Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
12

2.255 €
/ lună 11 € / mp / lună

Birouri premium de închiriat Arad

Băncilor, Arad

2 camere
205 mp
Etaj 3 / 3
2000
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
19

6.109 €
/ lună 9.90 € / mp / lună

Spațiu modern de inchiriat destinat clinicilor ...

Băncilor, Arad

7 camere
617 mp
Etaj 3 / 3
2000
Agenție

Mai mult de un an
14

1.991 €
/ lună 4.74 € / mp / lună

Spațiu de închiriat central

Băncilor, Arad

420 mp utili
280 mp teren
2E
2004

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

450 €
/ lună 6.43 € / mp / lună

Spre inchiriere spatiu comercial ultracentral, ...

Podgoria, Arad

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
7

780 €
/ lună 18.14 € / mp / lună

Spa?iu comercial, Bld. Revolu?iei - Podgoria

Podgoria, Arad

La ~5km distanță

43 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

0 €
/ lună

Inchiriez spatii comerciale si publicitare, ult ...

Podgoria, Arad

La ~5km distanță

200 mp utili
1.000 mp teren

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

300 €
/ lună 1.20 € / mp / lună

Spatiu comercial pivnita boltita cu 3 intrari B ...

Podgoria, Arad

La ~5km distanță

250 mp utili
1E
1950
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Societate comerciala inchiriaza hala si showroo ...

Podgoria, Arad

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
7

320 €
/ lună 10.67 € / mp / lună

Spa?iu de birou in zona Podgoria

Podgoria, Arad

La ~5km distanță

30 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
6

450 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu de inchiriere, zona Podgoria

Podgoria, Arad

La ~5km distanță

75 mp utili
1949
Agenție

11 luni în urmă
4

140 €
/ lună 4.67 € / mp / lună

Proprietar, inchiriez spatiu comercial birou 30 ...

Podgoria, Arad

La ~5km distanță

30 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
8

555 €
/ lună 7.93 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial

Podgoria, Arad

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
11

1.500 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiul in inima Aradului de inchiriat

Podgoria, Arad

La ~5km distanță

250 mp utili
1970
Agenție

2 luni în urmă
1

250.000 €
/ lună 248.51 € / mp / lună

1006 mp teren cu constructie modesta pe B-dul R ...

Podgoria, Arad

La ~5km distanță

1.006 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

450 €
/ lună 5.63 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat in zona Podgoria

Podgoria, Arad

La ~5km distanță

80 mp utili
1980
Agenție

11 luni în urmă
8

491 €
/ lună
590 €
7.55 € / mp / lună

Spațiu comercial 65 mp cu vad intens zona Podgo ...

Podgoria, Arad

La ~5km distanță

65 mp utili
1980
Agenție

9 luni în urmă
8

491 €
/ lună 7.55 € / mp / lună

Spațiu comercial de 65mp de închiriat în zona P ...

Podgoria, Arad

La ~5km distanță

65 mp utili
5E
1980
Agenție

5 luni în urmă
7

290 €
/ lună 11.60 € / mp / lună

Spațiu de birouri modern, ultracentral, la part ...

Podgoria, Arad

La ~5km distanță

25 mp utili
4E
1990
Agenție

3 luni în urmă
14

1.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – zona Piața Gări ...

P-ța Gării, Arad

La ~5km distanță

100 mp utili
1970
Agenție

2 luni în urmă
24

3 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – Piața Gării

P-ța Gării, Arad

La ~5km distanță

215 mp utili
2000
Agenție

Mai mult de un an
12

700 €
/ lună 9.33 € / mp / lună

Spatiu comercial situat in Piata Garii

P-ța Gării, Arad

La ~5km distanță

75 mp utili
1980
Agenție

5 luni în urmă
5

191 €
/ lună 10.61 € / mp / lună

Inchiriez Birou Arad

P-ța Gării, Arad

La ~5km distanță

18 mp utili
1980
Agenție

4 luni în urmă
9

1.400 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spațiu comercial cu vad stradal de inchiriat in ...

P-ța Gării, Arad

La ~5km distanță

70 mp utili
1980
Agenție

10 luni în urmă
11

21.015 €
/ lună 4.67 € / mp / lună

Hala de inchiriat zona industriala Vest

Vest, Arad

La ~5km distanță

1E
Agenție

Mai mult de un an
4

190 €
/ lună 7.60 € / mp / lună

birou sau spatiu de depozitare de inchiriat Ara ...

Central, Arad

La ~5km distanță

25 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

3 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez spa?ii productie, hale mici sau mari. ...

Central, Arad

La ~5km distanță

500 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
9

600 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 86 mpc in zona ultracentral ...

Central, Arad

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

600 €
/ lună 4.20 € / mp / lună

birou sau locuinta luxoasa, 143mp

Central, Arad

La ~5km distanță

143 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

1.500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

sp comercial 180mp util curte 37mp langa Piata ...

Central, Arad

La ~5km distanță

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

450 €
/ lună 9 € / mp / lună

spatiu comercial 50mp, langa Piata Catedralei

Central, Arad

La ~5km distanță

50 mp utili

Spaţii comerciale de închiriat în Bancilor, Arad

Bancilor, situat în Arad, este o zonă cu un potențial comercial semnificativ, oferind accesibilitate și vizibilitate pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.810 euro, cu oferte ce încep de la 1.300 euro și ajung până la 1.990 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 205 m², cu cele mai mari având 420 m² și cele mai mici de 90 m².
  • Compartimentare: 17% dintre spațiile comerciale disponibile au 2 camere, iar 17% au 3 sau mai multe camere.
  • Accesibilitate: Zona oferă un nivel de accesibilitate mediu, comparativ cu prețul mediu național de 1.674 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 170 de zile, indicând o piață stabilă.

Bancilor, Arad, reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să găsești locația ideală pentru afacerea ta? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în Bancilor!