Proprietăți unice: 140
Proprietari: 27
Agenție

1 săptămână în urmă
4

190.000 €
44.81 € / mp

TEREN 4240 INTRAVILAN FOCSANI

Sud, Focșani

4.240 mp
4.240 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

59.500 €

Apartament 3 camere etaj 1, Sud

Sud, Focșani

3 camere
55 mp
1973
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

55.000 €

Apartament 4 camere Zona Sud Monte Carlo - etaj ...

Sud, Focșani

4 camere
60 mp
1975
4E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
11

47.900 €

Apartament 2 camere Zona Gradinita nr13 - 40 mp ...

Sud, Focșani

2 camere
40 mp
1976
4E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

65.500 €

Vand apartament

Sud, Focșani

3 camere
70 mp
Etaj 3
1979
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

72.500 €

De vanzare apartament

Sud, Focșani

2 camere
50 mp
Etaj 2
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

72.500 €

De vanzare apartament

Sud, Focșani

2 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

60.000 €

Apartament 2 camere

Sud, Focșani

2 camere
51 mp
Etaj 2 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

52.500 €

Apartament zona Sud renovat etaj 4

Sud, Focșani

3 camere
49 mp
Etaj 4
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

48.500 €

Apartament 2 camere, 45mp, zona Sud - mobilat - ...

Sud, Focșani

2 camere
45 mp
1974
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

66.500 €

Apartament doua camere et 1

Sud, Focșani

2 camere
56 mp
1984
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

67.900 €

Vand apartament 3 camere decomandat sud etaj 2 ...

Sud, Focșani

3 camere
70 mp
Etaj 2 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

36.500 €

Garsoniera zona Sud

Sud, Focșani

1 camere
35 mp
Etaj 3 / 4
1989
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

17.473 €

Apartament doua camere Coafor

Sud, Focșani

2 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

61.000 €

Apartament 2 camere 2 stejari

Sud, Focșani

2 camere
60 mp
Etaj 3 / 3
3E
Agenție

1 lună în urmă
6

16.900 €

Spa?iu comercial Sud

Sud, Focșani

59 mp utili
2017
Agenție

1 lună în urmă
6

67.000 €

Apartament 3 camere-Zona Sud - etaj 3/4 - 67000 ...

Sud, Focșani

3 camere
50 mp
Etaj 3 / 4
1976
Agenție

1 lună în urmă
7

39.500 €

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Sud

Sud, Focșani

2 camere
33 mp
Etaj 3
1988
Agenție

1 lună în urmă
16

64.850 €

Apartament 4 Camere Et 2 Zona Sud Scoala 8

Sud, Focșani

4 camere
60 mp
Etaj 2 / 4
1980
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
16

65.000 €

Apartament 2 camere

Sud, Focșani

2 camere
52 mp
Etaj 2
Agenție

2 luni în urmă
12

45.000 €

Apartament 2 camere , cartier Sud, et 14, decom ...

Sud, Focșani

2 camere
43 mp
Etaj 1 / 4
1975
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

56.000 €

Apartament de vanzare - SUD - 3 camere - Decoma ...

Sud, Focșani

3 camere
48 mp
Etaj 2 / 4
4E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 56,000 € și 58.000 €
Agenție

2 luni în urmă
7

56.000 €

Apartament de vanzare - SUD - 3 camere - Decoma ...

Sud, Focșani

3 camere
48 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

359.000 €
49.86 € / mp

Teren de vanzare 7200mp Focsani, Sud, utilita?i ...

Sud, Focșani

7.200 mp
7.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

280 €

Apartament 2 camere

Sud, Focșani

2 camere
40 mp
Etaj 4
1974
Agenție

3 luni în urmă
17

33.500 €

Garsoniera et3/4 Zona Sud Mausoleu Circa Piata

Sud, Focșani

1 camere
21 mp
Etaj 2 / 4
1980
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 33,500 € și 34.500 €
Agenție

3 luni în urmă
7

46.900 €

Apartament 2 camere - Zona Sud - etaj 3/4 - 40 ...

Sud, Focșani

2 camere
40 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
8

46.500 €

Apartament 2 camere- Zona Sud Gradinita nr 13 - ...

Sud, Focșani

2 camere
40 mp
Etaj 4 / 4
1975
Agenție

3 luni în urmă
5

55.000 €

Apartament 3 camere Zona Sud - etaj 1/4 - 47mp- ...

Sud, Focșani

3 camere
47 mp
Etaj 1 / 4
1975
Agenție

3 luni în urmă
7

40.000 €

Apartament 2 camere Zona Sud -parter- 34mp - 40 ...

Sud, Focșani

2 camere
34 mp
Parter / 4
1974