Case Terenuri
Proprietăți unice: 27
Proprietari: 10
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

35.000 €
21.14 € / mp

Teren intravilan excelent pentru investiție/com ...

Mihăești

1.656 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

40.000 €
0.80 € / mp

Teren 5 ha arabil Mihaesti – cadastru, intabula ...

Mihăești

50.000 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
4

33.000 €
13.71 € / mp

Teren 2407 mp/Mihaesti /sat Stuparei

Mihăești

2.407 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
3

73.300 €
14.00 € / mp

teren 5236mp, Mihaesti

Mihăești

5.236 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

147.000 €

Vand casa proprietate in Mihaesti Valcea

Mihăești

3 camere
100 mp
3.621 mp teren
Individuală
Agenție

Mai mult de un an
4

59.000 €
23.60 € / mp

Teren Zona industriala / 2500mp

Mihăești

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

38.400 €
16 € / mp

teren de vanzare

Mihăești

2.400 mp
2.400 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

170.000 €

Casa Barsesti Mihaesti

Mihăești

3 camere
160 mp
160 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

170.000 €

Casa Barsesti Mihaesti

Mihăești

3 camere
160 mp
Agenție

1 lună în urmă
13

227.000 €

Vila | P+1+M | Zona linistita | Moderna

Mihăești

5 camere
236 mp
674 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

356.000 €
16.99 € / mp

Teren pentru hala, logistica sau parc auto 72 m ...

Mihăești

20.954 mp
20.954 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

160.000 €

Casa de Vanzare | 3 camere | Centrala Gaz | Pan ...

Mihăești

3 camere
100 mp
Agenție

1 lună în urmă
6

32.000 €
15.24 € / mp

Vanzare teren 2100 mp, Mihaesti Barsesti, ideal ...

Mihăești

2.100 mp
2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

175.000 €

Casa de vanzare

Mihăești

4 camere
150 mp
Agenție

4 luni în urmă
14

110.000 €
32.84 € / mp

Teren Intravilan -plat-utilitati- Bujoreni la 3 ...

Mihăești

3.350 mp
3.350 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

115.000 €

Casa de vanzare Mihaesti

Mihăești

3 camere
100 mp
830 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
15

159.000 €

Casa individuala Noua 2026 P+E /Magura Residenc ...

Mihăești

5 camere
143 mp
503 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

145.000 €
25.64 € / mp

Teren intravilan Babeni

Mihăești

5.656 mp
5.656 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

159.000 €

Casa de vanzare la cheie Mihaesti Valcea

Mihăești

3 camere
110 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
9

245.000 €

Casa si teren de vanzare langa Baile Govora

Mihăești

6 camere
1.310 mp
1.310 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
18

64.000 €

CASA CU TEREN 1730 MP, UTILITATI RACORDATE

Mihăești

4 camere
150 mp
1.730 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

445.000 €

Casa de vanzare! Accept schimburi! Domeniu rezi ...

Mihăești

4 camere
600 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

185.000 €

Casa de vanzare 170 mp

Mihăești

4 camere
160 mp
Agenție

8 luni în urmă
9

17.000 €
9.38 € / mp

Teren de 1113 mp si casa batraneasca in comuna ...

Mihăești

1.813 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
9

115.000 €

Casa Mihaesti/ 3 Camere

Mihăești

3 camere
99 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

135.000 €

Casa de vanzare

Mihăești

1 camere
160 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

50.000 €

Casa plus teren situat in Mihaie?ti satul Magur ...

Mihăești

4.500 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

21.592 €
8 € / mp

Teren de vânzare în com. Govora

Scărișoara

La ~5km distanță

2.699 mp teren
f.s. 65 m
Fâneață
Extravilan
Agenție

4 luni în urmă
8

115.000 €

Casa de vanzare Mihaesti

Buleta

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

160.000 €

Casa de Vanzare | 3 camere | Centrala Gaz | Pan ...

Buleta

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
509 mp teren
2022