Proprietăți unice: 16
Proprietari: 7
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
12

78.000 €

APARTAMENT 3 CAMERE | DECOMANDAT | RASNOV | CAR ...

Caragiale, Râșnov

3 camere
54 mp
Etaj 1
1977
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

198.000 €
36 € / mp

Vand teren intravilan 5500 mp PUZ, studiu GEO, ...

Caragiale, Râșnov

5.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

340.800 €
32 € / mp

10650 pe munte, langa Predeal cu PUZ, ridicare ...

Caragiale, Râșnov

10.650 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

105.000 €
50 € / mp

Teren construibil pe munte PUZ, ridicare TOPO, ...

Caragiale, Râșnov

2.100 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
33

189.000 €

Casă deosebită în Râșnov – reprezentare exclusi ...

Caragiale, Râșnov

5 camere
170 mp
227 mp teren
2004
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

21.150 €
47 € / mp

Teren de vânzare într-un ansamblu rezidențial n ...

Caragiale, Râșnov

450 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

48.000 €

Apartament 2 Careme Rasnov - Caragiale

Caragiale, Râșnov

2 camere
42 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

Mai mult de un an
12

180.000 €
9 € / mp

Vindem teren 20000 mp Cheile Rasnoavei - Brasov ...

Caragiale, Râșnov

20.000 mp teren
Extravilan
Agenție

Mai mult de un an
23

225.000 €

Casa deosebita cu spatiu comercial Rasnov

Caragiale, Râșnov

9 camere
250 mp
350 mp teren
f.s. 29 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 225,000 € și 249.000 €
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

12.159 €

Apartament 2 camere Ra?nov

Caragiale, Râșnov

2 camere
40 mp
Etaj 3
1977
Agenție

1 lună în urmă
11

59.500 €

Apartament de vanzare Rasnov, Brasov

Caragiale, Râșnov

2 camere
40 mp
Parter / 4
4E
Agenție

4 luni în urmă
8

49.900 €

Apartament Rasnov Decomandat Liber

Caragiale, Râșnov

2 camere
42 mp
Etaj 4 / 4
1975
Agenție

6 luni în urmă
12

59.900 €

2 camere Ra?nov- Oportunitate unica la pre? min ...

Caragiale, Râșnov

2 camere
40 mp
Etaj 1
1977
Agenție

6 luni în urmă
15

69.900 €

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Carag ...

Caragiale, Râșnov

2 camere
54 mp
Etaj 4 / 4
1975
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 69,900 € și 76.900 €
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

80.000 €

Vand apartament

Caragiale, Râșnov

3 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

47.990 €

Apartament de vanzare. Exclus Agenti. Exclus cr ...

Caragiale, Râșnov

2 camere
43 mp
Etaj 4
1974

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
8

171.000 €
45 € / mp

Teren intravilan superb Râșnov zona Kaufland

Râșnov Romacril

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

262.500 €
35 € / mp

Teren 7500 mp Glajerie, zona Rasnov

Râșnov Romacril

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

110.000 €
22 € / mp

Teren 5000 mp Glajerie, zona Rasnov

Râșnov Romacril

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții

Agenție

10 luni în urmă
14

2.430.000 €
25.99 € / mp

Teren Rasnov intranilan (PUZ) zona Cheia

Râșnov Romacril

La ~5km distanță

93.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
15

331.500 €
25.50 € / mp

Teren Rasnov inntravilan PUZ) zona Parau Rece

Râșnov Romacril

La ~5km distanță

13.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

200.000 €

Vand imobil central ,Ra?nov,cu curte ?i gradina

Râșnov Romacril

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
20

269.900 €

Proprietate în Râșnov, ideală pentru pensiune s ...

Râșnov

La ~5km distanță

10 camere
360 mp
786 mp teren
2012
Agenție

Mai mult de un an
6

312.000 €
20 € / mp

TEREN POTENTIAL TURISTIC - Rasnov - Cheisoara

Exterior Est, Râșnov

La ~5km distanță

15.600 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

105.000 €
7.50 € / mp

teren extravilan Rasnov

Râșnov

La ~5km distanță

14.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
19

360.000 €

Casa superba utilata mobilata Rasnov, pretabila ...

Sud, Râșnov

La ~5km distanță

6 camere
180 mp
800 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

11 luni în urmă
8

398.250 €
45 € / mp

Teren deosebit Rasnov zona Kaufland

Exterior Sud, Râșnov

La ~5km distanță

8.850 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

110.000 €
36.67 € / mp

Teren 3000 mp Loc. Rasnov DN73A

Central, Râșnov

La ~5km distanță

3.000 mp teren
f.s. 31.709999084473 m
Pășune
Extravilan
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
27

7.411.960 €
40 € / mp

Teren intravilan industrial

Central, Râșnov

La ~5km distanță

185.299 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

550.000 €
13.75 € / mp

Teren deosebit Rasnov

Central, Râșnov

La ~5km distanță

40.000 mp teren
Construcții