Proprietăți unice: 9906
Proprietari: 954
Dezvoltator
Promovată

8 luni în urmă
20

269.394 €
222.640 €

Locuința ideală pentru familia ta &#8 ...

Șura Mică

5 camere
121 mp
469 mp teren
2026
Dezvoltator
Promovată

8 luni în urmă
45

238.648 €
197.230 €

Duplex cu design premium și grădin&#2 ...

Șura Mică

4 camere
115 mp
300 mp teren
2026
Dezvoltator
Promovată

8 luni în urmă
40

226.935 €
187.550 €

Vilă duplex – combinația perfec ...

Șura Mică

4 camere
102 mp
219 mp teren
f.s. 1 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

8 ore în urmă
10

475.832 €
373.79 € / mp

Teren 1273mp Corelativ PUD - Proiect Aparthotel ...

Terezian, Sibiu

1.273 mp teren
f.s. 15 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

8 ore în urmă
19

109.000 €

Apartament 2 camere decomandate, etaj 2, orient ...

Ștrand, Sibiu

2 camere
49 mp
Etaj 2
1980
Agenție
Comision 0%

9 ore în urmă
18

250.000 €
66.88 € / mp

Teren de vânzare în Cisnădioara, aproape de cet ...

Cisnădioara

3.738 mp teren
Construcții
Agenție

12 ore în urmă
21

106.879 €

Casă cu farmec tradițional în Săliște – 1.000 m ...

Nord, Săliște

5 camere
316 mp
1.002 mp teren
1949
Agenție

13 ore în urmă
8

100.000 €

Casa individuala 3 camere I 1500 m teren I Cent ...

Central, Sibiu

3 camere
80 mp
1.508 mp teren
Agenție

13 ore în urmă
15

64.000 €

Apartament 2 camere de vanzare 37 mp balcon zon ...

Mihai Viteazul, Sibiu

2 camere
37 mp
Etaj 4
1980
Agenție

14 ore în urmă
2

170.000 €
170 € / mp

Teren intravilan 1.000 mp in Cisnadioara / jud. ...

Cisnădioara

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

15 ore în urmă
1

159.000 €

Casa de vanzare duplex Sibiu Rasinari

Rășinari

4 camere
120 mp
264 mp teren
Agenție

15 ore în urmă
11

125.000 €

Apartament de vanzare 2 camere decomandate parc ...

Arhitecților - Calea Cisnădiei, Sibiu

2 camere
52 mp
Etaj 2
2023
Agenție

15 ore în urmă
4

169.000 €

Casa de vanzare teren total 439 mp zona Trei St ...

Trei Stejari, Sibiu

3 camere
80 mp
439 mp teren
1970
Agenție

16 ore în urmă
3

39.900 €
39.90 € / mp

Teren 1000 mp | Zona Selimbar troita

Șelimbăr

1.000 mp teren
f.s. 10 m
Extravilan
Agricol
Agenție

17 ore în urmă
1

747.000 €
83 € / mp

Teren intravilan industrial I POT 80% | Până la ...

Industrial Est, Sibiu

9.000 mp teren
Construcții
Agenție

17 ore în urmă
1

29.900 €
5.98 € / mp

Teren agricol extravilan Sura Mare- 5000 mp

Șura Mare

5.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

17 ore în urmă
20

119.999 €

Casă de vânzare în centrul Rășinariului - COMIS ...

Rășinari

3 camere
191 mp
219 mp teren
1974
Agenție

18 ore în urmă
13

215.000 €

Casă cu 2 apartamente - 5 -camere -140 mp - Tur ...

Turnișor, Sibiu

5 camere
140 mp
495 mp teren
Agenție

18 ore în urmă
40

112.000 €

Studio la duplex curte proprie 150 mp zona Cent ...

Central, Sibiu

1 camere
30 mp
154 mp teren
1980
Agenție
Comision 0%

20 ore în urmă
34

215.000 €

Casa de vanzare teren 412 mp garaj Terezian Sib ...

Terezian, Sibiu

5 camere
163 mp
412 mp teren
1971
Agenție

20 ore în urmă
13

106.000 €

Apartament 2 camere decomandate de vânzare Rah ...

Hipodrom 2, Sibiu

2 camere
44 mp
Etaj 3
1980
Agenție

20 ore în urmă
6

481.746 €
87.85 € / mp

Teren pentru Construcții Rezidențiale la 10 min ...

Șura Mare

5.484 mp teren
Construcții
Agenție

20 ore în urmă
7

79.900 €
48.42 € / mp

Teren cu autorizație construire hală în Poplaca

Poplaca

1.650 mp teren
Construcții
Agenție

20 ore în urmă
6

260.111 €
102.49 € / mp

Teren intravilan pentru Construcții Rezidențial ...

Șura Mare

2.538 mp teren
Construcții
Agenție

21 ore în urmă
8

101.900 €

Apartament 2 camere mobilate utilate balcon par ...

Arhitecților - Calea Cisnădiei, Sibiu

2 camere
47 mp
Etaj 2
2015
Agenție

21 ore în urmă
19

149.900 €

Apartament la casa de vanzare 2 camere - curte ...

Lupeni, Sibiu

2 camere
76 mp
Parter
1950
Agenție

21 ore în urmă
14

110.000 €

Apartament 2 camere cu balcon zona Calea Dumbra ...

Hipodrom 4, Sibiu

2 camere
54 mp
Etaj 1
1980
Agenție

Ieri
17

198.000 €

Apartament cu 3 camere, 92mp utili+teresa 23mp, ...

Hipodrom 3, Sibiu

3 camere
93 mp
Etaj 2 / 11
11E
Agenție

Ieri
8

138.000 €

Apartament de vanzare 3 camere nemobilate cu ba ...

Trei Stejari, Sibiu

3 camere
74 mp
Etaj 1 / 2
2000
Agenție

Ieri
8

366.025 €
136.02 € / mp

Teren intravilan cu lac, – locație superbă, și ...

Șura Mică

2.691 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri
9

38.500 €
55 € / mp

Teren în zonă de dezvoltare | 700 mp | Șura Mar ...

Șura Mare

700 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Ieri
19

69.000 €

Casa de vanzare 3 camere Aciliu

Aciliu

3 camere
100 mp
700 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

Ieri
8

112.000 €

Garsoniera la casa de vanzare | Lazaret | inves ...

Lazaret, Sibiu

1 camere
30 mp
160 mp teren