Proprietăți unice: 7
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
10

230.000 €

Vila de lux cu 4 camere in Pietrarie langa padu ...

Pietrăria

4 camere
125 mp
536 mp teren
2026
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

64.900 €
25 € / mp

Teren 2,596mp sat Pietraria, comuna Barnova

Pietrăria

2.596 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

69.500 €

Casa duplex, 100 mp, zona Paun

Pietrăria

4 camere
120 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
6

210.000 €

Casa noua 4 camere, cu etaj, in zona Barnova - ...

Pietrăria

4 camere
118 mp
Agenție

1 lună în urmă
12

170.000 €

Case vile de vanzare Barnova-Pietrarie

Pietrăria

4 camere
130 mp
Agenție

2 luni în urmă
10

115.000 €

Apartament 2 camere, 54mp, Paun

Pietrăria

2 camere
54 mp
Etaj 1 / 5
2018
Agenție

Mai mult de un an
10

189.000 €

Casa rustica.

Pietrăria

4 camere
144 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
3

105.000 €
42.86 € / mp

Teren situat in zona Bucium- Pietrarie

Pietrărie, Iași

La ~5km distanță

2.450 mp teren
f.s. 165 m
Livadă
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
6

80.000 €
40 € / mp

Teren Barnova !

Pietrărie, Iași

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

25.000 €
29.41 € / mp

Teren de Vanzare – 850 mp | Petrarie – Burnova ...

Pietrărie, Iași

La ~5km distanță

850 mp teren
Construcții

Agenție

Mai mult de un an
8

46.000 €
27.06 € / mp

Teren de Vanzare - parcelabil | Petrarie - Burn ...

Pietrărie, Iași

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
12

210.000 €

Vilă modernă în stil mediteranean, finalizată 2 ...

Pietrărie, Iași

La ~5km distanță

4 camere
118 mp
2026
1E
Agenție

3 săptămâni în urmă
19

319.000 €

Vilă în Bârnova 260 mp utili, teren 1030 mp D+P ...

Pietrărie, Iași

La ~5km distanță

5 camere
260 mp
2009
2E
Agenție

Mai mult de un an
4

150.000 €

Casa 4 camere, P+E, zona Birnova-Pietrarie

Pietrărie, Iași

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
400 mp teren
2025
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 150,000 € și 178.000 €
Agenție

10 luni în urmă
3

155.000 €

Casă solidă de vânzare 120mp, 1840mp teren la s ...

Păun

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
1.848 mp teren
1990
Agenție

2 luni în urmă
10

115.000 €

Apartament cu 2 camere, semidecomandat, Paun

Păun

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 1 / 5
2018
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
11

109.000 €
24.77 € / mp

OPORTUNITATE: 4.400 mp la marginea PADURII, lan ...

Păun

La ~5km distanță

4.400 mp teren
f.s. 56 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
8

163.000 €

Casa de vanzare I Paun, Barnova I 4 camere, 2 b ...

Păun

La ~5km distanță

4 camere
87 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

75.000 €

Casa din lemn,Zona Paun Barnova

Păun

La ~5km distanță

93 mp
680 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

159.900 €

Vila in Bucium - Paun

Păun

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

60.000 €

Teren intravilan - 1.248 mp + casa batraneasca ...

Păun

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
1.248 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
6

160.000 €

Locuinta individuala in Paun - confort si intim ...

Păun

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

160.000 €

Casa in construc?ie Paun Iasi - direct de la pr ...

Păun

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
Agenție

Mai mult de un an
12

190.000 €

BUCIUM - PENTHOUSE 3 camere Open space 109mp + ...

Păun

La ~5km distanță

3 camere
140 mp
Etaj 2 / 2
2E
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

389.500 €

Vila Barnova 238 mp

Păun

La ~5km distanță

4 camere
238 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

159.000 €

Apartament decomandat cu 3 camere, 82 mp, zona ...

Păun

La ~5km distanță

3 camere
82 mp
2014
1E
Agenție

Mai mult de un an
20

325.000 €

Bucium | locuinta impunatoare | refugiu al lini ...

Păun

La ~5km distanță

4 camere
228 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

159.000 €

Apartament cu 3 camere decomandat 82 mp Bucium

Păun

La ~5km distanță

3 camere
82 mp
Etaj 1
2014
Agenție

10 luni în urmă
7

157.000 €
44.86 € / mp

Teren 3500mp. Paun Bucium la asfalt cu toate ut ...

Păun

La ~5km distanță

3.500 mp teren
f.s. 33 m
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

115.000 €

Vand casa Barnova

Bârnova

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
800 mp teren