Proprietăți unice: 1851
Proprietari: 571
Agenție

Azi
7

62.000 €

Garsoniera noua - 44 mp - etaj 3/5

Nord, Focșani

1 camere
44 mp
Etaj 3
2025
Agenție

Azi
15

109.000 €

Apartament 3 camere - bloc nou - etaj 3/5

Nord, Focșani

3 camere
68 mp
Etaj 3
5E
Agenție
Comision 0%

Azi
11

109.000 €

Comison 0 ! Apartament 2 camere cf 1 decomandat ...

Periferie, Focșani

2 camere
52,6 mp
Etaj 3
2024

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Azi
10

26.500 €
53 € / mp

Teren Cartier Dr. Carnabel

Exterior Vest, Focșani

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Azi
5

14.900 €

Casă veche restaurabilă/Garoafa

Garoafa

3 camere
46 mp
768 mp teren
1980
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

30.000 €

Casa de vanzare sat Manastioara, com. Fitionest ...

Mănăstioara

4 camere
80 mp
3.200 mp teren
Agenție

Ieri
14

159.000 €

Casa la Campineanca ( 2 minute de Focșani ...

Vest, Focșani

8 camere
314 mp
500 mp teren
Agenție

Ieri
9

65.000 €

Garsoniera 40mp,bloc nou, comision 0%

Nord, Focșani

1 camere
40 mp
Etaj 4 / 4
2023
Agenție

Ieri
8

76.000 €

Apartament două camere - etajul 1 - ZONA P ...

Central, Focșani

2 camere
55 mp
Etaj 1
4E
Agenție

Ieri
19

42.000 €

Casa parter de vanzare in comuna Vanatori, sat ...

Vânători

2 camere
40 mp
850 mp teren
f.s. 10.890000343323 m
Agenție

Ieri
9

79.900 €

Apartament 3 camere zona Centrala

Central, Focșani

3 camere
77 mp
Etaj 2 / 4
1988
Agenție

Ieri
9

45.000 €

Apartamen 3 camere , cartier Sud 70 mp , decoma ...

Sud, Focșani

3 camere
70 mp
Etaj 4 / 4
1978
Agenție

Ieri
9

79.900 €

Apartament 3 camere zona Centrala

Central, Focșani

3 camere
77 mp
Etaj 2
1988
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
10

50.000 €
25,000.00 € / mp

Teren agricol de vanzare 2 ha, stradal la asfa ...

Tișița

2 mp teren
f.s. 110 m
Pășune
Extravilan
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
5

560.000 €
20,000.00 € / mp

Vand 28 ha ,teren arabil, extravilan , cu desch ...

Pufești

28 mp teren
f.s. 200 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
9

33.500 €

Casă 3 camere - Jariștea

Jariștea

3 camere
100 mp
3.200 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
3

12.000 €
4.80 € / mp

Teren arabil - 2500 mp

Câmpineanca

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă
2

12.000 €
2.38 € / mp

Teren arabil - 5050mp

Câmpineanca

5.050 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

4 zile în urmă
4

63.000 €

Apartament 2 camere transformat in 3 camere , z ...

Ultracentral, Focșani

2 camere
59 mp
Etaj 2 / 3
1984
Agenție

4 zile în urmă
13

77.500 €

Apartament 3 camere , zona ultracentrala (Casa ...

Ultracentral, Focșani

3 camere
72 mp
Etaj 3 / 3
1985
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
8

67.500 €
26.46 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Focsani, cartier M ...

Est, Focșani

2.551 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
12

76.000 €

Ap 2 cam, et 1/4,54 mp utili, complet mobilat, ...

Central, Focșani

2 camere
54 mp
Etaj 1
1980
Agenție

5 zile în urmă
19

73.500 €

Apartament 3 camere, zona Centrala , etaj 4, re ...

Central, Focșani

3 camere
66 mp
Etaj 4
1982
Agenție

5 zile în urmă
35

159.000 €

Vila P+1 de vanzare in Petresti - Crang

Nord, Focșani

6 camere
300 mp
1.012 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
11

83.000 €

Ap 2 cam, et 3, mobilat+utilat, parcare, boxa, ...

Nord, Focșani

2 camere
52 mp
Etaj 3 / 4
2024
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
6

377.000 €

Oportunitate investițională – Teren de vânzare, ...

Vest, Focșani

Agenție

5 zile în urmă
12

85.999 €

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Nord ...

Nord, Focșani

2 camere
55 mp
Parter
2023
Agenție

6 zile în urmă
24

85.000 €

Apartament 3 camere , zona centrala , parter , ...

Central, Focșani

3 camere
72 mp
Parter / 3
1984
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
6

97.500 €
6.50 € / mp

Teren 15000 mp, Tisita, Vrancea, langa autostra ...

Tișița

15.000 mp teren
f.s. 25 m
Pășune
Extravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
11

110.000 €

Proprietate pentru locuință sau afacere

Câmpineanca

2 camere
269 mp
1.530 mp teren