Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

16.500 €

de vanzare detalii la nr de tlf

Făcăeni

La ~5km distanță

1.900 mp
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

25.000 €

Casa la tara cu gradina mare si anexe, ideala p ...

Făcăeni

La ~5km distanță

4 camere
529 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

30.000 €

casa la tara

Făcăeni

La ~5km distanță

2 camere
1.000 mp
2.700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

29.500 €

Casa traditionala si teren generos Facaeni, Ial ...

Făcăeni

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

50.000 €

Vand casa in Harsova

Hârșova

La ~10km distanță

4 camere
750 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

50.000 €
45.70 € / mp

Vand teren intravilan Harsova

Hârșova

La ~10km distanță

1.094 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

64.000 €

Vand apartament cu trei camere in Harsova

Hârșova

La ~10km distanță

3 camere
60 mp
Etaj 2 / 2
2E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

65.000 €

Apt 3 cam Harsova

Hârșova

La ~10km distanță

3 camere
1978
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

67.500 €

Vind apartament 3 camere ultracentral str Carsi ...

Hârșova

La ~10km distanță

3 camere
63 mp
Etaj 4
Agenție

4 luni în urmă
8

50.000 €

Apartament cu 3 camere

Hârșova

La ~10km distanță

3 camere
69 mp
Etaj 1
1990
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

50.000 €

Vand casa in Harsova

Hârșova

La ~10km distanță

4 camere
750 mp
750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

9.599 €
34.53 € / mp

Teren intravilan HARSOVA

Hârșova

La ~10km distanță

278 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

35.000 €
41.97 € / mp

Vand teren+casa!

Hârșova

La ~10km distanță

834 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

52.000 €

Vand apartament cu 3 camere! Central!!

Hârșova

La ~10km distanță

3 camere
64 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

60.000 €

Apartament 3 camere Harsova

Hârșova

La ~10km distanță

3 camere
72 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

110.000 €
115.000 €

Vând casă încălzire în pardoseală cu pompă de c ...

Hârșova

La ~10km distanță

4 camere
119 mp
348 mp teren
Individuală
Agenție

Mai mult de un an
3

155.000 €
12.46 € / mp

Ferma animale de vanzare

Hârșova

La ~10km distanță

12.444 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
16

110.000 €
115.000 €

Vând casă P+M, din BCA, izolată termic cu, încă ...

Hârșova

La ~10km distanță

4 camere
119 mp
348 mp teren
Individuală
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

35.000 €

vand casa batraneasca

Hârșova

La ~10km distanță

3 camere
1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

110.000 €

Casa Harsova 3 camere

Hârșova

La ~10km distanță

3 camere
100 mp
1.000 mp teren
Dezvoltator

Mai mult de un an
2

181.500 €
152.796 €
30.52 € / mp

Vanzare teren in Harsova_OMV Petrom SA

Hârșova

La ~10km distanță

5.946 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

63.000 €

Apartament de vanzare str Revolutiei

Hârșova

La ~10km distanță

3 camere
60 mp
Parter / 4
1989
Agenție

10 luni în urmă
10

59.000 €

HARSOVA - zona IAS, Teren intravilan17,000 mp s ...

Hârșova

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

110.000 €

vand casa harsova

Hârșova

La ~10km distanță

245 mp
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
26

110.000 €

Casa/Vila de vanzare Harsova, Constanta, langa ...

Hârșova

La ~10km distanță

3 camere
300 mp
1.378 mp teren
f.s. 19.819999694824 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

50.000 €

Vand casa batranesca

Hârșova

La ~10km distanță

3 camere
85 mp
Agenție

Mai mult de un an
7

950.000 €
33.93 € / mp

Teren intravilan Harsova

Hârșova

La ~10km distanță

28.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

52.000 €

Casa de vanzare Platonesti Ialomita

Platonești

La ~15km distanță

5 camere
69 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

70.000 €

Vând casă / curte

Mihail Kogălniceanu

La ~15km distanță

4 camere
128 mp
1.500 mp teren
Individuală
Agenție

2 luni în urmă
1

36.000 €
10 € / mp

Vand teren Comuna Ciobanu, Judetul Constanta

Ciobanu

La ~15km distanță

3.600 mp
3.600 mp teren