Proprietăți unice: 754
Proprietari: 467
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

27.000 €

Garsonieră de vânzare, Vaslui zonă Piață Centra ...

Central, Vaslui

1 camere
21 mp
Etaj 4
1988
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
11

47.500 €

Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, zona ...

Central, Bârlad

2 camere
40 mp
Etaj 4 / 8
1975
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

43.200 €
0.72 € / mp

Teren agricol din podisul Murgeni, judetul Vasl ...

Murgeni

60.047 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
11

53.000 €

Apartament 3 camere HUSI, jud. Vaslui, zona Cin ...

Nord-Vest, Huși

3 camere
45 mp
Etaj 4 / 4
1977 (Finalizată)
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

47.000 €

Apartament neimbunatatit de vanzare

Nord, Bârlad

2 camere
44 mp
Etaj 3
1966
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

44.640 €
30 € / mp

Teren intravilan cu casă bătrânească

Secuia

1.488 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
7

16.500 €

Casa de vânzare

Căzănești

3 camere
80 mp
33.400 mp teren
1970
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

19.200 €
4 € / mp

Teren intravilan pentru construcții casa sau pr ...

Alexandru Vlahuță

4.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

21.596 €
1.70 € / mp

Vand teren casa la drumum principal

Codăești

12.704 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
2

110.000 €
23.08 € / mp

TEREN intravilan 5.000 mp, VASLUI - str. Dimitr ...

Central, Vaslui

4.765 mp teren
f.s. 17.200000762939 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

115.000 €

Spatiul comercial, 50 mp, Barlad, str Republici ...

Central, Bârlad

48 mp utili
2E
1965
Agenție

1 săptămână în urmă
19

260.000 €

Casă spațioasă cu teren generos de 1.500 mp, zo ...

Cișmeaua Moldovencei, Vaslui

4 camere
200 mp
1.500 mp teren
2005
Agenție

1 săptămână în urmă
12

151.900 €

VILĂ P+1E tip DUPLEX și teren 327 mp, VASLUI zo ...

Est, Vaslui

4 camere
110 mp
327 mp teren
f.s. 13 m
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

110.000 €

HALĂ DEPOZITARE sau ATELIER, teren 310 mp, VASL ...

Industrială, Vaslui

310 mp utili
314 mp teren
1985
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

33.000 €

Vând garsonieră Bârlad!

Central, Bârlad

1 camere
28 mp
Parter
1980
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

16.500 €
33 € / mp

Teren intravilan 500 mp de vanzare in Muntenii ...

Muntenii de Sus

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
12

58.500 €

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 4, zona ...

Est, Bârlad

3 camere
72 mp
Etaj 4
1987
Agenție

1 săptămână în urmă
5

150.000 €

Oportunitate de Investitie

Exterior Nord, Huși

210 mp utili
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

95.000 €

Apartament cu 3 camere, 2 bai, 2 balcoane, mobi ...

Traian, Vaslui

3 camere
81 mp
Etaj 4 / 4
1994
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
11

46.500 €

Apartament 2 camere, etajul 2, zona Gradina

Exterior Nord, Bârlad

2 camere
47 mp
Etaj 2
1963
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
20

898.100 €

Hala productie, depozitare Vaslui, 5132mp

Industrială, Vaslui

1E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

110.000 €

Spațios, luminos, aproape de biserica, școală, ...

Gară, Vaslui

3 camere
74 mp
Etaj 2
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

65.000 €
79.46 € / mp

Teren intravilan 800 mp, poziționare excelentă, ...

Central, Vaslui

818 mp teren
f.s. 30 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

97.000 €
32.33 € / mp

TEREN 1.000 mp intravilan + 2.000 mp extravilan ...

Vest, Vaslui

3.000 mp teren
f.s. 16 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

23.000 €

Casa si Teren Cretesti

Crețești

3 camere
65 mp
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

20 €

Oportunitate unica:Cladire istorica de prestigi ...

Central, Bârlad

205 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
16

24.000 €
20 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Huși

1.200 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

280.000 €

Spațiu comercial de vânzare – vizibilitate exce ...

Gară, Vaslui

133 mp utili
170 mp teren
1982
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

75.000 €

Apartament 3 camere semidecomandat, etaj interm ...

Central, Vaslui

3 camere
55,51 mp
Etaj 2
1969
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
15

11.000 €

Vând casa bătrânesca și teren

Tulești

4 camere
10.000 mp
10.000 mp teren
1990