Proprietăți unice: 791
Proprietari: 96
Agenție

Azi
12

1.800 €
/ lună 9.42 € / mp / lună

Spațiu comercial 191mp, zona UTA

Aurel Vlaicu, Arad

191 mp utili
Agenție

Ieri
7

1.415 €
/ lună 4.78 € / mp / lună

Spațiu industrial Parc Uta 1 - 296 mp utili

UTA, Arad

Agenție

5 zile în urmă
11

820 €
/ lună 7.81 € / mp / lună

Spațiu comercial de 105mp de închiriat în zona ...

UTA, Arad

105 mp utili
2005

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 zile în urmă
16

420 €
/ lună 8.40 € / mp / lună

Apartament 2 camere Ultracentral - Salon - Biro ...

Ultracentral, Arad

50 mp utili
1980
Agenție

5 zile în urmă
13

1.801 €
/ lună 4.96 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat 398 mp - zona UTA

UTA, Arad

363 mp utili
2005
Agenție

5 zile în urmă
11

2.178 €
/ lună 18.15 € / mp / lună

Spațiu cu vad comercial Calea Aurel Vlaicu

Aurel Vlaicu, Arad

120 mp utili
1E
2010
Agenție

6 zile în urmă
4

2.201 €
/ lună 38.61 € / mp / lună

Spatiu in zona intens circulata, parter stradal ...

Ultracentral, Arad

57 mp utili
1E
1920
Agenție

1 săptămână în urmă
1

950 €
/ lună 11.88 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial ultracentral zona Pi ...

Ultracentral, Arad

80 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
16

700 €
/ lună 4.79 € / mp / lună

Spatiu 146mp pt. birouri, ultracentral vizavi d ...

Ultracentral, Arad

146 mp utili
1900
Agenție

1 săptămână în urmă
6

500 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Spațiu comercial la casa in zona Uta

UTA, Arad

70 mp utili
1950
Agenție

1 săptămână în urmă
8

3.085 €
/ lună 3.63 € / mp / lună

Hala industriala de închiriat Arad 850 mp acc ...

UTA, Arad

Agenție

1 săptămână în urmă
6

665 €
/ lună 21.45 € / mp / lună

Spațiu comercial – Centrul Aradului

Ultracentral, Arad

31 mp utili
1900
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

2.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala industrială închirere – Vladimirescu, jud. ...

Periferie, Arad

Agenție

2 săptămâni în urmă
5

350 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spatiu pentru birou in apropiere de autostrada

Nord, Arad

50 mp utili
2000
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

1.750 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Hala industriala inchirere – Vladimirescu, jud. ...

Periferie, Arad

Agenție

2 săptămâni în urmă
6

2.964 €
/ lună
2.450 €
3.02 € / mp / lună

Hala de inchiriat Arad 980 mp 2,5 €/mp acces TI ...

UTA, Arad

Agenție

2 săptămâni în urmă
10

11.084 €
/ lună
9.161 €
4.72 € / mp / lună

Hala de inchiriat Arad A1 – spațiu industrial m ...

Exterior Nord, Arad

Agenție

2 săptămâni în urmă
8

6.653 €
/ lună
5.499 €
2.84 € / mp / lună

Hala Industriala de Inchiriat, Arad-Nord, Acces ...

Nord, Arad

Agenție

2 săptămâni în urmă
8

250 €
/ lună 4.03 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat zona Ultracentrala ...

Ultracentral, Arad

62 mp utili
1950
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

1.300 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat 250 mp - zona Gră ...

Grădiște, Arad

200 mp utili
2E
2005
Agenție

2 săptămâni în urmă
15

1.500 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Spațiu comercial de 400mp de închiriat OPEN SPA ...

Aradul Nou, Arad

400 mp utili
2E
2000
Agenție

Azi

330 €
/ lună 4.93 € / mp / lună

SAD - Spatiu de birouri de 67 mp - zona Central ...

Central, Arad

67 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial str. Mihai Emines ...

Exterior Vest, Arad

60 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
29

901 €
/ lună
745 €
8.19 € / mp / lună

Spatiu Comercial De Inchiriat Zona Micalca

Micălaca, Arad

110 mp utili
70 mp teren
1E
2000
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

990 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

Parcare camioane de închiriat – Arad

Exterior Nord, Arad

3.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

2.450 €
/ lună
2.025 €
3.63 € / mp / lună

Hală cu suprafața de 675 mp în Arad

UTA, Arad

Agenție

Ieri
8

550 €
/ lună 13.75 € / mp / lună

Dau spre inchiriere spatiu comercial Zona Garii ...

Central, Arad

40 mp utili
Agenție

Ieri
8

120.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan cu casa demolabila, aproximati ...

Aradul Nou, Arad

2.000 mp teren
Agenție

Ieri
3

57.000 €
/ lună 58.76 € / mp / lună

Teren intravilan, 970 mp, Sannicolaul Mic

Central, Arad

970 mp teren
Agenție

Ieri
2

78.000 €
/ lună 22.83 € / mp / lună

Teren intravilan 3417 mp, zona Gai

Gai, Arad

3.417 mp teren