Proprietăți unice: 29
Proprietari: 4
Agenție

3 zile în urmă
2

26.401 €
10.56 € / mp

Teren intravilan 2.500 mp, Livezile

Livezile

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

29.900 €
10.68 € / mp

Teren extravilan de vânzare – 2.800 mp, Livezil ...

Livezile

2.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
8

118.000 €

Casa 100 mp-teren 500 mp-panouri solare-anexa-f ...

Livezile

3 camere
100 mp
500 mp teren
2010

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
1

32.991 €
6.29 € / mp

Teren faneata 5.249 mp Livezile, jud. Bistrita ...

Livezile

5.249 mp teren
Extravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
4

55.000 €

Hala industriala productie-depozitare

Livezile

Agenție

9 luni în urmă
6

68.500 €

Casa Noua 3 camere 70 mp-teren 300 mp- Livezile

Livezile

3 camere
70 mp
300 mp teren
2025
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă

6.970 €
1.33 € / mp

Teren faneata 5251 mp, Str. Valea Lunga, Livezi ...

Livezile

5.251 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

45.000 €

URGENT Casa la ro?u-+ 800mp teren, apa+curent, ...

Livezile

160 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

44.000 €

Casa de vanzare

Livezile

45 mp
20 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

52.500 €

Teren INTRAVILAN 25.2 ari LIVEZILE, POSIBILITAT ...

Livezile

f.s. 32 m
Agenție

1 săptămână în urmă
1

29.000 €

Teren de vanzare in Livezile

Livezile

f.s. 20 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

78.000 €

Doua case de vanzare pe un teren generos de 4.6 ...

Livezile

4 camere
150 mp
4.605 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

26.500 €
5.36 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VANZARE COMUNA LIVEZILE | 4 ...

Livezile

4.948 mp
4.948 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

105.000 €

Casa de vanzare Livezile - Bistrita

Livezile

4 camere
200 mp
Agenție

1 lună în urmă
6

12.000 €

Teren extravilan de vanzare 13 ari - Livezile

Livezile

f.s. 9 m
Agenție

1 lună în urmă
3

9.000 €
17.89 € / mp

2 parcele Teren intravilan 2x 503mp de vanzare ...

Livezile

503 mp
503 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

29.900 €
2.99 € / mp

Teren extravilan 10.000 mp Livada de pruni, Dor ...

Livezile

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

150.000 €

Casa de vanzare, localitatea Livezile

Livezile

4 camere
300 mp
1.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

290.000 €

Hala industriala de vanzare sau inchiriere - Li ...

Livezile

2.761 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
2

85.000 €
49.65 € / mp

Teren Bistrita Unirea

Livezile

1.712 mp
1.712 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
2

30.000 €
10.71 € / mp

????Teren extravilan 2.800 mp in Livezile

Livezile

2.800 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
4

12.900 €

Casa 50 mp, 2 camere, curte comuna, teren 350mp ...

Livezile

2 camere
60 mp
350 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
14

31.000 €

Casa saseasca de vanzare, Livezile

Livezile

5 camere
120 mp
1 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
12

249.900 €

Casa 4 camere,200mp,teren 3000 mp,zona Livezile

Livezile

4 camere
200 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

75.000 €

Casa noua la cheie 6km de Bistri?a

Livezile

3 camere
82 mp
300 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
12

140.000 €

Casa saseasca autentica, Livezile Jud Bistrita- ...

Livezile

4 camere
254 mp
2.500 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
2

29.900 €
10.68 € / mp

Teren extravilan de vanzare 2.800 mp, Livezile, ...

Livezile

2.800 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
10

63.000 €

Casa de vanzare Livezile, Jud. BN

Livezile

113 mp
1.180 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
20

399.000 €

Fabrica teracota Livezile 1900mp hala+400mp Cas ...

Livezile

7 camere
400 mp
2.900 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

140.000 €

Vand casa ,in Unirea

Unirea

La ~5km distanță

6 camere
240 mp