Proprietăți unice: 22
Proprietari: 3
Agenție

1 săptămână în urmă
3

28.000 €
45.09 € / mp

De vânzare teren investiție, 621 mp - zona Aero ...

Aeroport, Oradea

621 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

225.000 €

Vand casa P + M 7 camere Cihei - Oradea

Aeroport, Oradea

4 camere
290 mp
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

200.000 €
220.000 €

RECO Doua case cuplate in Oradea

Aeroport, Oradea

4 camere
310 mp
400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
3

280.000 €
70 € / mp

Teren premium 4000 mp – Cartier Grigorescu

Aeroport, Oradea

4.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
11

199.900 €

RECO Casa la cheie in cartier Grigorescu

Aeroport, Oradea

4 camere
130 mp
688 mp teren
2010
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

420.480 €
128 € / mp

Teren industrial de vanzare, zona Aeroportului, ...

Aeroport, Oradea

3.285 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

44.000 €
24.69 € / mp

RECO Teren extravilan in Oradea cartier Grigore ...

Aeroport, Oradea

1.782 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
44

329.900 €

RECO Vila str. Apateului

Aeroport, Oradea

5 camere
374 mp
2.000 mp teren
2007
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

121.000 €

Vand apartament 2 camere + Terasa exterioara We ...

Aeroport, Oradea

2 camere
49 mp
Etaj 4
2021
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

559.895 €
35 € / mp

Teren de vanzare pe Calea Borsului

Aeroport, Oradea

15.997 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
6

243.000 €

Casa noua, 4 camere,semifinisata, zona Grigores ...

Aeroport, Oradea

4 camere
120 mp
500 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
4

108.900 €
18.92 € / mp

RECO Teren Unicat Spre Livada

Aeroport, Oradea

5.755 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
16

2.601.500 €
2.150.000 €

Hala industriala de tip Showroom langa Aeroport ...

Aeroport, Oradea

1E
Agenție

10 luni în urmă
6

92.800 €
16.13 € / mp

Teren Industrial Oradea spre Livada

Aeroport, Oradea

5.755 mp teren
f.s. 22 m
Intravilan
Agenție

11 luni în urmă
4

125.000 €
25 € / mp

Oportunitate Unică de Investiție!

Aeroport, Oradea

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

420.480 €
128 € / mp

Teren destinatie mixta, comercial si industrial ...

Aeroport, Oradea

3.285 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
4

106.900 €
17.82 € / mp

RECO Teren extravilan 6000mp zona Aeroport Orad ...

Aeroport, Oradea

6.000 mp
6.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

1.103.000 €

Teren 7,868mp, Aeroportul Oradea / DN E71/viito ...

Aeroport, Oradea

f.s. 65 m
Agenție

3 luni în urmă
4

34.900 €
11.63 € / mp

De Vanzare teren extravilan, 3000 mp, zona Aero ...

Aeroport, Oradea

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
10

105.000 €
18.25 € / mp

RECO Teren extravilan cu acces la drumul Oradea ...

Aeroport, Oradea

5.755 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

Mai mult de un an
2

120.000 €
24 € / mp

Antony Estate | Teren de intravilan - Zona Grig ...

Aeroport, Oradea

5.000 mp teren
f.s. 29 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 120,000 € și 125.000 €
Agenție

2 luni în urmă
6

243.000 €

Casa noua, 4 camere,semifinisata, zona Grigores ...

Aeroport, Oradea

4 camere
120 mp
500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
6

48.800 €

Garsoniera de vanzare, 20 mp, zona Velenta

Salca, Oradea

La ~5km distanță

1 camere
20 mp
Etaj 2 / 4
4E
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 48,800 € și 49.800 €
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
12

172.400 €

Apartament 4 camere K, bloc NOU - zona Salca - ...

Salca, Oradea

La ~5km distanță

4 camere
99,28 mp
Etaj 3 / 3
2022
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

132.800 €

Apartament 2 camere H | bloc NOU | Zona Salca - ...

Salca, Oradea

La ~5km distanță

2 camere
74,94 mp
Etaj 2 / 3
2022

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
11

149.800 €

Apartament 2 Camere C(15-25) | Bloc Nou | Salca ...

Salca, Oradea

La ~5km distanță

2 camere
86,93 mp
Etaj 2 / 3
2022
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 149,800 € și 161.700 €
Agenție

1 lună în urmă
8

210.000 €

Vand casa P+M in oras