Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

69.689 €
/ lună 15.90 € / mp / lună

Vand teren intravilan 4383 mp. Brad pozitie exc ...

Central, Brad

4.383 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

45.000 €
/ lună 18 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Poienita-Brad

Brad

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
10

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez hala spatiu comercial depozit spatiu ...

Central, Brad

4.000 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

13.000 €
/ lună 1.54 € / mp / lună

Teren extravilan 8437 mp

Luncoiu de Jos

La ~5km distanță

8.437 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intavilan cu constructie si extravil ...

Ribicioara

La ~10km distanță

6.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

6.900 €
/ lună 1.28 € / mp / lună

Teren pentru Casa de Vacanta

Ormindea

La ~10km distanță

5.400 mp teren

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

75 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Teren cu fundatie casa de vanzare

Buceș

La ~15km distanță

547 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Hărțăgani

La ~15km distanță

9.965 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

18.000 €
/ lună 1.42 € / mp / lună

Teren in Apuseni,langa sosea

Blăjeni

La ~15km distanță

12.681 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
16

36.000 €
/ lună 2.98 € / mp / lună

Vanzare teren in Judetul Hunedoara (cu casa)

Săliștioara

La ~15km distanță

12.074 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

11.500 €
/ lună 3.19 € / mp / lună

Teren extravilan, Cristur (Deva)

Criș

La ~20km distanță

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Terenuri extravilane Cristur (Deva)

Criș

La ~20km distanță

5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

vand teren extravilan jud. Hunedoara

Vica

La ~20km distanță

13.960 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

vand teren extravilan jud. Hunedoara

Ulieș

La ~25km distanță

6.794 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

196 €
/ lună

Teren de inchiriat

Mintia

La ~25km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

23.500 €
/ lună 10.68 € / mp / lună

Teren casa 2200 mp | asfalt la poarta | 25 ml f ...

Certeju de Sus

La ~25km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

0 €
/ lună

Vand teren intravilan

Leșnic

La ~25km distanță

16.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan jud Hunedoara

Gurasada

La ~25km distanță

21.967 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

800 €
/ lună
500 €
0.46 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat - acces A1 Soimus ...

Șoimuș

La ~25km distanță

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

65.000 €
/ lună 11.12 € / mp / lună

Teren intravilan Soimus

Șoimuș

La ~25km distanță

5.845 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan - 4644 mp - 12 mp

Șoimuș

La ~25km distanță

4.644 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

150 €
/ lună 2.73 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu expozi?ional-birou amenajat in ...

Șoimuș

La ~25km distanță

55 mp utili
100 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

15 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren intravilan cu fundatie de 85mp in Ve ...

Vețel

La ~25km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

35.500 €
/ lună 30.08 € / mp / lună

Vand teren in Balata

Bălata

La ~25km distanță

1.180 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
14

290.000 €
/ lună 3.72 € / mp / lună

77,800 mp (7,8 ha) teren COMASAT - 4ha intravil ...

Nădăștia

La ~30km distanță

78.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

30 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Roșia

La ~30km distanță

1.566 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

42.000 €
/ lună 3.63 € / mp / lună

Teren langa viitoarea partie de schi

Avram Iancu

La ~30km distanță

11.572 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

38.000 €
/ lună 76 € / mp / lună

Loc de Casa 500mp Varfurile judetul Arad

Vârfurile

La ~30km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă

216 €
/ lună 12.71 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial - Hateg - 17.5mp

Central, Deva

La ~30km distanță

17 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

350 €
/ lună 7 € / mp / lună

Inchiriem 3 apartamente pentru birouri

Central, Deva

La ~30km distanță

50 mp utili