Proprietăți unice: 8
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
5

69.000 €
94.52 € / mp

Teren de vanzare Predeal Orizont

Orizont, Predeal

730 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
20

72.500 €

Apartament vacanță Predeal | 2 camere | Busines ...

Orizont, Predeal

2 camere
50 mp
Etaj 1 / 5
1977
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
19

337.365 €
85 € / mp

Teren intravilan Predeal-Strada Mihail Saulescu

Orizont, Predeal

3.969 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
20

358.830 €
90 € / mp

Teren Intravilan - Pretabil Investitie

Orizont, Predeal

3.987 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

75.000 €

Vânzare apartament 2 camere – Predeal -ideal pe ...

Orizont, Predeal

2 camere
45 mp
Etaj 1 / 5
1977
Agenție

2 luni în urmă
12

76.000 €
77.000 €

Apartament 3 camere in Predeal, renovat complet ...

Orizont, Predeal

3 camere
49 mp
Etaj 2 / 1
1977
Agenție

Mai mult de un an
18

75.000 €

Predeal-Apartament cu doua camere mobilat si ut ...

Orizont, Predeal

2 camere
45 mp
Etaj 1
1980
Agenție

Mai mult de un an
10

72.500 €

Afacere la cheie! Apartament 2 dormitoare Prede ...

Orizont, Predeal

2 camere
50 mp
Etaj 3
1977

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

2.850.000 €
35.63 € / mp

Teren Intravilan 80.000mp 3 Brazi,Predeal Comis ...

Vlădeț - Trei Brazi, Predeal

La ~5km distanță

80.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

400.000 €

De vanzare pensiune Predeal

Vlădeț - Trei Brazi, Predeal

La ~5km distanță

15 camere
51 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
15

75.000 €

Apartament mobilat, 2 camere in Predeal - Bras ...

Vlădeț - Trei Brazi, Predeal

La ~5km distanță

2 camere
41 mp
Etaj 1 / 4
1973

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
43

380.000 €

COMISION 0%| Pensiune + Casă de vânzare în Pred ...

Vlădeț - Trei Brazi, Predeal

La ~5km distanță

12 camere
404 mp utili
2006
Agenție

3 luni în urmă
11

95.000 €

Apartament 2 camere renovat complet, poziție ce ...

Vlădeț - Trei Brazi, Predeal

La ~5km distanță

2 camere
49 mp
Etaj 1
4E
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
12

90.000 €
99.000 €
100 € / mp

Vanzare teren 900 mp/25 ml toate utilitatile, P ...

Vlădeț - Trei Brazi, Predeal

La ~5km distanță

900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
23

190.000 €

Vila cu 6 camere de vânzare în Predeal

Vlădeț - Trei Brazi, Predeal

La ~5km distanță

6 camere
148 mp
350 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
10

359.990 €

Vilă exclusivistă cu 6 camere și panoramă super ...

Vlădeț - Trei Brazi, Predeal

La ~5km distanță

6 camere
225 mp
461 mp teren
2021
Agenție

19 ore în urmă
3

13.000 €
13 € / mp

Teren de vanzare in Predeal

Vlădeț - Trei Brazi, Predeal

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

9 luni în urmă
6

120.000 €
120 € / mp

Teren Intravilan 1000MP Utilitati 3 Brazi Prede ...

Vlădeț - Trei Brazi, Predeal

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
20

350.000 €

Pensiune de vanzare - ideala investitie, amplas ...

Vlădeț - Trei Brazi, Predeal

La ~5km distanță

13 camere
800 mp
500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

125.000 €
126.39 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Predeal, zona Tr ...

Vlădeț - Trei Brazi, Predeal

La ~5km distanță

989 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

0 €

Teren situat in Predeal

Cioplea, Predeal

La ~5km distanță

Agenție

10 luni în urmă
9

120.000 €

Apt 2 camere Predeal - priveliste superba

Cioplea, Predeal

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
Etaj 2 / 3
1984
Agenție

8 luni în urmă
14

530.000 €

Vila de vacanta situata in Predeal-Cioplea

Cioplea, Predeal

La ~5km distanță

4 camere
250 mp
462 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

195.000 €
44.83 € / mp

Teren Cioplea Predeal

Cioplea, Predeal

La ~5km distanță

4.350 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

220.000 €

Predeal-Casa de vacanta

Cioplea, Predeal

La ~5km distanță

7 camere
415 mp
1.034 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

2.850.000 €
35.66 € / mp

Oportunitate investitie turistica sau rezidenti ...

Cioplea, Predeal

La ~5km distanță

79.915 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
15

435.000 €

Vila de vanzare in Predeal-Cioplea

Cioplea, Predeal

La ~5km distanță

5 camere
287 mp
597 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
8

375.000 €

Vila 9 camere cu teren in Predeal

Cioplea, Predeal

La ~5km distanță

9 camere
503 mp
493 mp teren
2006
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
31

245.000 €
260.000 €

Vilă de vânzare în Predeal – vedere panoramică ...

Cioplea, Predeal

La ~5km distanță

6 camere
160 mp
544 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

400.000 €

Vila 5 Camere Predeal,Cioplea Comision 0

Cioplea, Predeal

La ~5km distanță

4 camere
210 mp
745 mp teren
Etaj 1 / 1