Case Terenuri
Proprietăți unice: 44
Proprietari: 12
Agenție

4 zile în urmă
19

215.000 €

Casa in ?ofronea cu 2 corpuri, 5 camere, terase ...

Șofronea

4 camere
220 mp
1.420 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
19

148.900 €

Casă cu 7 camere și teren generos în Șofronea

Șofronea

7 camere
175 mp
920 mp teren
2000
Agenție

4 zile în urmă

215.000 €

Casa in ?ofronea cu 2 corpuri, 5 camere, terase ...

Șofronea

5 camere
220 mp
1.420 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
4

56.870 €
49.76 € / mp

Terenuri intravilane Cartier Verona, 4 km de Ar ...

Șofronea

1.143 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
4

36.300 €
49.79 € / mp

Terenuri intravilane Cartier Verona, 4 km de A ...

Șofronea

729 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
25

148.990 €

Casa individuala cu 7 camere, spatioasa in Sofr ...

Șofronea

7 camere
162 mp
921 mp teren
f.s. 4 m
Agenție

5 luni în urmă
6

42.350 €
49.88 € / mp

Cartier Verona–teren intravilan la 4 km de Arad

Șofronea

849 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
14

66.900 €

Casă de vânzare la 7 km de Arad, Loc. Sofronea

Șofronea

2 camere
60 mp
476 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
3

18.450 €
55.24 € / mp

Loc de casă în Sofronea(Lot 2)- la 7 km de Arad

Șofronea

334 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 18,450 € și 18.500 €
Agenție

7 luni în urmă
17

79.500 €

Casă individuală P+M, 146 mp utili, 397 mp tere ...

Șofronea

4 camere
146 mp
397 mp teren
2023
Agenție

7 luni în urmă
1

80.000 €
16 € / mp

Teren pentru hala, Sofronea

Șofronea

5.000 mp teren
f.s. 31 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
26

148.500 €

Vila individuala, in Sofronea, jud. Arad

Șofronea

7 camere
200 mp
930 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
3

45.000 €
4.50 € / mp

Teren extravilan de vanzare drumul Arad-Sofrone ...

Șofronea

10.000 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
20

158.000 €

PRET REDUS!!! Casa cu 4 dormitoare in Sofronea

Șofronea

5 camere
185 mp
931 mp teren
f.s. 60 m
Agenție

Mai mult de un an
11

77.000 €

Vila, la rosu, de vanzare, in Sofronea, jud. Ar ...

Șofronea

5 camere
150 mp
395 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
5

43.000 €
9.05 € / mp

Ocazie!!! Teren cu PUZ pentru hala in Sofronea!

Șofronea

4.750 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
6

48.000 €

Proprietate de vanzare in Sanpaul casa + teren ...

Șofronea

2 camere
90 mp
1.756 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

79.000 €
14.19 € / mp

Teren ideal investitie, langa zona industriala ...

Șofronea

5.566 mp
5.566 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

179.900 €

vand vila Sofronea

Șofronea

5 camere
145 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

139.500 €
40.06 € / mp

teren zona industriala

Șofronea

3.482 mp
3.482 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
14

145.000 €

Casa noua, 2022, parter, 2 dormitoare Sanpaul, ...

Șofronea

3 camere
87 mp
655 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

105.000 €

Casa 3 camere SOFRONEA

Șofronea

3 camere
Agenție

2 luni în urmă
1

20.000 €
32.26 € / mp

Teren intravilan Sanpaul

Șofronea

620 mp
620 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

39.000 €
45.000 €
39 € / mp

Teren intravilan ,1000 mp , in Sanpaul , Arad

Șofronea

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

14.900 €
31.43 € / mp

Teren Intravilan 474 mp - Front stradal 22 metr ...

Șofronea

474 mp
474 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

36.000 €
47.43 € / mp

Teren intravilan 759 mp ?ofronea fs.31ml,posibi ...

Șofronea

759 mp
759 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

15.900 €
33.83 € / mp

Teren intravilan Sanpaul - 470 m2, front 18,6 m ...

Șofronea

470 mp
470 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

125.000 €

Vila P+1 + Pod | 220 mp | Teren 1000 mp | Carti ...

Șofronea

4 camere
220 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

15.000 €
31.65 € / mp

Teren intravilan 474 mp Sanpaul | Front stradal ...

Șofronea

474 mp
474 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
18

36.350 €
13.98 € / mp

Teren intravilan Sanpaul, 2600 mp, posibilitate ...

Șofronea

2.600 mp
2.600 mp teren