Case Terenuri
Proprietăți unice: 10
Proprietari: 2
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
39

249.900 €

Casă D+P+M | 254 mp | 1.130 mp teren | Mobilată ...

Țițești

5 camere
203 mp
1.130 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

10 luni în urmă
11

89.000 €

(101) Teren cu casa, pentru afaceri / Direct pr ...

Țițești

3 camere
85 mp
6.731 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

10 luni în urmă
28

219.999 €

Casă / vilă jud. Argeș , mobilat ...

Țițești

4 camere
140 mp
500 mp teren
2024

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
1

7.990 €
15.98 € / mp

Teren Bucsanesti Lotasi, 500 mp, cu utilitati

Țițești

500 mp
500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

15.000 €
14.97 € / mp

Vand teren Bradulet _Slamnesti

Țițești

1.002 mp
1.002 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
18

135.000 €

Casa de vanzare in comuna ?uici, sat ?uici, jud ...

Țițești

4 camere
150 mp
407 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
14

99.000 €

2 case individuale in Com. Titesti sat Bucsenes ...

Țițești

5 camere
145 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

48.000 €

Vand casa in Stalpeni sau schimb cu apartament ...

Țițești

4 camere
140 mp
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

150.000 €

Casa de vanzare Titesti-Valea Stanii

Țițești

160 mp
Agenție

5 luni în urmă
14

0 €

2 case individuale in Com. Titesti sat Bucsenes ...

Țițești

5 camere
145 mp
1.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

100.000 €

casa vila

Livezeni

La ~5km distanță

5 camere
1.500 mp
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

120.000 €

Casa 3 camere mobilata si teren .

Livezeni

La ~5km distanță

3 camere
163 mp
Agenție

2 luni în urmă
3

23.500 €

Casa 3 camere in Livezeni Stalpeni | 88 mp util ...

Livezeni

La ~5km distanță

3 camere
80 mp

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

110.000 €

Casa la curte Livezeni Arges

Livezeni

La ~5km distanță

3 camere
1.200 mp
Agenție

4 luni în urmă
7

60.000 €

Vand casa in Davidesti Arges

Davidești

La ~5km distanță

4 camere
Agenție

6 zile în urmă
19

90.000 €

Vand casa cu panouri solare si centrala ,la 7 k ...

Davidești

La ~5km distanță

5 camere
210 mp
530 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

25.600 €
16 € / mp

teren constructie CONTESTI- davidesti 1600m

Davidești

La ~5km distanță

1.600 mp
1.600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

10.900 €
4.36 € / mp

Voroveni - Arges, Teren intravilan 500 mp cu ca ...

Davidești

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

55.000 €

Casa de vanzare.

Davidești

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
Agenție

5 zile în urmă
8

39.900 €

Casa Davidesti, la strada principala

Davidești

La ~5km distanță

4 camere
191 mp
Agenție

6 zile în urmă
19

90.000 €

Vand casa cu panouri solare si centrala ,la 7 k ...

Conțești

La ~5km distanță

4 camere
210 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

100.000 €

casa vila

Stâlpeni

La ~5km distanță

6 camere
1 mp
Agenție

Mai mult de un an
5

40.000 €

Teren ?i casa de vazare

Stâlpeni

La ~5km distanță

60 mp
1.277 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

10.000 €
1.47 € / mp

Terenuri Stalpeni, sat Pitigaia , pretabile cas ...

Stâlpeni

La ~5km distanță

6.800 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă

29.500 €

Casa 3 camere in Livezeni Stalpeni | 88 mp util ...

Stâlpeni

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Agenție

6 luni în urmă
10

115.000 €
25.56 € / mp

O oportunitate de investiție în inima ...

Stâlpeni

La ~5km distanță

4.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

100.000 €

Proprietar - ofer spre vanzare casa in Arge?

Stâlpeni

La ~5km distanță

5 camere
170 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

90.000 €

Vand doua case Stalpeni, Arges + teren arabil, ...

Stâlpeni

La ~5km distanță

4 camere
140 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

60.000 €

Casa + teren livada Stalpeni, Judetul Arges

Stâlpeni

La ~5km distanță

4 camere
140 mp
Agenție

1 lună în urmă
19

120.000 €
130.000 €

Vand casa parter cu mansarda 15 km Mioveni

Stâlpeni

La ~5km distanță

4 camere
170 mp
800 mp teren