Proprietăți unice: 33
Proprietari: 5
Agenție

1 săptămână în urmă
9

75.000 €
107.14 € / mp

Teren intravilan | 700 mp | Hipodrom | Dublu ac ...

B-dul București, Ploiești

700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
11

50.000 €

Se vinde apartament cu 2 camere si balcon . 076 ...

B-dul București, Ploiești

2 camere
45 mp
Etaj 4 / 4
1978
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

36.300.000 €
66,000.00 € / mp

Teren de vinzare 550 m

B-dul București, Ploiești

550 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

76.000 €

Vanzare apartament 2 camere, Ploiesti, Bdul Buc ...

B-dul București, Ploiești

2 camere
57 mp
Etaj 5
1992
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

68.500 €

Blv BUCURESTI - decomandat |57 mp utili | Veder ...

B-dul București, Ploiești

2 camere
57 mp
Etaj 8 / 8
1979
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

82.000 €

Apartament 2 camere | Etaj 5/9 | 63 Mp | Ploies ...

B-dul București, Ploiești

2 camere
56 mp
Etaj 5 / 9
1979
Agenție

1 lună în urmă
7

50.000 €
55.000 €
123.15 € / mp

Teren intravilan 406m2 , Ploiesti , zona UPG

B-dul București, Ploiești

406 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

106.040 €
22 € / mp

Oportunitate de investiție – Teren intravilan P ...

B-dul București, Ploiești

4.820 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
20

79.900 €

Casa 4 camere, str. Amzei

B-dul București, Ploiești

4 camere
110 mp
183 mp teren
f.s. 9.3299999237061 m
Agenție

1 lună în urmă
14

75.000 €

Vanzare apartament 2 camere, Ploiesti, zona Bdu ...

B-dul București, Ploiești

2 camere
47 mp
Etaj 1 / 9
1984
Agenție

1 lună în urmă
5

94.500 €

//3 CAMERE// BULEVARDUL BUCURESTI// ZONA SUD//

B-dul București, Ploiești

3 camere
64 mp
Etaj 2 / 9
1980
Agenție

1 lună în urmă
20

75.000 €

Vanzare apartaament 2 camere , bloc nou, Ploies ...

B-dul București, Ploiești

2 camere
49 mp
Etaj 7 / 10
2019
Agenție

2 luni în urmă
10

5.575.000 €

TERENN INTRAVILAN//HALE// BARIERA BUCURESTI

B-dul București, Ploiești

Agenție

2 luni în urmă
13

86.000 €

Apartament 2 camere, cf 1 dec, etaj 7/9, Buleva ...

B-dul București, Ploiești

2 camere
48,9 mp
Etaj 7 / 9
2022
Agenție

3 luni în urmă
7

95.900 €
134.50 € / mp

Teren intravilan 713m2 , Ploiesti , zona UPG

B-dul București, Ploiești

713 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
12

126.929 €
104.900 €

Spatiu comercial la parter de bloc, in Ploiesti ...

B-dul București, Ploiești

76,3 mp utili
10E
1979
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
16

1.028.500 €
850.000 €

CLADIRE DE BIROURI SI SPATIU COMERCIAL FLEXIBIL ...

B-dul București, Ploiești

1.292,1 mp utili
3E
2003
Agenție

8 luni în urmă
7

159.952 €
132.192 €
366.02 € / mp

Vânzare teren intravilan construcții ...

B-dul București, Ploiești

437 mp teren
f.s. 13 m
Pășune
Intravilan
Agenție

8 luni în urmă
5

475.000 €
86.25 € / mp

Royal Imobiliarea - vanzare terenuri Ploiesti

B-dul București, Ploiești

5.507 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

72.800 €

APARTAMENT CU DOUA CAMERE IN ZONA B-DUL BUCURES ...

B-dul București, Ploiești

2 camere
57 mp
Etaj 1 / 8
2020
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
9

126.000 €

Casa cu teren , Zona B-dul Bucuresti , Ploiesti

B-dul București, Ploiești

5 camere
188 mp
156 mp teren
f.s. 10.430000305176 m
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

500.000 €

Vand imobil Bdu-l Bucuresti- Birouri

B-dul București, Ploiești

213 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
21

240.000 €

Royal Imobiliare - Vanzare Vila cu 6 camere zon ...

B-dul București, Ploiești

6 camere
267 mp
417 mp teren
f.s. 11.60000038147 m
Agenție

10 luni în urmă
7

76.000 €

Apartament 3 camere de vanzare zona B-dul Bucur ...

B-dul București, Ploiești

3 camere
69,7 mp
Etaj 4 / 9
1986
Agenție

Mai mult de un an
11

574.750 €
475.000 €

Hala industriala 3825 mp, Ploiesti, platforma i ...

B-dul București, Ploiești

Agenție

Mai mult de un an
17

73.000 €

Vanzare apartament 2 camere, bloc nou, Ploiesti ...

B-dul București, Ploiești

2 camere
57 mp
Etaj 7 / 9
2023
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

155.000 €

Casa si spatiu comercial Liceul 1MAI

B-dul București, Ploiești

5 camere
200 mp
360 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
20

360.000 €

Vila P+ Et 1, Bulevardul Bucuresti

B-dul București, Ploiești

9 camere
450,3 mp
556 mp teren
f.s. 14.840000152588 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

1.028.500 €
850.000 €

Depozit de vanzare sau inchiriere in Ploiesti

B-dul București, Ploiești

2E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
11

58.500 €
84.17 € / mp

Teren intravilan de vanzare | 695 mp | B-dul Bu ...

B-dul București, Ploiești

695 mp teren
Construcții