Proprietăți unice: 43
Proprietari: 10
Agenție
Comision 0%

15 ore în urmă
10

190.000 €

Casa de Vanzare Maracineni

Mărăcineni

5 camere
100 mp
900 mp teren
f.s. 21 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
27

127.000 €

Casa tip parter zona Maracineni

Mărăcineni

4 camere
120 mp
550 mp teren
f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

235.000 €

de vanzare

Mărăcineni

300 mp
1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
13

118.900 €

Casa tip P+M zona Capatanesti

Mărăcineni

3 camere
120 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

140.000 €

Casa de vanzare Capatanesti com Maracineni

Mărăcineni

110 mp
300 mp teren
Altele
Agenție

3 luni în urmă
1

30.000 €
60 € / mp

Teren intravilan zona Maracineni

Mărăcineni

500 mp teren
f.s. 27 m
Intravilan
Agenție

8 luni în urmă
4

65.000 €
50 € / mp

Teren intravilan zona Maracineni

Mărăcineni

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

60.000 €
12 € / mp

Teren intravilan zona Maracineni

Mărăcineni

5.000 mp teren
f.s. 15 m
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
6

170.000 €

Casa tip parter zona Capatanesti

Mărăcineni

6 camere
145 mp
497 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

10 luni în urmă
1

57.500 €
28.13 € / mp

Teren intravilan zona Potoceni

Mărăcineni

2.044 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

250.000 €

Locuinte premium tip duplex in complexul rezide ...

Mărăcineni

4 camere
140 mp
366 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

198.000 €

Locuinte premium tip insiruite in complexul rez ...

Mărăcineni

4 camere
110 mp
332 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

125.000 €

Casa tip parter TERRA RESIDENCE zona Maracineni

Mărăcineni

4 camere
108 mp
370 mp teren
Parter / 1
Agenție

10 luni în urmă
19

136.000 €

CASE NOI ZONA MARACINENI. COMISION ZERO Isama ...

Mărăcineni

4 camere
115 mp
420 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

11 luni în urmă
8

450.000 €

Hala - Maracineni - Buzau - vanzare

Mărăcineni

640 mp utili
2023
Agenție

11 luni în urmă
2

158.900 €
192.230 €
31.40 € / mp

Teren intravilan zona Capatanesti

Mărăcineni

5.060 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
17

140.000 €

Exclusivitate! Casa tip P+1 zona Maracineni

Mărăcineni

4 camere
120 mp
200 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

Mai mult de un an
12

105.000 €

Casa tip parter la cheie 2026 | POT Residence M ...

Mărăcineni

3 camere
80 mp
350 mp teren
2025
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

105.000 €

Casa Maracineni

Mărăcineni

115 mp
500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

35.000 €
19.19 € / mp

Teren intravilan Maracineni- Capatanesti !

Mărăcineni

1.824 mp
1.824 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

50.000 €
52.000 €

Casa de vanzare

Mărăcineni

110 mp
468 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

113.000 €
23.54 € / mp

Teren de vanzare 4800 mp zona Maracineni, Buzau

Mărăcineni

4.800 mp
4.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

27.750 €
37 € / mp

teren de vanzare

Mărăcineni

750 mp
750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

36.000 €
49.86 € / mp

Vand Teren Intravilan Maracineni-Capatanesti 72 ...

Mărăcineni

722 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

67.200 €
42 € / mp

Vand teren in Maracineni, jud Buzau

Mărăcineni

1.600 mp
1.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

16.000 €
33.83 € / mp

teren intravilan, 473 mp, deschidere 15 metri, ...

Mărăcineni

473 mp
473 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
17

140.000 €

Casa Maracineni P+M !

Mărăcineni

4 camere
105 mp
870 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

310.000 €

Casa tip P+1 zona Maracineni

Mărăcineni

4 camere
142 mp
508 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

53.200 €
70 € / mp

Comision 0% ! Teren de vanzare , zona rezidenti ...

Mărăcineni

760 mp
760 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

27.000 €
33.75 € / mp

Teren intravilan zona Capatanesti

Mărăcineni

800 mp
800 mp teren