Proprietar
Proprietăți unice: 17
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

10 €
/ lună

Inchiriez spatiu birou sau alte activitati come ...

Independenței, Baia Mare

Agenție

3 luni în urmă
10

501 €
/ lună 5.57 € / mp / lună

Birouri / spații de lucru de închiriat – etaj 1 ...

Independenței, Baia Mare

90 mp utili
1E
2010
Agenție

3 luni în urmă
11

351 €
/ lună
450 €
3.90 € / mp / lună

Spațiu comercial 90mp de închiriat cu front la ...

Independenței, Baia Mare

90 mp utili
1E
2010

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 luni în urmă
10

1.331 €
/ lună
1.100 €
7.16 € / mp / lună

Spațiu de birouri ultracentral

Independenței, Baia Mare

5 camere
186 mp
Etaj 2 / 4
1990
Agenție

8 luni în urmă
6

2.000 €
/ lună 0.67 € / mp / lună

Teren de închiriat – 3.000 mp+ – la bulevard pr ...

Independenței, Baia Mare

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hala de inchiriat, 100 mp, zona Independentei

Independenței, Baia Mare

100 mp utili
2000
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

1.300 €
/ lună 10.83 € / mp / lună

Dau in chirie spatiu comercial,vis a vis de Spi ...

Independenței, Baia Mare

120 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

120.000 €
/ lună 54.55 € / mp / lună

Teren intravilan, 22 arii, zona Independentei - ...

Independenței, Baia Mare

2.200 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

36.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren de vanzare, 600 mp, zona Independentei

Independenței, Baia Mare

600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hala de inchiriat, 100 mp, zona Independentei

Independenței, Baia Mare

100 mp utili
2000
Agenție

1 lună în urmă
11

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hala de inchiriat, 100 mp, zona Independentei

Independenței, Baia Mare

100 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

30.000 €
/ lună 22.99 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare | Baia Mare | zona ...

Independenței, Baia Mare

1.305 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
18

1.250 €
/ lună 12.25 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat, 102 mp, zona Independentei

Independenței, Baia Mare

102 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
11

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hala de inchiriat, 100 mp, zona Independentei

Independenței, Baia Mare

100 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
15

2.400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu stradal de inchiriat

Independenței, Baia Mare

300 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
8

1.615 €
/ lună 8.03 € / mp / lună

Spa?ii de birouri zona Independen?ei

Independenței, Baia Mare

201 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
9

145.000 €
/ lună 1,705.88 € / mp / lună

SPATIU de vanzare Independentei langa VIVO, zon ...

Independenței, Baia Mare

85 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
12

600 €
/ lună 10.91 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat, Iuliu Maniu, 55m ...

Săsar, Baia Mare

La ~5km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

3.460 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez doua spatii comerciale , alaturate , ...

Săsar, Baia Mare

La ~5km distanță

346 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

500 €
/ lună
600 €
9.09 € / mp / lună

De inchiriat - Spatiu comercial Ultracentral - ...

Săsar, Baia Mare

La ~5km distanță

55 mp utili

Agenție

2 zile în urmă
6

800 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 100 mp, Zona Facu ...

Săsar, Baia Mare

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

2.420 €
/ lună 10 € / mp / lună

NEW! Spatiu Comercial - Birouri DE INCHIRIAT– G ...

Decebal, Baia Mare

La ~5km distanță

242 mp utili
Dezvoltator
Comision 0%

1 lună în urmă
3

2.420 €
/ lună 10 € / mp / lună

NEW! Spatiu Comercial-Birouri DE INCHIRIAT–Geor ...

Decebal, Baia Mare

La ~5km distanță

2022
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

500 €
/ lună 9.43 € / mp / lună

Spațiu comercial de 53mp de închiriat în zona D ...

Decebal, Baia Mare

La ~5km distanță

53 mp utili
1970
Agenție

4 săptămâni în urmă
12

1.800 €
/ lună 15 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL - zona Semiluna , Baia Mare

Decebal, Baia Mare

La ~5km distanță

120 mp utili
10E
1985
Agenție

4 săptămâni în urmă
10

600 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial/birouri, 60 mp, Bld Bucuresti- ...

Gării, Baia Mare

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

400 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, 60 mp, zona Center-Pizza ...

Gării, Baia Mare

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

600 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Gării, Baia Mare

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
20

2.025 €
/ lună 4.40 € / mp / lună

HALA DEPOZITARE 260mp si parte birouri 150mp fi ...

Depozitelor, Baia Mare

La ~5km distanță

2E
Agenție

Mai mult de un an
9

900 €
/ lună 6 € / mp / lună

Margeanului, spatiu birouri, 150mp

Depozitelor, Baia Mare

La ~5km distanță

150 mp utili

Spaţii comerciale de închiriat în Independenței, Baia Mare

Independenței este o zonă centrală din Baia Mare, cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru oportunitățile comerciale pe care le oferă. Imoradar24.ro a analizat piața pentru a-ți oferi cele mai relevante informații despre spațiile comerciale disponibile:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.250 euro, cu oferte care încep de la 600 euro și pot ajunge până la 2.000 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 102 m², cu cele mai mari având 201 m² și cele mai mici de 20 m².
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, cu 17% dintre oferte fiind considerate afaceri accesibile.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 119 zile, indicând o piață activă.

Independenței din Baia Mare reprezintă o alegere excelentă pentru antreprenorii care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în Independenței!