Proprietăți unice: 7
Proprietari: 2
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
14

53.600 €
8 € / mp

Teren aproape de pădure, situat într-o zonă aer ...

Vlădeni

6.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
14

20.250 €
15 € / mp

Teren de vanzare in Vladeni comuna Dumbravita B ...

Vlădeni

1.350 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
22

76.000 €

Casa 4 camere libera la vanzare VLADENI

Vlădeni

4 camere
110 mp
476 mp teren
f.s. 10 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
7

7.500 €
10.050 €
15 € / mp

Teren Codlea – Vladeni zona de case cu Pu ...

Vlădeni

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
22

125.000 €

Casa deosebita cu gradina generoasa Vladeni

Vlădeni

5 camere
180 mp
1.200 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

20.000 €
19.42 € / mp

Teren de vanzare 1030m2, intravilan - Jud. Bra? ...

Vlădeni

1.030 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

189.000 €

Cabana in padure, langa Codlea

Vlădeni

4 camere
160 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

108.000 €
10.04 € / mp

FARA COMISIOANE TEREN parcelabil 10756mp linga ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

10.756 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
10

189.000 €

Cabana in padure, langa Codlea

Dumbrăvița

La ~5km distanță

5 camere
160 mp
Parter / 1
1E
Agenție

1 lună în urmă
7

45.000 €
4.50 € / mp

Teren 10,000mp Codlea / DN 1

Dumbrăvița

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren

Agenție

2 luni în urmă
9

104.900 €

Casa cu teren in Dumbravita, jud. Brasov

Dumbrăvița

La ~5km distanță

286 mp
540 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

76.000 €

Casa de vanzare ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

2 camere
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
11

65.000 €

Casa separata cu pivni?a ?i pod utilizabil in m ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

3 camere
140 mp
200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

7.000 €
15.91 € / mp

Teren langa Brasov

Dumbrăvița

La ~5km distanță

440 mp
440 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

30.000 €
35.29 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 850 mp, acces pava ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

850 mp
850 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

13.400 €
22.33 € / mp

Teren Brasov , Dumbravita ,intravilan 600 mp pr ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

600 mp
600 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

60.000 €
12 € / mp

TEREN PRETABIL COMERCIAL, 5000 mp DN1

Dumbrăvița

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

20.000 €
19.42 € / mp

Teren de vânzare 1030m2, intravilan - Jud. Braș ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

1.030 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
14

43.200 €
8 € / mp

Teren ideal pentru glamping în Vlădeni, aproape ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

5.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

8.300 €
16.60 € / mp

Teren 500mp Vlădeni/ Oportunitate investițional ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

13.400 €

Teren Brasov , Dumbravita ,intravilan 600 mp pr ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

f.s. 21 m
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
15

100.000 €
50.000 €

CAsa ta de vacanță la preț de garsonieră

Dumbrăvița

La ~5km distanță

84 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
8

155.000 €
160.000 €

Casa individuala 4 camere | Teren 583 mp | Dumb ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

4 camere
170 mp
583 mp teren
1985
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 155,000 € și 160.000 €
Agenție

9 luni în urmă
2

9.900 €
2.41 € / mp

Pasune de vanzare

Crizbav

La ~10km distanță

4.100 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
5

115.000 €

Crizbav Imobil 9 camere cu 9 bai , teren 1500mp ...

Crizbav

La ~10km distanță

9 camere
200 mp
1.600 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

2 luni în urmă
9

49.990 €
2.46 € / mp

Proprietar vand teren extravilan 2ha, PANORAMA ...

Crizbav

La ~10km distanță

20.340 mp
20.340 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

53.000 €

Apartament cu doua camere.

Crizbav

La ~10km distanță

2 camere
41 mp
Etaj 3
1972
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

422.288 €
25.95 € / mp

Ferma cre?tere porcine

Crizbav

La ~10km distanță

16.275 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

67.990 €

casa de vanzare

Crizbav

La ~10km distanță

3 camere
49 mp
181 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

36.214 €

Casa si teren Cutus, ID: R2929980

Crizbav

La ~10km distanță

3 camere
60 mp
800 mp teren