Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
2

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de construit cu utilitati, aproape de ora ...

Răcarii de Jos

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

40.000 €
/ lună
45.000 €
16 € / mp / lună

2500/5000mp teren intravilan Balta Verde com po ...

Bâlta

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

15.000 €
/ lună
10.500 €
5.95 € / mp / lună

Teren de vanzare

Bâlta

La ~5km distanță

2.520 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

182.500 €
/ lună 39.00 € / mp / lună

Teren cu deschidere directa Centura de Sud Crai ...

Bâlta

La ~5km distanță

4.680 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

22.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Filiași

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

393 €
/ lună 13.55 € / mp / lună

Inchiriez spatiu

Filiași

La ~5km distanță

29 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

42 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Vand teren Filiasi

Central, Filiași

La ~5km distanță

921 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

100 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Hala 520mp pe un teren de 4800 mp la ie?ire din ...

Filiași

La ~5km distanță

4.800 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

1.800 €
/ lună 10.11 € / mp / lună

Spatiu comercial Filiasi CENTRAL parter langa p ...

Central, Filiași

La ~5km distanță

178 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

115.000 €
/ lună 270.59 € / mp / lună

Vand casa batraneasca+teren 425 mp2 (deschidere ...

Central, Filiași

La ~5km distanță

425 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

550 €
/ lună 6.47 € / mp / lună

Inchiriez 85mp spatiu comercial la etaj

Filiași

La ~5km distanță

85 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

1.800 €
/ lună 10.11 € / mp / lună

Spa?iu comercial Filia?i CENTRAL parter langa p ...

Ultracentral, Filiași

La ~5km distanță

178 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

1.600 €
/ lună 16.33 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat central, Filia?i

Central, Filiași

La ~5km distanță

98 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

75.000 €
/ lună 53.57 € / mp / lună

teren intravilan

Central, Filiași

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

210.000 €
/ lună
270.000 €
145.23 € / mp / lună

Hala Modernizata - Vanzare sau Inchiriere Zona ...

Filiași

La ~5km distanță

1.446 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

80.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

5000 mp Scaesti Dolj

Scăești

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

36.000 €
/ lună 19.85 € / mp / lună

Teren casa

Tatomirești

La ~5km distanță

1.814 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

40.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren de vanzare - 28km de Craiova

Rasnicu Oghian

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

42 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

teren cotofenii din fata-beharca

Brădești

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

56.999 €
/ lună 12.65 € / mp / lună

Teren 4506 m2 Bradesti / stradal DE 70

Brădești

La ~10km distanță

4.506 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

36.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Vand teren intravilan 6000 mp Gogosu Dolj

Gogoșița

La ~15km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

4.902 €
/ lună 0.49 € / mp / lună

Vand 1 hectar teren comuna Predesti, jud. Dolj, ...

Predești

La ~20km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

236 €
/ lună 3.93 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, 60mp

Predești

La ~20km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

17.500 €
/ lună 41.27 € / mp / lună

Teren intravilan Mogosesti

Mogoșești

La ~20km distanță

424 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

45 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Vand parcele de teren intravilan Isalnita/ crai ...

Ișalnița

La ~20km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

26.000 €
/ lună 65 € / mp / lună

Teren intravilan Isalnita

Ișalnița

La ~20km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

62 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Vand teren intravilan Isalnita

Ișalnița

La ~20km distanță

855 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

40.000 €
/ lună 26.88 € / mp / lună

Teren Breasta, 25 mp

Valea Lungului

La ~20km distanță

1.488 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

42.000 €
/ lună 28 € / mp / lună

Teren 1500 mp + casa veche | Milesti - Simnicu ...

Milești

La ~20km distanță

3 camere
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

2.648 €
/ lună 5.88 € / mp / lună

Vand teren intravilan sat Obedin comuna Breasta ...

Breasta

La ~25km distanță

450 mp teren