Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

22.000 €

Vand casa Strejestii de Sus Olt

Strejeștii de Sus

5 camere
75 mp
3.670 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

13.415 €

vand casa com Lungesti jud Valcea

Lungești

La ~5km distanță

3 camere
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

40.000 €

De vanzare Casa mansardata cu teren . Strejesti ...

Strejești

La ~5km distanță

6 camere
143 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

90.000 €

Proprietate de vanzare

Strejești

La ~5km distanță

4 camere
20.000 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

50.000 €

Casa de vanzare in comuna Strejesti de Sus

Strejești

La ~5km distanță

4 camere
3.017 mp
Agenție

9 luni în urmă
3

1.023 €
0.29 € / mp

Teren extravilan, Loc. Strejesti, Jud. Olt

Strejești

La ~5km distanță

3.520 mp
3.520 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

40.990 €

Spatiu Comercial

Tighina

La ~5km distanță

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

15.000 €

Casa 3 camere si anexa in Carlogani

Cârlogani

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Agenție

Ieri
8

32.500 €

Casa de vanzare com.Carlogani

Cârlogani

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
60 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

32.500 €

Casa de vanzare com.Carlogani

Cârlogani

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Agenție

2 luni în urmă
20

345.000 €

Casa P+M constructie 2023 | teren 915 mp

Cocorăști

La ~5km distanță

4 camere
290 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

67.000 €

Casa 3 camere Doba - Plesoiu - olt

Doba

La ~10km distanță

4 camere
2.000 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

52.000 €

De vanzare o casa la tara

Doba

La ~10km distanță

3 camere
120 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

39.000 €

Proprietate cu 2 case, livada, vie ?i teren 145 ...

Doba

La ~10km distanță

4 camere
1.450 mp
1.450 mp teren
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
2

27.061 €

Casa si teren 800 mp Sat Voicesti, Valcea (lici ...

Voicești

La ~10km distanță

8 camere
67 mp
800 mp teren
f.s. 16.85000038147 m
Agenție

3 luni în urmă
3

99.000 €
2.10 € / mp

Vanzare teren 47.035mp - Comuna Plesoiu, Sat Ar ...

Arcești

La ~10km distanță

47.035 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
6

19.800 €
14.49 € / mp

Teren intravilan extravilan in Draga?ani , cart ...

Zlătărei

La ~10km distanță

1.366 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

89.000 €

Casa plus teren la schimb cu apartament 3 camer ...

Pleșoiu

La ~10km distanță

5 camere
200 mp
4.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

20.000 €
13.89 € / mp

Teren de vanzare intravilan

Pleșoiu

La ~10km distanță

1.440 mp
1.440 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

20.000 €

vand casa batraneasca

Pleșoiu

La ~10km distanță

80 mp
1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

62.220 €
30 € / mp

De Inchiriat/De vanzare

Pleșoiu

La ~10km distanță

2.074 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

18.500 €
13.21 € / mp

Teren de vanzare

Pleșoiu

La ~10km distanță

1.400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

119.790 €
2.55 € / mp

Vanzare teren 47.035mp - Comuna Plesoiu, Sat Ar ...

Pleșoiu

La ~10km distanță

47.035 mp
47.035 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

100.000 €

Apartament 2 camere de inchiriat si parcare sub ...

Valea Caselor (Drăgășani)

La ~10km distanță

2 camere
58 mp
Etaj 1
2020 (Finalizată)
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

25.000 €

Vand casa Dragasani Jude?ul Valcea

Valea Caselor (Drăgășani)

La ~10km distanță

2 camere
50 mp
406 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
19

147.000 €

Vila P+2 de vanzare, loc. Dumbrava, com. Itesti ...

Dumbrava

La ~10km distanță

4 camere
245 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

55.000 €

Casa de vacanta deosebita.

Dumbrava

La ~10km distanță

2 camere
2.000 mp
Agenție

1 lună în urmă
13

133.000 €

Dumbrava com. Ciurea Vila P+M Su=120mp Teren 30 ...

Dumbrava

La ~10km distanță

4 camere
120 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

200.000 €

Casa construita noua in zona linistita

Dumbrava

La ~10km distanță

4 camere
250 mp
Agenție

2 luni în urmă
11

129.000 €

Casa 6 Camere - 117 mp - Dumbrava (Ciurea)

Dumbrava

La ~10km distanță

4 camere
117 mp