Proprietăți unice: 20
Proprietari: 6
Proprietar
Comision 0%

Azi
7

39.000 €
56.93 € / mp

Teren intravilan Moneasa

Moneasa

685 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

10.500 €
10.50 € / mp

Loc de casa in Ranusa, Jud. Arad 1000 mp

Moneasa

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
8

169.000 €

Vila de vânzare în Moneasa – 22 ...

Moneasa

10 mp utili
2000

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
50

968.000 €
800.000 €

Hotel Panoramic- Investiție cu potențial balnea ...

Moneasa

23 camere
1.195 mp utili
2009
Agenție

Mai mult de un an
22

180.000 €

Casă de vacanță în Moneasa

Moneasa

6 camere
190 mp
1.810 mp teren
f.s. 100 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
28

209.000 €

Imobil de vanzare in Moneasa

Moneasa

8 camere
300 mp
400 mp teren
f.s. 20 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

58.000 €

Duplex de vanzare cu 5 camere 119 mp Statiunea ...

Moneasa

5 camere
119 mp
359 mp teren
f.s. 10 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
22

70.000 €
80.000 €

Duplex de vanzare 5 camere 119 mp in Statiunea ...

Moneasa

5 camere
119 mp
359 mp teren
f.s. 10 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

165.000 €

VIND Vila In Statiunea Moneasa

Moneasa

4 camere
350 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

90.000 €
1.13 € / mp

Vand padure Moneasa

Moneasa

80.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

68.000 €

Casa cu farmec boem de vanzare in Moneasa

Moneasa

3 camere
160 mp
Agenție

Mai mult de un an
9

33.500 €

Vand apartament 3 camere in Moneasa ID: RH-4286 ...

Moneasa

3 camere
103 mp
Etaj 1 / 4
1980
Agenție

Mai mult de un an
8

23.500 €
15.67 € / mp

Teren intravilan de 1500 mp pe deal in Moneasa

Moneasa

1.500 mp
1.500 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

Mai mult de un an
9

119.000 €
143.990 €

Casa 5 camere in Moneasa - ID : RH-7468-propert ...

Moneasa

5 camere
175 mp
582 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

390.000 €
471.900 €

Pensiune 8 camere in Moneasa - ID : RH-10187-pr ...

Moneasa

500 mp utili
2000
Agenție

5 luni în urmă
8

32.999 €

Casa Moneasa langa tabara

Moneasa

4 camere
90 mp
Agenție

6 luni în urmă
10

21.500 €
25.000 €
11.17 € / mp

Teren de vanzare Ranusa, Moneasa ID: RH-16229-p ...

Moneasa

1.924 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 21,500 € și 25.000 €
Agenție

11 luni în urmă
20

195.000 €

Cladire in Moneasa cu 9 camere: pretabil pensiu ...

Moneasa

6 camere
320 mp
1.180 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă

31.000 €

Vand apartament cu 3 camere in Moneasa

Moneasa

3 camere
79 mp
Etaj 4 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

140.000 €

Vand vila in Moneasa aproape de lac

Moneasa

4 camere
200 mp
400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
7

21.500 €
38.599 €
11.17 € / mp

Teren 1924 mp. in Ranusa - ID : RH-10635-proper ...

Rănușa

La ~5km distanță

1.924 mp
1.924 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
1

25.000 €
12.50 € / mp

Ranusa Teren de vanzare X1RF130S6

Rănușa

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

30.000 €

Vand casa in sat Nadalbesti judet Arad

Nădălbești

La ~5km distanță

3 camere
1.349 mp

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

30.000 €

Vand casa in sat Nadalbesti judet Arad

Nădălbești

La ~5km distanță

3 camere
1.349 mp
1.349 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

25.000 €

vand casa

Susani

La ~5km distanță

160 mp
1.350 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
17

72.000 €

Casa tip duplex cu teren generos in Dezna

Dezna

La ~5km distanță

3 camere
108 mp
1.656 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

58.000 €

Casa de vanzare in Dezna

Dezna

La ~5km distanță

4 camere
1.080 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

35.000 €

Vand cabana de lemn la Dezna, statiunea Moneasa ...

Dezna

La ~5km distanță

4 camere
Agenție

Mai mult de un an
8

290.000 €

Hala de productie ciuperci de depozitare - Dezn ...

Dezna

La ~5km distanță

1.241 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

40.000 €

Casa de vanzare

Dezna

La ~5km distanță

5 camere
3.000 mp