Proprietar
Proprietăți unice: 122
Proprietari: 5
Agenție

6 zile în urmă
8

48.300 €
/ lună 690 € / mp / lună

Spațiu comercial Astra

Astra, Brașov

70 mp utili
4E
1970
Agenție

1 săptămână în urmă
21

2.118 €
/ lună 14.12 € / mp / lună

Oportunitate premium Inchiriere spațiu comercia ...

Astra, Brașov

150 mp utili
1E
1990
Agenție

1 săptămână în urmă
6

1.200 €
/ lună 18.18 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Brasov

Astra, Brașov

66 mp utili
1985

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
14

891 €
/ lună 6.85 € / mp / lună

Spatiu birouri de închiriat Brasov - 130 mp # s ...

Astra, Brașov

130 mp utili
2E
1970
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

2.129 €
/ lună
1.760 €
13.31 € / mp / lună

Spatiu Comercial Astra-Orizont

Astra, Brașov

160 mp utili
1980
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

350 €
/ lună 14 € / mp / lună

Spatiu comercial de închiriat Brasov - 25 mp # ...

Astra, Brașov

25 mp utili
6E
1991
Agenție

3 zile în urmă
5

9.600 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala industriala noua/Autorizate ISU

Astra, Brașov

2.400 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
9

850 €
/ lună 14.17 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL 60 MP I SUPRAFATA VITRATA 7 ML ...

Astra, Brașov

60 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
16

900 €
/ lună 6.92 € / mp / lună

Spatiu Birouri 130 Mp I Astra

Astra, Brașov

130 mp utili
2E
Agenție

6 zile în urmă
8

690 €
/ lună 9.86 € / mp / lună

Spa?iu comercial cu vitrina, acces asfaltat, in ...

Astra, Brașov

70 mp utili
1970
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

11.550 €
/ lună

Hala 3300 mp, 3,50 e/mp

Astra, Brașov

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă

200 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial 12 m (frizerie)

Astra, Brașov

12 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

550 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial, str. Traian in zona int. cu s ...

Astra, Brașov

55 mp utili
8E
1986
Agenție

1 săptămână în urmă
15

390.000 €
/ lună 1,950.00 € / mp / lună

Spatiu comercial cu potential, 200 mp, zona Sat ...

Astra, Brașov

200 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

624 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu Pentru Birouri - Zona Astra - cod 5267

Astra, Brașov

78 mp
3E
Agenție

1 lună în urmă
6

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hala de inchiriat Brasov - 300 mp

Astra, Brașov

Agenție

1 lună în urmă
2

10.800 €
/ lună

Hala 2400 mp, 4,50 e/mp

Astra, Brașov

Agenție

1 lună în urmă
7

551 €
/ lună 15.31 € / mp / lună

Spatiu comercial de închiriat Brasov - 36 mp # ...

Astra, Brașov

36 mp utili
4E
1983
Agenție

1 lună în urmă
15

550 €
/ lună 19.64 € / mp / lună

Spațiu Comercial Premium vis-a-vis Piața Astra, ...

Astra, Brașov

28 mp utili
4E
Agenție

1 lună în urmă
8

1.101 €
/ lună 16.68 € / mp / lună

Spatiu comercial de închiriat, Brasov - 66 mp - ...

Astra, Brașov

66 mp utili
4E
1980
Agenție

1 lună în urmă
6

340 €
/ lună 17 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial cu acces din strada ...

Astra, Brașov

20 mp utili
4E
1975
Agenție

2 luni în urmă
7

7.865 €
/ lună
6.500 €
6.05 € / mp / lună

Spațiu industrial de 1,300mp de închiriat în zo ...

Astra, Brașov

Agenție

2 luni în urmă
6

3.630 €
/ lună
3.000 €
7.26 € / mp / lună

Spațiu industrial de 500mp de închiriat în zona ...

Astra, Brașov

Agenție

2 luni în urmă
10

50.336 €
/ lună
41.600 €
4.84 € / mp / lună

Spațiu industrial 10,400mp de închiriat în zona ...

Astra, Brașov

Agenție

2 luni în urmă
7

351 €
/ lună 15.95 € / mp / lună

Spatiu comercial Astra

Astra, Brașov

22 mp utili
1E
1970
Agenție

2 luni în urmă
4

1.796 €
/ lună 12.30 € / mp / lună

Spatiu comercial de închiriat Brasov - 146 mp ...

Astra, Brașov

146 mp utili
1E
1985
Agenție

2 luni în urmă
7

2.400 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Spațiu comercial cu vizibilitate excelent& ...

Astra, Brașov

180 mp utili
2E
1990
Agenție

3 luni în urmă
3

12.584 €
/ lună
10.400 €
9.68 € / mp / lună

Spatiu comercial 1300 mp # plus-imo.ro

Astra, Brașov

Agenție

3 luni în urmă
3

420 €
/ lună

Spatiu 70 mp, 420 euro

Astra, Brașov

Agenție

3 luni în urmă
6

1.270 €
/ lună
1.050 €
6.26 € / mp / lună

Hala/Spatiu de depozitare Metrom | 7 euro + TVA ...

Astra, Brașov

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Astra, Brașov

Astra, un cartier din Brașov, se bucură de o poziție strategică, fiind aproape de centrul orașului și de principalele artere de transport. Această zonă este ideală pentru afaceri datorită accesibilității și a diversității clientelei. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.630 euro, cu oferte ce încep de la 12 euro și ajung până la 120.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 150 m², cu cele mai mici spații având 21 m² și cele mai mari ajungând până la 24.000 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 10 euro, iar cele mai scumpe spații pot ajunge la 28 euro/m².
  • Construcții recente: Aproximativ 8% dintre spațiile comerciale disponibile sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 165 de zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: Majoritatea spațiilor comerciale sunt de dimensiuni variate, cu 2% din oferte având 1 cameră, 2% având 2 camere și 2% având 3 sau mai multe camere.