Proprietăți unice: 26
Proprietari: 5
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
7

99.000 €
12.73 € / mp

TEREN INTRAVILAN IN LILIECI, BACAU

Lilieci

7.774 mp teren
f.s. 26 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

175.000 €

Casa -Vila in Lilieci Bacau

Lilieci

4 camere
180 mp
670 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

675.000 €

Pensiuni de vânzare lângă Bacău – 21 camere, op ...

Lilieci

24 camere
900 mp utili
2008

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
14

106.800 €
31.41 € / mp

Teren de vanzare 3400 mp Lilieci Bacau

Lilieci

3.400 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
3

187.000 €

Proprietate cu potential pentru mai multe case

Lilieci

5 camere
145 mp
3.129 mp teren
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
28

144.900 €

Casa noua, P+E, 5 camere, 2 bai, terasa, teren ...

Lilieci

5 camere
150 mp
400 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
10

69.500 €
18.29 € / mp

Teren Lilieci

Lilieci

3.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
16

129.700 €

Casă nouă Lilieci - 105mp utili

Lilieci

3 camere
105 mp
460 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
14

131.500 €

CASA NOUA ZONA LILIECI

Lilieci

3 camere
105 mp
460 mp teren
2025
Agenție

10 luni în urmă
3

29.700 €
25.49 € / mp

Lot de casa in Lilieci - de vanzare

Lilieci

1.165 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

137.500 €

Casa 3 camere, pivnita si terasa, Lilieci

Lilieci

3 camere
96 mp
500 mp teren
2025
Agenție

Mai mult de un an
19

137.000 €

Casa plan parter noua, trei camere, doua bai, t ...

Lilieci

3 camere
95 mp
500 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

Mai mult de un an
7

75.000 €
25 € / mp

Teren intravilan Lilieci, Hemeius, Bacau

Lilieci

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

38.000 €

Spatiu comercial, 100 mp, zona Lilieci

Lilieci

100 mp utili
2006
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

135.000 €

Casa parter finalizata direct dezvoltator

Lilieci

4 camere
99 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

120.000 €

schimb casa Lilieci (vand)

Lilieci

3 camere
70 mp
300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

94.500 €

Casa P+M Parcul Dendrologic Lilieci

Lilieci

3 camere
100 mp
Agenție

2 luni în urmă
16

234.999 €

De vanzare 2 case individuale pentru tine si ce ...

Lilieci

4 camere
200 mp
Agenție

3 luni în urmă
4

135.000 €

Casa parter la cheie in ansamblu rezidential

Lilieci

3 camere
99 mp
Agenție

3 luni în urmă
12

150.000 €

Casa Lilieci 3 dormitoare 2 bai, terasa + beci, ...

Lilieci

4 camere
100 mp
Agenție

3 luni în urmă
12

54.800 €

Casa batraneasca cu teren de vanzare in Lilieci ...

Lilieci

4 camere
100 mp
1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

119.000 €

Casa 2026 - Strada Panselelor, Lilieci - Toate ...

Lilieci

3 camere
85 mp
Agenție

4 luni în urmă
12

128.900 €

Casa deosebita Lilieci

Lilieci

3 camere
120 mp
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

64.900 €

Gradina cu magnolii 2 camere Proprietar

Lilieci

2 camere
55 mp
Etaj 3
2010
Agenție

8 luni în urmă
18

119.000 €

Casa/Vila noua de vanzare in Lilieci, Bacau

Lilieci

3 camere
101 mp
495 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 119,000 € și 133.000 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

220.000 €

Vand casa, anexe ?i teren in Lilieci

Lilieci

6 camere
134 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
20

195.000 €

Vila P si 1E, teren 1000 mp, loc. Dumbrava, ju ...

Itești

La ~5km distanță

4 camere
180 mp
1.000 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
20

117.000 €

Casa la gri si teren 1070 mp, loc Dumbrava(Ites ...

Itești

La ~5km distanță

4 camere
130 mp
1.070 mp teren
f.s. 21 m
Agenție

9 luni în urmă
5

32.000 €
6.40 € / mp

Teren 5000 mp, Dumbrava - Itesti, jud. Bacau, l ...

Itești

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

113.499 €

Casa parter la gri Dumbrava Com.Itesti

Itești

La ~5km distanță

210 mp
1.000 mp teren