Case
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție

2 luni în urmă
8

75.000 €

Casa 4 camere-teren/livada 1250 mp-pretabil loc ...

Nepos

4 camere
140 mp
1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

85.000 €

casa de vanzare

Nepos

3 camere
240 mp
4 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
7

2.100 €
0.42 € / mp

Teren 5000 mp-ideal investitie-Ghinda

Feldru

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

29.000 €
21.11 € / mp

Teren de vanzare in Livezile

Feldru

La ~5km distanță

1.374 mp
1.374 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

125.000 €

Vand Casa si gradina

Feldru

La ~5km distanță

2.800 mp
2.800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
11

69.000 €
75.000 €
22.18 € / mp

Teren intravilan de vânzare (3111mp)

Feldru

La ~5km distanță

3.111 mp teren
f.s. 134 m
Intravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

30.000 €
10.71 € / mp

Teren extravilan 2.800 mp in Livezile

Feldru

La ~5km distanță

2.800 mp
2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

1.000 €
0.40 € / mp

Teren de vanzare in localitatea Salva

Feldru

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

33.000 €

Cafenea La Cheie , Cu Suflet Si Clientela Fidel ...

Poderei

La ~5km distanță

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

800 €
0.03 € / mp

Teren intravilan+extravilan Podirei Bistrita

Rebrișoara

La ~5km distanță

27.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

330.000 €
350.000 €

Case si anexe,gradina

Rebrișoara

La ~5km distanță

4 camere
850 mp
Agenție

3 luni în urmă
19

349.000 €

2 Case deosebite de vanzare - Zona Rebrisoara

Rebrișoara

La ~5km distanță

5 camere
206 mp
3.566 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

132.000 €

Spatiu comercial de vanzare / birouri de inchir ...

Poderei

La ~5km distanță

110 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

366.000 €

Cladire de vanzare Nasaud | Business + locuire ...

Poderei

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
12

95.000 €

Casa de vacanta cu padure si livada

Poderei

La ~5km distanță

1 camere
108 mp
37.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

80.000 €

Apartament de vanzare Nasaud, Ideal pentru inve ...

Poderei

La ~5km distanță

2 camere
80 mp
Etaj 2
Agenție

3 luni în urmă
6

105.000 €

Apartament ultrafinisat 2 camere bloc nou Nasau ...

Poderei

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

58.000 €

Vand casa in localitatea Liviu Rebreanu, jud. B ...

Liviu Rebreanu

La ~10km distanță

3 camere
196 mp
Agenție

3 luni în urmă
16

190.000 €

Casa P+1, 350mp + 2650mp teren, Dumitra

Dumitra

La ~10km distanță

4 camere
350 mp
Agenție

8 luni în urmă
3

59.500 €

Casa 4 camere 200 mp con-teren 2000 mp-terase-g ...

Dumitra

La ~10km distanță

4 camere
180 mp
2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

135.000 €
46.55 € / mp

Teren extravilan la limita cu intravilan Strada ...

Dumitra

La ~10km distanță

2.900 mp
2.900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

145.000 €

Casa de vanzare sat Cepari

Dumitra

La ~10km distanță

4 camere
230 mp
230 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

58.000 €
10 € / mp

Teren 58 Ari in Dumitra Panorama & Potential Re ...

Dumitra

La ~10km distanță

5.800 mp
5.800 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
19

385.000 €

Depozit si Casa 1000 mp

Dumitra

La ~10km distanță

1.100 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
19

375.000 €

CLADIRE MIXTA DE VANZARE IN COMUNA DUMITRA, OPO ...

Dumitra

La ~10km distanță

500 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

120.000 €

Casa de vanzare in Dumitra

Dumitra

La ~10km distanță

4 camere
170 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

19 €
0 € / mp

Livada de vanzare Dumitra - BN

Dumitra

La ~10km distanță

6.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

55.000 €
14.47 € / mp

Teren intravilan, Dealul Dumitrei

Dumitra

La ~10km distanță

3.800 mp
3.800 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
16

120.000 €

Casa de vanzare - Comuna Dumitra

Dumitra

La ~10km distanță

6 camere
176 mp
1.850 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
9

220.000 €

Doua case in aceeasi curte+ 2 hectare teren ara ...

Dumitra

La ~10km distanță

4 camere
170 mp