Proprietăți unice: 99
Proprietari: 14
Agenție
Comision 0%

17 ore în urmă
8

217.800 €

Casă, 4 camere, 113mp-Sannicoara

Sânnicoară

4 camere
113,57 mp
350 mp teren
1E
Agenție

6 zile în urmă
7

66.700 €
23 € / mp

TEREN EXTRAVILAN DE VANZARE | 23 EURO/MP | 2900 ...

Sânnicoară

2.900 mp teren
Pășune
Extravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
13

109.900 €

Apartament 2 camere, balcon, gradina, garaj sub ...

Sânnicoară

2 camere
38,5 mp
Parter / 2
2021

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
4

43.500 €
70.16 € / mp

Vindem 2 parcele de intravilan în zona Triajulu ...

Sânnicoară

620 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
20

129.900 €

Apartament 2 camere 52mp + 2 balcone 15mp etaj ...

Sânnicoară

2 camere
52 mp
Etaj 2 / 4
2019
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

155.000 €

Spatiu comercial 80mp, terasa 200mp-Sannicoara

Sânnicoară

80 mp utili
3E
Agenție

22 ore în urmă
11

245.000 €

Casa de vanzare cu spatiu comercial in Apahida

Sânnicoară

4 camere
300 mp
Agenție

4 zile în urmă
8

98.500 €

Apartament modern cu 3 camere, 69 mp, parter, b ...

Sânnicoară

3 camere
69 mp
Agenție

4 zile în urmă
8

100.000 €

Apartament decomandat 2 camere

Sânnicoară

2 camere
64 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

1.194 €

Spatiu comercial de inchiriat, Parcare, Apahida ...

Sânnicoară

119,4 mp utili
3E
2024
Agenție

1 lună în urmă
1

100.000 €
99.000 €
26.32 € / mp

Teren 3800 mp Sânnicoară – utilități, potențial ...

Sânnicoară

3.800 mp teren
Agricol
Extravilan
Agenție

1 lună în urmă
7

220.000 €

Casa individuala de vanzare, 4 camere, 3 bai, t ...

Sânnicoară

4 camere
125 mp
450 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

1 lună în urmă
1

499.000 €
124.75 € / mp

Teren pentru dezvoltare industrială S&#226 ...

Sânnicoară

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
13

360.000 €

Casă individuală în Sanicoara – mobilată, moder ...

Sânnicoară

3 camere
122 mp
280 mp teren
2022
Agenție

1 lună în urmă
6

100.000 €
140.000 €

Sânnicoară – casă + teren 3800 mp, spațiu, lini ...

Sânnicoară

2 camere
85 mp
3.800 mp teren
2011
Agenție

1 lună în urmă
4

135.000 €

Vanzare apartament complet in Sannicoara

Sânnicoară

2 camere
50 mp
Etaj 1 / 3
2020
Agenție

1 lună în urmă
9

140.000 €

Apartament 3 camere, 73 mp + balcon – Sânnicoar ...

Sânnicoară

3 camere
73 mp
Parter / 3
2019
Agenție

3 luni în urmă
22

399.298 €

Casa individuala nZEB cu piscina, 501 mp teren, ...

Sânnicoară

4 camere
145,69 mp
501 mp teren
2025
Agenție

3 luni în urmă
5

145.000 €

Casă individuală, finisată, 4 camere cu un tere ...

Sânnicoară

4 camere
99 mp
296 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
22

2.500.000 €

Cladire comerciala situata la drum intens circu ...

Sânnicoară

1.365 mp utili
400 mp teren
1E
2024
Agenție

3 luni în urmă
1

1.035.000 €
155.17 € / mp

Teren pentru constructie hala industriala in zo ...

Sânnicoară

6.670 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
14

149.000 €

Oportunitate în Sânicoară – apartament cu teras ...

Sânnicoară

3 camere
58 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
12

142.000 €

Apartament 3 camere cu terasă panoramică | Sânn ...

Sânnicoară

3 camere
57,6 mp
Etaj 4 / 4
2018
Agenție

3 luni în urmă
1

1.077.000 €
161.95 € / mp

Teren industrial cu PUZ

Sânnicoară

6.650 mp teren
f.s. 36 m
Fâneață
Intravilan
Agenție

4 luni în urmă
1

220.000 €

Casa unifamiliala P+E l Teren 450 MP l Sannicoa ...

Sânnicoară

4 camere
125 mp
450 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

397.969 €

Vila cu piscina construita dupa norme nZEB si t ...

Sânnicoară

4 camere
170 mp
520 mp teren
2025
Agenție

6 luni în urmă
2

48.400 €
121.61 € / mp

Teren intravilan, 398 mp, Jud.Cluj, Loc. Sannic ...

Sânnicoară

398 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
10

290.000 €

Casa 3 camere de vanzare in Sannicoara

Sânnicoară

3 camere
150 mp
300 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

6 luni în urmă
20

166.000 €

De vânzare Casa individuala, 90mp, curtea 355mp ...

Sânnicoară

3 camere
90 mp
355 mp teren
2025
Agenție

6 luni în urmă
2

176.000 €

Oportunitate! Duplex 129 mp, teren 240 mp, la ...

Sânnicoară

4 camere
129 mp
240 mp teren
2025