Proprietăți unice: 45
Proprietari: 10
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
15

92.800 €

Casa plus teren de vanzare Magura Bacau

Măgura

4 camere
115 mp
2.326 mp teren
1972
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

145.000 €

Vand vila 300 mp, teren 800, Magura Bacau

Măgura

4 camere
200 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

62.000 €

Vand garsoniera mobilata

Măgura

1 camere
36 mp
Etaj 1

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
17

165.000 €
167.000 €

Casa noua Măgura P+1, încălzire pardoseală

Măgura

4 camere
140 mp
500 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
2

30.000 €
30 € / mp

Magura, 2 loturi, intravilan, utilitati la limi ...

Măgura

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

27.500 €

Casa batraneasca in Crihan/Magura | de vanzare

Măgura

1 camere
60 mp
720 mp teren
1940
Agenție

3 luni în urmă
8

85.000 €
95.000 €
28.33 € / mp

Teren intravilan central, Magura

Măgura

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
13

185.000 €

Vila P+M, 1150 mp teren, comuna Magura, jud. Ba ...

Măgura

4 camere
145 mp
1.150 mp teren
f.s. 20.329999923706 m
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
5

50.000 €
20 € / mp

TEREN DE VANZARE MAGURA

Măgura

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
10

135.000 €

VILA CU 4 DORMITOARE MAGURA

Măgura

5 camere
247 mp
514 mp teren
2024
Agenție

5 luni în urmă
9

50.000 €
59.31 € / mp

Teren ideal constructii, Magura

Măgura

843 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
41

319.800 €

Casa de vanzare in Magura Bacau

Măgura

5 camere
238 mp
1.800 mp teren
2014
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

46.000 €
41.82 € / mp

Vând teren platou Farbe

Măgura

1.100 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
60

297.000 €

Casă/Vilă cu foișor | 1.000 mp teren | Măgura

Măgura

6 camere
260 mp
1.000 mp teren
f.s. 38 m
Agenție

10 luni în urmă
40

195.000 €

Casa Magura - Crihan, str. Visinului

Măgura

4 camere
248 mp
1.000 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

10 luni în urmă
1

35 €
0.01 € / mp

Magura Farbe- teren intravilan, 2500 mp, deschi ...

Măgura

2.500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
19

155.000 €

Vila D + P + M - 2024 - Premium - Barati - Magu ...

Măgura

3 camere
110 mp
550 mp teren
2024
Agenție

11 luni în urmă
29

37.000 €

Apartament la casa cu 3 camere, Magura, Bacau

Măgura

3 camere
60,3 mp
Parter / 1
1990
Agenție

Mai mult de un an
4

67.928 €
28 € / mp

Teren intravilan Magura, deschidere la strazile ...

Măgura

2.426 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

182.000 €

Casa de vanzare Bacau, Magura

Măgura

4 camere
120 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

150.000 €

Vand casa Magura (4 Camere) + teren

Măgura

4 camere
125 mp
125 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

150.000 €

Vand casa Magura (4 Camere) + teren

Măgura

4 camere
125 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

44.900 €
38.51 € / mp

Teren intravilan 1166, zona Magura

Măgura

1.166 mp
1.166 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

110.000 €

Apartament 3 camere, 77 mp, mobilat complet, Co ...

Măgura

3 camere
77 mp
Parter / 4
2012
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

42.500 €
35.04 € / mp

Teren intravilan Magura-Farbe

Măgura

1.213 mp
1.213 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

68.000 €
69.82 € / mp

Teren intravilan deschidere DN11 974 mp2

Măgura

974 mp
974 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

30.000 €

Teren intravilan Magura 1167mp

Măgura

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

208.000 €

Casa de vanzare in Magura cu interioarele finis ...

Măgura

4 camere
200 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

215.000 €

Casa la rosu de vanzare in Magura

Măgura

4 camere
200 mp
200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

62.000 €

Casa Crihan-Magura,teren 2700 mp,acces asfaltat

Măgura

3 camere
62 mp
2.700 mp teren