Proprietar
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 2
Agenție

Ieri
6

800 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 100 mp, Zona Facu ...

Săsar, Baia Mare

100 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
19

550 €
/ lună 6.47 € / mp / lună

Birou premium de inchiriat

Săsar, Baia Mare

85 mp utili
6E
2025
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

3.460 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez doua spatii comerciale , alaturate , ...

Săsar, Baia Mare

346 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
12

600 €
/ lună 10.91 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat, Iuliu Maniu, 55m ...

Săsar, Baia Mare

55 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

500 €
/ lună
600 €
9.09 € / mp / lună

De inchiriat - Spatiu comercial Ultracentral - ...

Săsar, Baia Mare

55 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

6 luni în urmă
11

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hala de inchiriat, 100 mp, zona Independentei

Independenței, Baia Mare

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
18

1.250 €
/ lună 12.25 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat, 102 mp, zona Independentei

Independenței, Baia Mare

La ~5km distanță

102 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
15

2.400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu stradal de inchiriat

Independenței, Baia Mare

La ~5km distanță

300 mp utili

Agenție

1 lună în urmă
11

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hala de inchiriat, 100 mp, zona Independentei

Independenței, Baia Mare

La ~5km distanță

100 mp utili
2000
Agenție

3 luni în urmă
4

30.000 €
/ lună 22.99 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare | Baia Mare | zona ...

Independenței, Baia Mare

La ~5km distanță

1.305 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hala de inchiriat, 100 mp, zona Independentei

Independenței, Baia Mare

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

36.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren de vanzare, 600 mp, zona Independentei

Independenței, Baia Mare

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

120.000 €
/ lună 54.55 € / mp / lună

Teren intravilan, 22 arii, zona Independentei - ...

Independenței, Baia Mare

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

1.615 €
/ lună 8.03 € / mp / lună

Spa?ii de birouri zona Independen?ei

Independenței, Baia Mare

La ~5km distanță

201 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

1.300 €
/ lună 10.83 € / mp / lună

Dau in chirie spatiu comercial,vis a vis de Spi ...

Independenței, Baia Mare

La ~5km distanță

120 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
9

145.000 €
/ lună 1,705.88 € / mp / lună

SPATIU de vanzare Independentei langa VIVO, zon ...

Independenței, Baia Mare

La ~5km distanță

85 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
10

501 €
/ lună 5.57 € / mp / lună

Birouri / spații de lucru de închiriat – etaj 1 ...

Independenței, Baia Mare

La ~5km distanță

90 mp utili
1E
2010
Agenție

3 luni în urmă
11

351 €
/ lună
450 €
3.90 € / mp / lună

Spațiu comercial 90mp de închiriat cu front la ...

Independenței, Baia Mare

La ~5km distanță

90 mp utili
1E
2010
Agenție

6 luni în urmă
10

1.331 €
/ lună
1.100 €
7.16 € / mp / lună

Spațiu de birouri ultracentral

Independenței, Baia Mare

La ~5km distanță

5 camere
186 mp
Etaj 2 / 4
1990
Agenție

8 luni în urmă
6

2.000 €
/ lună 0.67 € / mp / lună

Teren de închiriat – 3.000 mp+ – la bulevard pr ...

Independenței, Baia Mare

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

10 €
/ lună

Inchiriez spatiu birou sau alte activitati come ...

Independenței, Baia Mare

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

2.420 €
/ lună 10 € / mp / lună

NEW! Spatiu Comercial - Birouri DE INCHIRIAT– G ...

Decebal, Baia Mare

La ~5km distanță

242 mp utili
Dezvoltator
Comision 0%

1 lună în urmă
3

2.420 €
/ lună 10 € / mp / lună

NEW! Spatiu Comercial-Birouri DE INCHIRIAT–Geor ...

Decebal, Baia Mare

La ~5km distanță

2022
Agenție

1 săptămână în urmă
6

500 €
/ lună 9.43 € / mp / lună

Spațiu comercial de 53mp de închiriat în zona D ...

Decebal, Baia Mare

La ~5km distanță

53 mp utili
1970
Agenție

4 săptămâni în urmă
12

1.800 €
/ lună 15 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL - zona Semiluna , Baia Mare

Decebal, Baia Mare

La ~5km distanță

120 mp utili
10E
1985
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

600 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial/birouri, 60 mp, Bld Bucuresti- ...

Gării, Baia Mare

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

400 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, 60 mp, zona Center-Pizza ...

Gării, Baia Mare

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

600 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Gării, Baia Mare

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
4

150 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat | demisol | 20 mp ...

Bogdan Vodă, Baia Mare

La ~5km distanță

20 mp utili
4E
1990
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

189.000 €
/ lună 1,512.00 € / mp / lună

Spatiu comercial 125 mp

Traian, Baia Mare

La ~5km distanță

125 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Săsar, Baia Mare

Săsar, un cartier din Baia Mare, oferă oportunități interesante pentru afaceri, având acces facil la principalele artere de circulație. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 2.020 euro, cu oferte ce încep de la 658 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 445 m², cu cele mai mari având 1.200 m² și cele mai mici de 30 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 5 euro, cu valori ce variază de la 4 euro/m² la 40 euro/m².
  • Construcții recente: Aproximativ 13% dintre spațiile comerciale disponibile sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 136 de zile, indicând o piață activă.

Săsar, Baia Mare, este o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale variate, bine amplasate și accesibile. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea aici? Explorează acum ofertele disponibile!