Proprietăți unice: 64
Proprietari: 8
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

45.000 €
58.37 € / mp

De vanzare teren intravilan in sat Tauti, jud. ...

Tăuți

771 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

229.999 €

Casa tip duplex cu 4 camere si curte generoasa ...

Tăuți

4 camere
120 mp
250 mp teren
2026
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

195.000 €

Casa tip duplex in Tauti, Floresti

Tăuți

4 camere
120 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 zile în urmă
8

117.500 €

Apartament de vanzare nou nout | 3 camere | Flo ...

Tăuți

3 camere
44 mp
Etaj 2 / 3
3E
Agenție

1 săptămână în urmă
15

235.000 €

Casa de tip duplex | Stadiu semifinisat | Zona ...

Tăuți

4 camere
120 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
8

185.000 €

Unitate Duplex | PARC PRIVAT | Zona Tauti

Tăuți

4 camere
114 mp
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
15

265.000 €
275.000 €

Comision 0% I Casă individuală I 121 mp + teren ...

Tăuți

4 camere
121 mp
410 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

270.000 €
52.94 € / mp

Teren Intravilan cuprins in PUG, 5100 mp, Tauti

Tăuți

5.100 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
18

275.000 €

Duplex de vanzare, 195 mp utli, Garaj , zona Ta ...

Tăuți

4 camere
195 mp
370 mp teren
1E
Agenție

5 luni în urmă
4

957.745 €
155 € / mp

Teren intravilan constructii Tauti

Tăuți

6.179 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
10

264.990 €

Duplex de vanzare ,136 mp, Tautiului

Tăuți

5 camere
109 mp
200 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 219,000 € și 229.000 €
Agenție

6 luni în urmă
1

55.000 €
50 € / mp

Parcele de teren în Tauti, Intravilan cuprins i ...

Tăuți

1.100 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
6

250.000 €

De vanzare

Tăuți

4 camere
160 mp
350 mp teren
2024
Agenție

7 luni în urmă
6

231.000 €
279.510 €

Casa 4 camere de vanzare in Sat Tauti, Floresti

Tăuți

4 camere
120 mp
300 mp teren
f.s. 7 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 231,000 € și 279.510 €
Agenție

8 luni în urmă
20

354.000 €

Casa individuala 200 mp utili + teren 655 mp, T ...

Tăuți

5 camere
200 mp
655 mp teren
f.s. 13 m
Agenție

8 luni în urmă
46

280.000 €

Duplex P+1+M, SU 134 mp, Tauti, drum privat, ve ...

Tăuți

3 camere
134 mp
240 mp teren
2024
Agenție

8 luni în urmă
16

250.000 €

Casa 4 camere de vanzare in Sat Tauti, Tauti

Tăuți

4 camere
152 mp
675 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

9 luni în urmă
5

221.000 €
267.410 €

Casa 4 camere de vanzare in Sat Tauti, Floresti

Tăuți

4 camere
136 mp
200 mp teren
f.s. 16 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 221,000 € și 267.410 €
Agenție

9 luni în urmă
5

189.000 €
197.000 €

Duplex Modern P+E | 118 mp Utili | Zonă Ex ...

Tăuți

4 camere
118 mp
171 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 189,000 € și 197.000 €
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

350.000 €

Casa idividuala , 160 mp utili + teren de 950 m ...

Tăuți

4 camere
160 mp
950 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
7

244.900 €

OPORTUNITATE! Casă individuală de vânzare 152mp ...

Tăuți

4 camere
152 mp
655 mp teren
2025
Agenție

10 luni în urmă
6

245.500 €

Casa 5 camere de vanzare in Sat Tauti, Tauti

Tăuți

5 camere
152 mp
675 mp teren
f.s. 12 m
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
1

29.000 €
4.51 € / mp

Teren de vanzare in Tauti, Jud. Cluj

Tăuți

6.432 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
20

320.000 €

COMISION 0! Casa individuala 249 mp, cu teren 1 ...

Tăuți

6 camere
208 mp
1.300 mp teren
2008
Agenție

10 luni în urmă
1

105.140 €
70 € / mp

Oportunitate investitie, teren intravilan, 1502 ...

Tăuți

1.502 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
17

358.704 €
296.450 €

Casa cu terasa si curte mare, atmosfera rurala ...

Tăuți

5 camere
161 mp
675 mp teren
2024
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
11

259.000 €

Duplex modern în Tăuți – 170 mp utili, curte pr ...

Tăuți

4 camere
170 mp
85 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

254.000 €

Casa 4 camere de vanzare in Sat Tauti, Floresti

Tăuți

4 camere
120 mp
270 mp teren
f.s. 12 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

245.000 €
250.000 €

COMISION 0% | Casa Duplex | 161mp + gradina 110 ...

Tăuți

4 camere
160,76 mp
350 mp teren
2023 (Proiect)
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 245,000 € și 250.000 €
Agenție

1 săptămână în urmă
2

107.220 €

Teren pretabil pentru case , 1787 mp, Tauti

Tăuți

f.s. 3 m