Proprietăți unice: 8
Proprietari: 3
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
11

35.000 €

Casă cu teren Tifesti / Sarbi

Țifești

5 camere
120 mp
3.818 mp teren
1970
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

290.000 €

Vand teren curti constructii-com.Tifesti;jud Vr ...

Țifești

3.035 mp utili
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
11

39.000 €

Casă cu teren Tifesti

Țifești

4 camere
120 mp
13.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
37

69.000 €

Casă Tifesti teren si vie

Țifești

6 camere
180 mp
1.354 mp teren
2000
Agenție

2 luni în urmă
20

45.000 €

Casa Batinesti. comision 0%

Țifești

3 camere
100 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

7.997 €

Casa si teren cota parte 1/2 Tifesti, ID: R2940 ...

Țifești

5 camere
150 mp
1.918 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

55.000 €

Casa de vanzare comuna Tifesti,sat Batinesti

Țifești

2 camere
130 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

60.000 €

Casa batraneasca veche,locuibila, la 20km de Fo ...

Țifești

4 camere
6.000 mp
6.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
11

39.000 €

Casa cu teren Tifesti

Sârbi

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
Agenție

11 luni în urmă
3

17.600 €
11 € / mp

Teren intravilan pretabil constructii case vile ...

Bolotești

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
9

20.000 €
2.67 € / mp

Teren extravilan spre Bolotesti

Bolotești

La ~5km distanță

7.500 mp teren
f.s. 45 m
Extravilan
Agricol

Proprietar
Comision 0%

Azi

48.000 €

Casa de vanzare Vrancea

Bolotești

La ~5km distanță

105 mp
2.800 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

88.000 €
90.000 €
2.67 € / mp

Teren Bolotesti Focsani / DJ DN2D

Bolotești

La ~5km distanță

33.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
8

79.000 €

Casa cu 5 camere de vanzare (P+M) in comuna Bol ...

Bolotești

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

50.000 €
14.71 € / mp

Vand teren 3400m Bolotesti

Bolotești

La ~5km distanță

3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

26.500 €
27.820 €
1.24 € / mp

Vand 4 tertenuri situate in extravilan in Comun ...

Bolotești

La ~5km distanță

21.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

5.500 €
11 € / mp

Teren Intravilan 500mp Com. Bolotesti Str. Panc ...

Bolotești

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

130.000 €

Oportunitate Investi?ie Fast Food Grill DN 2D K ...

Bolotești

La ~5km distanță

130 mp utili
2021
Agenție

3 luni în urmă
20

45.000 €

Casa Bolotesti / Vitanestii de Sub Magura

Bolotești

La ~5km distanță

4 camere
180 mp
Agenție

10 luni în urmă
3

24.800 €
21.75 € / mp

Teren intravilan 4140 mp, Panciu-Satu Nou

Satu Nou (Panciu)

La ~5km distanță

1.140 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

69.900 €
18.89 € / mp

Teren 3,700mp intravilan Satu Nou Panciu

Satu Nou (Panciu)

La ~5km distanță

3.700 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

38.000 €
8.91 € / mp

Teren Panciu ( Satul Nou ) Strada Progresului

Satu Nou (Panciu)

La ~5km distanță

4.267 mp teren
f.s. 49 m
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
22

45.000 €

Casa Batinesti. comision 0%

Bătinești

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

42.000 €

Teren + Casa Gagesti Vrancea, DN2D, NR.39

Găgești

La ~5km distanță

4 camere
500 mp
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
14

79.000 €

Casă cu 5 camere de vanzare (P+M) in comuna Bol ...

Vităneștii de sub Măgură

La ~5km distanță

5 camere
120 mp
2.566 mp teren
2010
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

33.000 €

Apartament 2 camere, ultracentral, liber la van ...

Panciu

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 4
1975
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

25.000 €

Vind apartament Panciu

Panciu

La ~5km distanță

1 camere
28 mp
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

800 €

Spatiu comercial de inchiriat Panciu

Panciu

La ~5km distanță

113 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

28.000 €

Apartament de vanzare

Panciu

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 4
Agenție

4 luni în urmă
10

39.000 €

Casa de vacanta

Central, Panciu

La ~5km distanță

120 mp