Proprietăți unice: 218
Proprietari: 29
Agenție

1 săptămână în urmă
1

9 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

SPATII BIROURI - VEGASTEL

Central, Botoșani

30 mp utili
2005
Agenție

Azi
4

1.500 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spa?iu comercial 104 mp zona O (Romarta )

Central, Botoșani

105 mp utili
Agenție

Ieri
3

125.000 €
/ lună 83.33 € / mp / lună

Teren cu suprafata de 1500mp mai sus de Casa Lu ...

Central, Botoșani

1.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Ieri
1

120.000 €
/ lună 175.70 € / mp / lună

Teren ultracentral cu suprafata de 683mp

Ultracentral, Botoșani

683 mp teren
Agenție

Ieri
1

2.360 €
/ lună 9.96 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral

Ultracentral, Botoșani

237 mp utili
Agenție

Ieri
1

2.360 €
/ lună 9.96 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral

Ultracentral, Botoșani

237 mp utili
Agenție

Ieri
1

660.000 €
/ lună 130.00 € / mp / lună

Teren intravilan Botosani, 5077mp, Calea Nation ...

Central, Botoșani

5.077 mp teren
Agenție

Ieri
1

1.000 €
/ lună 8.47 € / mp / lună

Spatiu comercial cu suprafata de 118mp C.Nation ...

Central, Botoșani

118 mp utili
Agenție

Ieri
1

1.000 €
/ lună 8.47 € / mp / lună

Spatiu comercial cu suprafata de 118mp C.Nation ...

Central, Botoșani

118 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Terenuri intravilane de vanzare - comuna Albest ...

Central, Botoșani

9.682 mp teren
Agenție

Ieri
4

52.500 €
/ lună 70 € / mp / lună

Loc de casa in Catamarasti Deal

Central, Botoșani

750 mp teren
Agenție

Ieri
3

61.000 €
/ lună 62.56 € / mp / lună

Teren in primul plan cartier ANL Cismea

Central, Botoșani

975 mp teren
Agenție

Ieri
3

28.500 €
/ lună 40.43 € / mp / lună

Loc de casa la Lebada

Central, Botoșani

705 mp teren
Agenție

Ieri
1

155.000 €
/ lună 155 € / mp / lună

Teren 1000 Mp - Bucovina

Central, Botoșani

1.000 mp teren
Agenție

Ieri
1

150.000 €
/ lună 163.04 € / mp / lună

Teren 920 mp strada Ion Creanga

Central, Botoșani

920 mp teren
Agenție

Ieri
1

57.000 €
/ lună 60.77 € / mp / lună

Loturi de teren zona bisericii-dupa Penitenciar

Central, Botoșani

938 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

602 €
/ lună 17.20 € / mp / lună

Spatiu comercial renovat la strada Primaverii

Central, Botoșani

35 mp utili
Agenție

3 zile în urmă
6

2.500 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Kaufland - Gara

Central, Botoșani

450 mp utili
Agenție

3 zile în urmă
1

3.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Cladire deosebita complet amenajata

Central, Botoșani

500 mp utili
Agenție

3 zile în urmă
5

2.200 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu ultracentral de inchiriat

Ultracentral, Botoșani

200 mp utili
Agenție

3 zile în urmă
1

3.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Cladire deosebita complet amenajata

Central, Botoșani

500 mp utili
Agenție

4 zile în urmă
4

140.000 €
/ lună 25.45 € / mp / lună

Teren Rachiti zona Socar

Central, Botoșani

5.500 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
3

33.000 €
/ lună 33.99 € / mp / lună

Loc de casa Bucovina Curtesti

Central, Botoșani

971 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
1

30.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Teren intravilan, 3600mp in zona Primariei la U ...

Central, Botoșani

3.600 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
3

60.000 €
/ lună 65.29 € / mp / lună

Teren intravilan Botosani zona Popas Lebada

Central, Botoșani

919 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
1

42.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Loturi de teren intravilan la Lebada

Central, Botoșani

700 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
1

37.500 €
/ lună 50 € / mp / lună

Loc de casa Lebada-zona Lidl

Central, Botoșani

750 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

700 €
/ lună 5.83 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial, zona Bulevard.

Central, Botoșani

120 mp utili
1980
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

500 €
/ lună 3.85 € / mp / lună

De inchiriat spatiu depozitare, zona Romarta

Ultracentral, Botoșani

Agenție

5 zile în urmă
1

850 €
/ lună 85 € / mp / lună

Incchiriez FAST FOOD

Central, Botoșani

10 mp utili