Proprietăți unice: 310
Proprietari: 72
Agenție

Ieri
6

550 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu prestari servicii/birou 50mp - Zona Ultr ...

Ultracentral, Bacău

50 mp
10E
Agenție

6 zile în urmă
10

600 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Calea Moldovei Ba ...

Nord, Bacău

60 mp utili
2000
Agenție

1 săptămână în urmă
23

400 €
/ lună 6.15 € / mp / lună

Spatiu Comercial ideal pentru afaceri de succes ...

9 Mai, Bacău

65 mp utili
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

701 €
/ lună 15.93 € / mp / lună

Spațiu comercial, str.Energiei

Energiei, Bacău

44 mp utili
1983
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
15

2.783 €
/ lună 32.74 € / mp / lună

Spatiu comercial ULTRACENTRAL de inchiriat, Bac ...

Central, Bacău

85 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

700 €
/ lună 14.58 € / mp / lună

Spatiu de birouri ultra central de inchiriat in ...

Central, Bacău

48 mp utili
2000
Agenție

2 săptămâni în urmă
17

2.500 €
/ lună 12.08 € / mp / lună

Cladire individuala 243 mp de inchiriat pe stra ...

Mioriței, Bacău

207 mp utili
1E
2010
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

2.418 €
/ lună 24.18 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Mihai Viteazu - B ...

Ultracentral, Bacău

100 mp utili
10E
1990
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

18.148 €
/ lună 7.37 € / mp / lună

Hala de inchiriat Clasa A, TRC PARK zona Metro ...

Metro, Bacău

1E
Agenție

Ieri
6

135.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren de vanzare Barati, Bacau

Central, Bacău

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

39.000 €
/ lună 1.48 € / mp / lună

Teren extravilan Beresti Bistrita

Central, Bacău

26.300 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
10

600 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Calea Moldovei Ba ...

Calea Moldovei, Bacău

60 mp utili
Agenție

Ieri

153 €
/ lună 15.30 € / mp / lună

Inchiriez spatiu

Sud, Bacău

10 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

400 €
/ lună 26.67 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Mihai Viteazul

Central, Bacău

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
7

285 €
/ lună 20.36 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Marasesti 10, 14m ...

Central, Bacău

14 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
9

764 €
/ lună 9.20 € / mp / lună

Spatiu comercial str Chimiei de inchiriat vanza ...

Narcisa, Bacău

83 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

1.800 €
/ lună 14.75 € / mp / lună

Spa?iu cu vad excep?ional in zona Orizont

Cornișa, Bacău

122 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
6

150.000 €
/ lună 404.31 € / mp / lună

Teren INTRAVILAN de vanzare - ZONA CENTRALA or. ...

Central, Bacău

371 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

1.950 €
/ lună 11.14 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Piata Sud

Sud, Bacău

175 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

440 €
/ lună 6.29 € / mp / lună

Zona Centrală- spațiu comercial/birou- 70 mp ut ...

Ultracentral, Bacău

70 mp utili
1E
2000
Agenție

1 lună în urmă
6

351 €
/ lună 15.95 € / mp / lună

Spatiu comercial/birouri de inchiriat, str. Mio ...

Mioriței, Bacău

22 mp utili
2012
Agenție

1 lună în urmă
5

926 €
/ lună
766 €
12.18 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral - langa Luceafăru ...

Central, Bacău

76,6 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

500 €
/ lună 3.73 € / mp / lună

Hala Turbinei

Ștefan cel Mare, Bacău

Agenție

1 lună în urmă
10

600 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

spațiu birouri-45 mp-strada Oituz-lângă Judecăt ...

Central, Bacău

45 mp utili
1E
Agenție

1 lună în urmă
9

2.634 €
/ lună
2.177 €
19.09 € / mp / lună

Spatiu Birou & Parking

9 Mai, Bacău

138,88 mp utili
2008
Agenție

1 lună în urmă
7

13.521 €
/ lună
11.175 €
0.30 € / mp / lună

Teren intravilan de inchiriat 44700 mp langa ce ...

Sud-Vest, Bacău

44.700 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

800 €
/ lună 2.89 € / mp / lună

Hala de productie/depozitare | RAR Bacau | de i ...

Vest, Bacău

Agenție

2 luni în urmă
12

250 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Birouri 20 mp/30mp - Cladire de birouri!

Central, Bacău

20 mp utili
2023
Agenție

2 luni în urmă
11

1.500 €
/ lună 17.44 € / mp / lună

Orizont-Spatiu comercial 85 mp!

Orizont, Bacău

86 mp utili
1E
1980
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
19

1.101 €
/ lună 12.10 € / mp / lună

Spațiu Comercial 91 mp, Narcisa

Narcisa, Bacău

91 mp utili
1978

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Bacău

Bacău, un oraș cu o istorie bogată și un centru comercial în expansiune, oferă oportunități excelente pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale de închiriat, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 320 euro, ceea ce le face accesibile comparativ cu media națională de 1.037 euro.
  • Prețuri de început: Ofertele încep de la 134 euro, iar cele mai scumpe pot ajunge până la 1.440 euro.
  • Dimensiuni: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 32 m², cu cele mai mici având 29 m² și cele mai mari ajungând până la 90 m².
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, fiind ideală pentru antreprenori și afaceri mici.
  • Comision zero: Multe dintre proprietăți sunt disponibile direct de la proprietari, facilitând astfel procesul de închiriere.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 100 de zile, indicând o piață activă.

Bacău reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în Bacău!