Proprietăți unice: 86
Proprietari: 28
Agenție

Ieri
19

93.000 €

Casă pasivă cu 3 camere în Lipova

Est, Lipova

3 camere
120 mp
300 mp teren
1980
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

17.189 €

casa de vanzare in Lipova jud.Arad

Central, Lipova

4 camere
90 mp
Agenție

2 zile în urmă
4

20.500 €
18.98 € / mp

Teren intravilan, 1080 mp, Lipova

Central, Lipova

1.080 mp
1.080 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 zile în urmă
4

30.870 €
0.98 € / mp

Terenuri de vanzare Lipova pe deal

Central, Lipova

31.500 mp
31.500 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
5

25.000 €

Apartament lipova

Central, Lipova

1 camere
39 mp
1990
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

25.000 €

Apartament lipova

Central, Lipova

1 camere
39 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

10 ore în urmă
1

16.000 €
0.70 € / mp

Teren arabil 2,29ha Lipova-Arad

Central, Lipova

22.900 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
13

68.000 €

Casa Noua la Rosu cu Teren Generos ?oimos, Arad

Central, Lipova

3 camere
118 mp
1.558 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

52.900 €

Apartament cu 3 camere zona centrala in Lipova

Central, Lipova

3 camere
70 mp
Etaj 1
2E
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

47.000 €

Casa cu 3 camere si pivnita in Lipova

Central, Lipova

3 camere
72 mp
828 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

1 lună în urmă
12

120.000 €

Casa D+P, cu piscina si teren 680 mp, Lipova, c ...

Central, Lipova

3 camere
150 mp
680 mp teren
1997
Agenție

1 lună în urmă
4

20.500 €
18.98 € / mp

Teren intravilan, 1080 mp, Lipova

Vest, Lipova

1.080 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
9

50.500 €

Spatiu comercial, 61 mp, Lipova

Central, Lipova

50 mp utili
1980
Agenție

1 lună în urmă

110.000 €
44 € / mp

VINDEM TEREN ULTRACENTRAL IN LIPOVA

Central, Lipova

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
17

72.000 €
79.000 €

Casa cu 2 corpuri de cladire, Lipova

Central, Lipova

9 camere
270 mp
347 mp teren
1980
Agenție

2 luni în urmă
11

46.000 €

Apartament 3 camere, etaj 3, oras Lipova

Central, Lipova

3 camere
80 mp
Etaj 3 / 4
1980
Agenție

2 luni în urmă
12

250.000 €

Hala productie si depozitare

Central, Lipova

Agenție

3 luni în urmă
29

85.000 €
90.000 €

Casă individuală în Lipova

Est, Lipova

5 camere
116 mp
742 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

3 luni în urmă
3

7.000 €
1.79 € / mp

Teren 3.900 mp, Lipova – Șoimoș

Central, Lipova

3.900 mp teren
f.s. 18.89999961853 m
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
6

220.000 €

Proprietate tip conac, teren 4468 mp, oras Lipo ...

Central, Lipova

12 camere
1.000 mp
4.468 mp teren
1960
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
12

115.000 €

Casă din cărămidă cu 8 camere – zonă liniștită, ...

Nord-Est, Lipova

8 camere
180 mp
462 mp teren
f.s. 38 m
Agenție

7 luni în urmă
3

24.000 €
24 € / mp

Teren de 1000mp în Lipova pentru o casă de vaca ...

Exterior Est, Lipova

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
10

24.000 €

Casă de vacanță cu teren în Lipova

Exterior Est, Lipova

3 camere
110 mp
400 mp teren
2004
Agenție

7 luni în urmă
11

24.000 €

Căsuță de vacanță pentru pescari în Lipova

Exterior Est, Lipova

2 camere
17 mp
320 mp teren
1998
Agenție

7 luni în urmă
1

99.500 €
110.000 €
36.59 € / mp

Teren intravilan, 2719 mp, oras Lipova

Central, Lipova

2.719 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

59.000 €
15.95 € / mp

Terenuri 3699 mp, oras Lipova

Exterior Vest, Lipova

3.699 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

20.800 €
16 € / mp

Terenuri 1300 mp, Lipova

Exterior Vest, Lipova

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
11

46.000 €

Apartament 2 camere, etajul 1, Oras Lipova

Central, Lipova

2 camere
70 mp
Etaj 1
1950
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
19

302.500 €
250.000 €

De Vânzare Hală Industrială – Lipova, Județul A ...

Exterior Sud, Lipova

Agenție

9 luni în urmă
16

50.000 €

Apartament 3 camere, oras Lipova

Central, Lipova

3 camere
81 mp
Etaj 3
1980