Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

8 luni în urmă
8

675 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spațiu de birou / cabinet medical – 45 mp – Urb ...

Zimbru, Bacău

45 mp utili
7E
Agenție

Mai mult de un an
15

1.000 €
/ lună 5.65 € / mp / lună

Spatiu birouri/comercial, str Miron Costin, Bac ...

Zimbru, Bacău

177 mp utili
2E
2000
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

450 €
/ lună 17.31 € / mp / lună

Spatiu comercial renovat

Zimbru, Bacău

26 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

6 luni în urmă
8

5.517 €
/ lună
4.560 €
9.68 € / mp / lună

Spațiu comercial de 570 mp de închiriat în Supe ...

Alexandru cel Bun, Bacău

La ~5km distanță

570 mp utili
1E
2012
Agenție

2 luni în urmă
8

4.000 €
/ lună 9.59 € / mp / lună

Spa?iu comercial de vanzare stradal cladire ind ...

Alecu Russo, Bacău

La ~5km distanță

417,06 mp utili
2002
Agenție

2 luni în urmă
6

950 €
/ lună 9.50 € / mp / lună

De inchiriat Spa?iu comercial, zona cu vad! CE1 ...

Alecu Russo, Bacău

La ~5km distanță

100 mp utili

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.000 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Inchiriere

Alecu Russo, Bacău

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
9

620 €
/ lună 7.21 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial 94 mp zona Alecu ...

Alecu Russo, Bacău

La ~5km distanță

86 mp utili
2008
Agenție

1 lună în urmă
8

600 €
/ lună 6.98 € / mp / lună

Spatiu Comercial,Inchiriere | Zona Alecu Russo

Alecu Russo, Bacău

La ~5km distanță

86 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
19

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Vand/ Inchiriez spa?iu comercial in intersec?ie ...

Bistrița Lac, Bacău

La ~5km distanță

300 mp utili
1987
Agenție

2 luni în urmă
10

774 €
/ lună
640 €
12.09 € / mp / lună

Spațiu de birouri

Bistrița Lac, Bacău

La ~5km distanță

64 mp utili
1E
2012
Agenție

7 luni în urmă
12

909 €
/ lună 10.10 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchiriat in zona Bistrita ...

Bistrița Lac, Bacău

La ~5km distanță

90,69 mp
2007
2E
Agenție

3 luni în urmă
9

1.573 €
/ lună
1.300 €
12.10 € / mp / lună

Spații de birouri și servicii de închiriat – Su ...

Bistrița Lac, Bacău

La ~5km distanță

4 camere
130 mp
Etaj 1 / 1
2012
Agenție

2 luni în urmă
8

1.004 €
/ lună
830 €
12.10 € / mp / lună

Spații de birouri și servicii de închiriat – Su ...

Bistrița Lac, Bacău

La ~5km distanță

83 mp utili
1E
2012
Agenție

2 luni în urmă
8

1.113 €
/ lună
920 €
12.10 € / mp / lună

Spații de birouri și servicii de închiriat – Su ...

Bistrița Lac, Bacău

La ~5km distanță

92 mp utili
1E
2012
Agenție

7 luni în urmă
18

550 €
/ lună 6.88 € / mp / lună

Bistrita Lac - spatiu depozitare + birouri

Bistrița Lac, Bacău

La ~5km distanță

80 mp utili
1985
Agenție

2 luni în urmă
8

1.113 €
/ lună
920 €
12.10 € / mp / lună

Spații de birouri și servicii de închiriat – Su ...

Bistrița Lac, Bacău

La ~5km distanță

92 mp utili
1E
2012
Agenție

2 luni în urmă
8

1.282 €
/ lună
1.060 €
12.09 € / mp / lună

Spații de birouri și servicii de închiriat – Su ...

Bistrița Lac, Bacău

La ~5km distanță

106 mp utili
1E
2012
Agenție

9 luni în urmă
6

301 €
/ lună 9.41 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Bacau cladire sep ...

Milcov, Bacău

La ~5km distanță

32 mp utili
1996
Agenție

Mai mult de un an
9

190 €
/ lună 12.67 € / mp / lună

Zona Milcov (Kaufland) - Birouri 15 mp - loc pa ...

Milcov, Bacău

La ~5km distanță

15 mp
2010
1E
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

196 €
/ lună 3.92 € / mp / lună

Posturi de lucru in salon | Camera de cosmetica

Mioriței, Bacău

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

351 €
/ lună 15.95 € / mp / lună

Spatiu comercial/birouri de inchiriat, str. Mio ...

Mioriței, Bacău

La ~5km distanță

22 mp utili
2012
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

600 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Mioriței, Bacău

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
17

2.500 €
/ lună
3.025 €
12.08 € / mp / lună

Cladire individuala 243 mp de inchiriat pe stra ...

Mioriței, Bacău

La ~5km distanță

207 mp utili
1E
2010
Agenție

5 luni în urmă
8

700 €
/ lună 31.82 € / mp / lună

Spațiu activitati medicale de 22mp de închiriat ...

Mioriței, Bacău

La ~5km distanță

22 mp utili
3E
2014
Agenție

3 luni în urmă
10

500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat pe strada Mioritei

Mioriței, Bacău

La ~5km distanță

40 mp utili
1980
Agenție

11 luni în urmă
12

2.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu amenajat pentru functionalitate multipla ...

Mioriței, Bacău

La ~5km distanță

250 mp
2000
Agenție

2 luni în urmă
8

1.400 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Spatiul comercial Mioritei

Mioriței, Bacău

La ~5km distanță

105 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
18

3.900 €
/ lună
2.500 €
18.84 € / mp / lună

Cladire individuala 243 mp de inchiriat pe stra ...

Mioriței, Bacău

La ~5km distanță

207 mp utili
1E
2010
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

622 €
/ lună 17.28 € / mp / lună

Cabinet stomatologic

Orizont, Bacău

La ~5km distanță

36 mp utili