Proprietăți unice: 64
Proprietari: 14
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

41.400 €
1.50 € / mp

VAND TEREN EXTRAVILAN VAMA VECHE

Limanu

27.600 mp teren
f.s. 110 m
Extravilan
Agricol
Agenție

5 zile în urmă
8

125.000 €
250 € / mp

Teren premium 500 mp cu deschidere 25 m - Prima ...

Limanu

500 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri
1

41.400 €
1.50 € / mp

vand teren vama veche - 27600 mp

Limanu

27.600 mp
27.600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 zile în urmă
7

170.000 €
186.40 € / mp

Teren de vanzare ultracentral in 2 Mai

Limanu

912 mp
912 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

160.000 €

Casa P+M oportunitate excelenta de achizitie

Limanu

4 camere
100 mp
Agenție

5 zile în urmă
1

40.200 €
15.06 € / mp

Terenuri extravilane 2670 mp ~ 2 mai ~ Constant ...

Limanu

2.670 mp
2.670 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

45.000 €
87.38 € / mp

Teren constructie comuna Limanu ,- Mangalia

Limanu

515 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

150.000 €
15 € / mp

Teren extravilan lângă I&M Polux, pe drumul spr ...

Limanu

10.000 mp teren
f.s. 5829 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

177.760 €
160 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Vama Veche in ap ...

Limanu

1.111 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

110.000 €

Casa de vanzare !! Zona liniștită

Limanu

3 camere
73 mp
607 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
18

649.000 €

Afacere la cheie – Complex turistic cu 21 de că ...

Limanu

21 camere
410 mp utili
2016
Agenție

5 luni în urmă
3

45.000 €
45 € / mp

Teren de vanzare in 2 Mai -Vama Veche

Limanu

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
31

810.700 €

CASA PLUTITOARE/CONSTRUCTIE BETON PLUTITOR/UNIC ...

Limanu

4 camere
135 mp
235 mp teren
2023
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

365.000 €
243.33 € / mp

Teren intravilan 1500 mp – Vama Veche, 150 m de ...

Limanu

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
1

125.000 €
250 € / mp

Teren premium 500 mp cu deschidere 25 m Prima l ...

Limanu

500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
12

280.000 €

Casa si pensiune la pret atragator in 2 Mai Lim ...

Limanu

9 camere
221,81 mp
480 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

60.000 €
150 € / mp

Vama Veche ~ Teren Intravilan ~ Toate Utilitati ...

Limanu

400 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

130.000 €

Vand casa P+M teren 630m

Limanu

4 camere
240 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

90.000 €
3.91 € / mp

Teren agricol 23.000 mp 2 Mai, Constan?a | Desc ...

Limanu

23.000 mp
23.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

487.500 €
25 € / mp

Teren intravilan 1,95 ha Vama Veche

Limanu

19.500 mp
19.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

750.000 €
25 € / mp

Teren intravilan 3 ha Vama Veche

Limanu

30.000 mp
30.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

82.500 €

Apartament 3 camere de vanzare Dacia

Limanu

3 camere
50 mp
Etaj 3 / 4
1976
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

520.000 €

Vand Casa de vacanta

Limanu

4 camere
500 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

130.000 €
105.26 € / mp

Teren intravilan Vama Veche

Limanu

1.235 mp
1.235 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

75.000 €
75 € / mp

Vanzare 1000 mp teren localitate 2MAI, CONSTANT ...

Limanu

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

91.000 €
23.95 € / mp

Teren intravilan Joita Giurgiu Proprietar

Limanu

3.800 mp
3.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
19

399.000 €

2 case + spatiu comercial | 6 dormitoare - bai ...

Limanu

7 camere
200 mp
685 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
17

160.000 €

Casa limanu BCA

Limanu

3 camere
97 mp
674 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

160.000 €

Limanu cartierul de vile casa de vanzare

Limanu

3 camere
98 mp
627 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

12.671 €
0.84 € / mp

Teren extravilna Limanu, ID: R2969006

Limanu

15.000 mp
15.000 mp teren