Proprietăți unice: 4412
Proprietari: 1167
Dezvoltator
Promovată

4 luni în urmă
14

92.500 €

Apartament 2 Camere M040

Libertății, Târgu Mureș

2 camere
44,61 mp
Parter / 10
2025
Dezvoltator
Promovată

4 luni în urmă
14

164.000 €

Apartament 3 Camere M062

Libertății, Târgu Mureș

3 camere
79,94 mp
Etaj 10 / 10
2025
Dezvoltator
Promovată

4 luni în urmă
13

86.500 €

Studio Spatios M060

Libertății, Târgu Mureș

1 camere
41,62 mp
Etaj 10 / 10
2025

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

23 ore în urmă
4

162.000 €
60 € / mp

Teren intravilan cu panoramă – Livezeni – Str. ...

Livezeni

2.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Ieri
12

86.000 €

Apartament 3 camere – Tg. Mureș – Mureșeni – St ...

Mureșeni, Târgu Mureș

3 camere
58 mp
Etaj 1 / 4
1970
Agenție

2 zile în urmă
5

56.000 €
70 € / mp

Teren intravilan 800 mp în Corunca, zona pensiu ...

Corunca

800 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
9

135.000 €

Vand apartament cu 2 camere in Complexul Maurer ...

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

2 camere
54 mp
Etaj 7 / 10
2022
Agenție

3 zile în urmă
9

92.000 €

Apartament 3 camere de vanzare – Dambu, 52 mp u ...

Dâmbu Pietros, Târgu Mureș

3 camere
52 mp
Parter
Agenție

3 zile în urmă
7

155.000 €

Apartament premium 3 camere, 76 mp, Tudor, parc ...

Tudor, Târgu Mureș

3 camere
76 mp
Etaj 7
Agenție

3 zile în urmă
7

50.000 €

Spatiu comercial de vanzare, Sighisoara

Est, Sighișoara

40 mp utili
2000
Agenție

3 zile în urmă
21

81.000 €

Casa de vanzare, Hetiur, nr. 303, Mures

Hetiur

2 camere
539 mp
85 mp teren
1978
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
15

115.000 €

Apartament 3 camere | 2 bai | Parter inalt | Sa ...

Tudor, Târgu Mureș

3 camere
66 mp
Parter
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
16

87.000 €

Garsoniera moderna 36 mp | Ramurele Tudor etaj ...

Tudor, Târgu Mureș

1 camere
36 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
7

79.000 €
79 € / mp

Vand teren cu utilitati pt constructie rezident ...

Central, Sovata

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
6

206.000 €
127.71 € / mp

Teren intravilan, Platoul Cornesti, zona premiu ...

Platou, Târgu Mureș

1.613 mp teren
f.s. 30 m
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
10

75.000 €

Casă – Sg. de Mureș – Zona Primăriei

Sângeorgiu de Mureș

2 camere
50 mp
125 mp teren
1960
Agenție

5 zile în urmă
16

125.000 €

Casa de vanzare, zona Stefan Octavian Iosif, Si ...

Central, Sighișoara

4 camere
112 mp
550 mp teren
1800
Agenție

5 zile în urmă
5

45.000 €

Apartament 3 camere, zona Dumbravei, Sighisoara

Est, Sighișoara

3 camere
39,41 mp
Etaj 3 / 4
1985
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

25.000 €

Vând garsonieră confort 1 pe strada Pomilor

Central, Reghin

1 camere
30 mp
Etaj 4 / 4
1970
Agenție

5 zile în urmă
19

131.900 €

Decomandat, etaj2, bloc nou, 67 mp, 2 balcoane, ...

Tudor, Târgu Mureș

2 camere
57 mp
Etaj 2 / 10
2026
Agenție

5 zile în urmă
6

69.500 €

Garsoniera de vanzare, mobilata si utilata, eta ...

Aleea Carpați, Târgu Mureș

1 camere
30 mp
Etaj 5 / 10
1977
Agenție

6 zile în urmă
8

260.000 €

Casa de vanzare

Central, Târgu Mureș

4 camere
111 mp
320 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
9

65.000 €
130 € / mp

Teren 500 Mp De Vanzare, Sângeorgiu de Mureș ...

Sângeorgiu de Mureș

500 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
9

93.000 €
124 € / mp

Teren 750 Mp De Vanzare, Sângeorgiu de Mureș ...

Sângeorgiu de Mureș

750 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
11

145.000 €

Vand apartament cu 3 camere in Cornisa la 5 min ...

Cornișa, Târgu Mureș

3 camere
58 mp
Etaj 2 / 4
1970
Agenție

1 săptămână în urmă
13

117.000 €

Apartament cu 2 camere amenajat modern, strada ...

Tudor, Târgu Mureș

2 camere
48 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

71.500 €

Apartament cu 4 camere de vânzare - Reghin

Reghin

4 camere
92 mp
Etaj 4 / 4
1986
Agenție

1 săptămână în urmă
9

128.000 €

Apartament 2 Camere Modern Et.2/4, Mobilat/Util ...

Tudor, Târgu Mureș

2 camere
54 mp
Etaj 2 / 4
1983
Agenție

1 săptămână în urmă
17

112.000 €

Apartament cu 2 camere, 49,95mp, decomandat, Z ...

Dâmbu Pietros, Târgu Mureș

2 camere
50 mp
Etaj 8
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

49.605 €
5.54 € / mp

Teren de vânzare – Sovata, Săca ...

Săcădat

8.957 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
6

110.000 €

Apartament cu 2 camere, complet renovat – Carti ...

Unirii, Târgu Mureș

2 camere
52 mp
Etaj 1 / 4
1970
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

31.000 €

Garsonieră libera

Central, Reghin

1 camere
21 mp
Etaj 2
1970
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

110.000 €

Casă în curte comună la 3 minute de centrul ist ...

Semicentral, Târgu Mureș

2 camere
42 mp
386 mp teren
1950