Proprietăți unice: 707
Proprietari: 113
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

601 €
/ lună 6.68 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 90 mp - Cap de Bou

Independenței, Bistrița

90 mp utili
1936
Proprietar
Comision 0%

11 ore în urmă
1

85.000 €
/ lună 85 € / mp / lună

Teren intravilan/ 4 apartamente

Viișoara, Bistrița

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă
7

7 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Inchiriez spatiu

Central, Năsăud

60 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
12

1.400 €
/ lună 8.38 € / mp / lună

Oportunitate excelentă pentru afacerea ta în Ho ...

Central, Bistrița

167,73 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

300 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

Teren de inchiriat la DN 17

Viișoara

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

3.100 €
/ lună 3.10 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan Dealul Jelnei langa ...

Jelna

1.000 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
2

105.000 €
/ lună 175 € / mp / lună

Teren intravilan 600 mp - Calea Moldovei| Ideal ...

Calea Moldovei, Bistrița

600 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
3

3.000 €
/ lună 1.03 € / mp / lună

Teren 2900 mp la drum principal-Parcelabil-pano ...

Central, Bistrița

2.900 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
3

19.500 €
/ lună 32.50 € / mp / lună

Teren 600 mp la drum principal-panoramic-Sarata

Central, Bistrița

600 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
3

3.000 €
/ lună 0.68 € / mp / lună

Teren 4400 mp -Parcelabil - panoramic - Sarata

Central, Bistrița

4.400 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
3

108.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren 5400 mp-limita intravilan-2 deschideri-Sa ...

Central, Bistrița

5.400 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
1

210.000 €
/ lună 53.85 € / mp / lună

Teren 39 arii, zona str. Scolii, Unirea

Unirea, Bistrița

3.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

560 €
/ lună 0.56 € / mp / lună

Teren de vanzare

Jelna

1.000 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
3

35.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 mp-ideal casa-Ghinda

Șieu

1.000 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
3

3.500 €
/ lună 1.75 € / mp / lună

Teren intravilan 1997 mp-Parcelabil-ideal casa- ...

Șieu

1.997 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
9

299 €
/ lună 6.64 € / mp / lună

Ultracentral - spatiu pentru birouri, servicii ...

Ultracentral, Bistrița

45 mp utili
1900
Agenție

3 zile în urmă
6

155.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan 3.100 mp | Zona de case | Vale ...

Central, Bistrița

3.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
7

4.500 €
/ lună 0.61 € / mp / lună

Vand teren in Livezile (10 ari intravilan+64 ar ...

Livezile

7.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

5.000 €
/ lună 2.27 € / mp / lună

Teren de vanzare 22 ari

Unirea

2.200 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
15

4.000 €
/ lună 4.04 € / mp / lună

Proprietate speciala, ideala pentru investitie, ...

Nord, Bistrița

990 mp utili
2005
Agenție

4 zile în urmă
8

15.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren de vanzare Colibita

Colibița

1.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
4

34.500 €
/ lună 49.29 € / mp / lună

Teren de vanzare zona Schullewald

Central, Bistrița

700 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
5

89.000 €
/ lună 3.71 € / mp / lună

Teren 2,4 Ha cu utilitati-Oportunitate Investit ...

Galații Bistriței

24.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
2

5.500 €
/ lună 9.84 € / mp / lună

Teren Intravilan Bistrita, zona Zavoaie

Central, Bistrița

559 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
8

53.000 €
/ lună 24.09 € / mp / lună

Teren in Crainimat cu Proiect de Casa Inclus Ga ...

Crainimăt

2.200 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
1

300 €
/ lună 10.34 € / mp / lună

De inchiriat Spatiu/Birou zona Ultracentral !

Ultracentral, Bistrița

29 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
1

300 €
/ lună 10.34 € / mp / lună

De inchiriat Spatiu/Birou zona Ultracentral !

Ultracentral, Bistrița

29 mp utili
2000
Agenție

6 zile în urmă
4

5.000 €
/ lună 1.61 € / mp / lună

Teren intravilan 31 ari, Valea Budacului

Central, Bistrița

3.100 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
8

108.000 €
/ lună 72 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 1500 mp - Bistrita

Sărata

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

270 €
/ lună 10.80 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 25mp Shopping Center

Petru Rareș

25 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Județul Bistrița-Năsăud

Județul Bistrița-Năsăud, o zonă cu un potențial economic în creștere, oferă oportunități interesante pentru cei care caută spații comerciale de închiriat. Analizând datele de pe Imoradar24.ro, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 590 euro, cu oferte ce încep de la 10 euro și pot ajunge până la 8.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 92 m², cu cele mai mici spații având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 3.400 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 7 euro, iar cel mai mare preț pe metru pătrat atinge 250 euro.
  • Accesibilitate: Aproximativ 16% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori și investitori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 100 de zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: Majoritatea spațiilor sunt de 1 cameră (2%), 2 camere (4%) și 3+ camere (5%).
  • Construcții recente: Doar 1% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare, ceea ce sugerează o piață predominant stabilă.

Județul Bistrița-Năsăud reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și variate. Ești pregătit să descoperi oportunitățile disponibile? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în județul Bistrița-Năsăud!