Case Terenuri
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție

6 luni în urmă
17

65.000 €

Casa si teren 5.000 mp, Stroesti

Mușătești

4 camere
100 mp
5.000 mp teren
f.s. 75 m
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

9.000 €
3 € / mp

Teren intravilan-extravilan Valsanesti Arges

Mușătești

3.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
25

155.000 €

Vanzare casa 5 camere sau schimb cu aparatment ...

Mușătești

5 camere
182 mp
883 mp teren
f.s. 15 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
20

370.000 €

Pensiune de vanzare in comuna Mu?ate?ti, jude? ...

Mușătești

6 camere
970 mp
970 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
20

68.000 €

Casa de vanzare in comuna Musatesti, sat Musate ...

Mușătești

2 camere
60 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

62.500 €

Vinzare casa la munte

Poduri

La ~5km distanță

5 camere
145 mp
1.300 mp teren
Individuală
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

18.200 €
20 € / mp

Vind teren intravilan in com .Corbi sat Poinar ...

Poienărei

La ~5km distanță

910 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

210.000 €
60 € / mp

Teren intravilan Stefanesti Arges

Stănești

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Construcții

Agenție

1 lună în urmă
20

125.000 €

Casa + 3582 mp teren de vanzare in comuna Corbi ...

Stănești

La ~5km distanță

3 camere
98 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

62.500 €

Vand casa la munte, jud. Arges

Stănești

La ~5km distanță

4 camere
145 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

7.700 €

Vand constructie in zona montana ,Corbi ,jud Ag ...

Corbșori

La ~5km distanță

5 camere
227 mp
Agenție

6 zile în urmă
5

39.000 €

Casa versatila de vanzare in Comuna Corbi, Arge ...

Corbșori

La ~5km distanță

4 camere
101 mp
Agenție

3 zile în urmă
6

39.000 €

Casa in Comuna Corbi, Arges ideala pentru aface ...

Corbșori

La ~5km distanță

2 camere
101 mp
Agenție

10 luni în urmă
7

39.900 €
16.53 € / mp

Teren intravilan Domnesti, Central langa Liceu, ...

Domnești

La ~5km distanță

2.414 mp
2.414 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
17

129.900 €

Casa individuala -Domnesti-Teghes- STB - 129900 ...

Domnești

La ~5km distanță

5 camere
140 mp
460 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
15

45.000 €

Casă de vânzare în Comuna Domnești, județul Arg ...

Domnești

La ~5km distanță

4 camere
70 mp
1.500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
6

69.000 €

(102) Vilă turistica cu stil în Domne ...

Domnești

La ~5km distanță

8 camere
200 mp
1.092 mp teren
f.s. 23 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

42.000 €

Vand Casa in Domnesti, Arges

Domnești

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

42.000 €

Casa de vanzare Domne?ti Arge?

Domnești

La ~5km distanță

5 camere
180 mp
Agenție

4 luni în urmă
16

55.000 €

Casa de vanzare in comuna Domnesti, judet Arges ...

Domnești

La ~5km distanță

2 camere
77 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

10.700 €
26.75 € / mp

teren munte - Domnesti Arges , 25km de C. de Ag

Domnești

La ~5km distanță

400 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

70.800 €

casa de vacanta - zona munte - Domnesti

Domnești

La ~5km distanță

3 camere
600 mp
600 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
18

180.000 €

5 camere - 3 bai - 200 mp utili - teren 920 mp ...

Domnești

La ~5km distanță

5 camere
200 mp
920 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

39.000 €

Vand teren + casa nefinalizata Domnesti Arges

Domnești

La ~5km distanță

4 camere
130 mp
Agenție

Mai mult de un an
18

200.000 €

Vila individuala - 7 camere- Domnesti - Tudor V ...

Domnești

La ~5km distanță

7 camere
240 mp
400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

300.000 €
61.51 € / mp

Teren Domnesti - Ciutaci, ILFOV

Domnești

La ~5km distanță

4.877 mp teren
f.s. 59 m
Agenție

1 săptămână în urmă
8

75.000 €

Casa + 10.156 mp teren de vanzare in comuna Val ...

Doblea

La ~5km distanță

2 camere
87 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

15.000 €
14.97 € / mp

Vand teren Bradulet _Slamnesti

Slămnești

La ~5km distanță

1.002 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
23

64.500 €

VANZARE ANSAMBLU CASUTE BRADULET ARGES

Brăduleț

La ~5km distanță

6 camere
210 mp
2.700 mp teren
f.s. 50 m
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
15

239.000 €

Vila unica la munte, super dotata si utilata

Brăduleț

La ~5km distanță

7 camere
229 mp
1.340 mp teren