Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

27.500 €
2.01 € / mp

Teren intravilan in Nereju, Vrancea

Nereju

13.700 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

24.000 €
6.86 € / mp

Teren intravilan 3500 mp com.Straoane

Brădăcești

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

12.000 €

Casă bătrăneacă

Paltin

La ~5km distanță

4 camere
2.500 mp
2.500 mp teren
1940
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

30.000 €

Casa cu poten?ial reziden?ial, comercial ?i tur ...

Paltin

La ~5km distanță

124 mp
750 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

92.224 €
11 € / mp

Vand livada comuna Paltin

Paltin

La ~5km distanță

8.384 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

25.000 €
27.000 €

Casa de vanzare Vrancea

Paltin

La ~5km distanță

4 camere
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

50.000 €
70.000 €

Vand casa

Prahuda

La ~10km distanță

6 camere
250 mp
5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

12.972 €

Casa si teren sat Covrag, ID: R2940351

Tănăsoaia

La ~10km distanță

3 camere
60 mp
3.487 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

245.000 €

Hală Industrială 900 MP + Teren 5.00 ...

Tănăsoaia

La ~10km distanță

900 mp utili
1975
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

18.500 €

Vand casa de vacan?a,, Focul Viu

Andreiașu de Jos

La ~10km distanță

6 camere
124 mp
1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

16.500 €
4.48 € / mp

teren intravilan

Podu Nărujei

La ~10km distanță

3.687 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

15.000 €

Casa de vanzare

Reghiu

La ~10km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
20

98.500 €

Casa Verde Autonoma Weekend Lung & WorkRemote i ...

Vetrești-Herăstrău

La ~10km distanță

4 camere
204 mp
Agenție

6 luni în urmă
12

25.000 €

Apartament 3 camere ,80mp

Nistorești

La ~15km distanță

3 camere
80 mp
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

4.200 €
2.63 € / mp

Vanz ri terenuri intravilan

Nistorești

La ~15km distanță

1.599 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

4.200 €
2.63 € / mp

Teren intravilan

Nistorești

La ~15km distanță

1.599 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

12.500 €

Casa de vanzare in zona de munte.

Nistorești

La ~15km distanță

4 camere
90 mp
910 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
19

145.000 €

Vila Petresti P+ET, CT, 1012 mp teren

Petrești

La ~15km distanță

6 camere
300 mp
1.012 mp teren
f.s. 14 m
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

153.000 €

Casa de vanzare Petre?ti

Petrești

La ~15km distanță

3 camere
172 mp
586 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă

20.000 €
28.57 € / mp

Teren intravilan cu suprafata de 700 mp situat ...

Petrești

La ~15km distanță

700 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
3

10.000 €

Casa 106.61 mp + grajd 139,78 mp + teren 998 mp ...

Năruja

La ~15km distanță

5 camere
106 mp
998 mp teren
1960
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
40

245.000 €

Vila de vanzare Petresti

Petrești

La ~15km distanță

5 camere
185 mp
800 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

1 lună în urmă
54

210.000 €

Vila de vanzare Petresti Crang

Petrești

La ~15km distanță

5 camere
240 mp
1.000 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

30.000 €
25 € / mp

Teren Petre?ti intravilan

Petrești

La ~15km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

250.000 €

Afacere la cheie spatiu comercial

Petrești

La ~15km distanță

430 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
8

33.000 €

Casa de vanzare Naruja, Vrancea

Năruja

La ~15km distanță

7 camere
240 mp
795 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

141.000 €

Vila individuala 200 metri distan?a de Crangul ...

Petrești

La ~15km distanță

4 camere
139 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

110.000 €

Apartament de vanzare

Petrești

La ~15km distanță

4 camere
100 mp
Etaj 1 / 2
2E
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

110.000 €

Apartament 4 camere str.Cuza Voda 115m2

Petrești

La ~15km distanță

4 camere
105 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

137.000 €

Casa noua, 3 dormitoare, livada

Petrești

La ~15km distanță

4 camere
95 mp