Case Terenuri
Proprietăți unice: 9
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

110.000 €

Vând casă tip A

Mândrești-Munteni

4 camere
150 mp
500 mp teren
Individuală
Agenție

1 lună în urmă
8

37.960 €
40 € / mp

Teren Mandresti / Strada Lacramioarei

Mândrești-Munteni

949 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
7

39.000 €
36.45 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Mandresti - Munt ...

Mândrești-Munteni

1.070 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

7 luni în urmă
16

25.000 €
25 € / mp

Teren intravilan pentru constructii -1000 mp-Fo ...

Mândrești-Munteni

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

21.000 €
38.67 € / mp

Teren intravilan Mandresti

Mândrești-Munteni

543 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

39.000 €
20.70 € / mp

Teren intravilan Mandresti-Munteni / Strada Du ...

Mândrești-Munteni

1.884 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

114.700 €
31 € / mp

Teren Intravilan

Mândrești-Munteni

3.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

179.000 €

CASA 2022 desing modern, intimitate totala FOC? ...

Mândrești-Munteni

200 mp
390 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

190.000 €

Casa Mandre?ti

Mândrești-Munteni

160 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
4

22.500 €
41.44 € / mp

Teren intravilan Mandresti

Mândrești-Moldova

La ~5km distanță

543 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

10 €
0 € / mp

Teren de vanzare

Mândrești-Moldova

La ~5km distanță

5.112 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
18

550.000 €

Spa?iu industrial- Soseaua Suraii

Jorăști

La ~5km distanță

640 mp utili
7.177 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

95.000 €

casa de vanzare

Jorăști

La ~5km distanță

5 camere
180 mp
Agenție

Mai mult de un an
13

133.000 €

Casa / Vila cu 6 camere in Jorasti

Jorăști

La ~5km distanță

6 camere
270 mp
1.649 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
21

95.000 €

Spatiu comercial de vanzare in Jorasti

Jorăști

La ~5km distanță

216 mp utili
1E
2007
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

90.000 €

Casa de vanzare nzare

Jorăști

La ~5km distanță

4 camere
101 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
17

64.000 €

Casa de vanzare in sat Jorasti , suprafata 107 ...

Jorăști

La ~5km distanță

4 camere
107 mp
913 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
16

130.000 €

Casă P+M în Jorăști | 400 m ...

Jorăști

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
400 mp teren
2019
Agenție

14 ore în urmă

93.000 €

Casa 6 camere Jorasti

Jorăști

La ~5km distanță

6 camere
190 mp
740 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
9

95.000 €

Casa Jorasti ( Vanatori)i in suprafata de 76 m ...

Jorăști

La ~5km distanță

3 camere
76 mp
1.837 mp teren
1993
Agenție

3 zile în urmă
14

93.000 €

Casa 6 camere Jorasti

Jorăști

La ~5km distanță

6 camere
190 mp
740 mp teren
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
5

87.000 €
14.30 € / mp

Teren intravilan/extravilan Jorasti / Strada Fo ...

Jorăști

La ~5km distanță

6.084 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

35.000 €

Casa batraneasca + teren 1881 mp de vanzare in ...

Milcovul

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
1.881 mp teren
f.s. 11 m
Agenție

10 luni în urmă
7

45.000 €
9.58 € / mp

Teren sat Milcov de vanzare la sosea

Milcovul

La ~5km distanță

4.699 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
18

149.000 €
153.000 €

Casa bifamiliala (2 intrari individuale) 258mp ...

Lămotești

La ~5km distanță

4 camere
258 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
11

139.000 €

Vila cu teren situata la doar 5 minute de Foc?a ...

Milcovul

La ~5km distanță

4 camere
190 mp
3.690 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

20.000 €
1 € / mp

Teren extravilan - apropiere Focsani - 2 ha (20 ...

Milcovul

La ~5km distanță

20.000 mp
20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
18

149.000 €

Casa bifamiliala (2 intrari individuale) 258mp ...

Milcovul

La ~5km distanță

6 camere
2.500 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

18.000 €

De vanzare garsoniera

Ceardac

La ~5km distanță

1 camere
12 mp
Etaj 3 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

110.000 €

Case de vanzare Golesti

Ceardac

La ~5km distanță

3 camere
120 mp