Proprietăți unice: 38
Proprietari: 1
Agenție

1 săptămână în urmă
4

95.000 €

Ap. 3 camere , decomandat, etajul 3/3 ( acoper ...

Est, Focșani

3 camere
71 mp
Etaj 3 / 3
1992
Agenție

1 săptămână în urmă
14

139.000 €

Vila cu teren situată la doar 5 minute de ...

Est, Focșani

4 camere
190 mp
8.960 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

66.800 €

Apartament 2 camere, etaj 1, 52mp, zona CEC

Est, Focșani

2 camere
52 mp
Etaj 1 / 4
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

268.500 €
40 € / mp

Teren intravilan 6712mp Focsani / FAN COURIER

Est, Focșani

6.712 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

44.999 €
98.90 € / mp

Teren de vânzare - oportunitate

Est, Focșani

455 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

45.000 €
9.45 € / mp

Teren 4.763 mp, D=12,75 ml, zona E 85, spate FA ...

Est, Focșani

4.763 mp teren
f.s. 1275 m
Construcții
Extravilan
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

49.000 €

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Est

Est, Focșani

2 camere
54 mp
Etaj 4 / 4
1985
Agenție

1 lună în urmă
9

80.000 €

Apartament 3 camere/PARTER/IPJ /str. Lupeni/FOC ...

Est, Focșani

3 camere
74 mp
Parter
1978
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
13

62.000 €

Apartament 1 camere Comisia Centrala

Est, Focșani

1 camere
40 mp
Etaj 3
2009
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

64.500 €
6.37 € / mp

Teren Focsani 10000 mp Suraii

Est, Focșani

10.128 mp teren
f.s. 31.39999961853 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

42.500 €
4.25 € / mp

Teren 10,000mp Focsani / DJ 204D

Est, Focșani

10.000 mp teren
f.s. 17 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
5

79.000 €

Apartament 3 camere, etaj 1, 74 mp utili, zona ...

Est, Focșani

3 camere
74 mp
Etaj 1 / 4
1980
Agenție

4 luni în urmă

26.500 €
48.71 € / mp

Teren intravilan de vanzare , zona centura Focs ...

Est, Focșani

544 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
23

99.000 €

Apartament 4 camere transformat in 3, etaj 1, 1 ...

Est, Focșani

4 camere
90 mp
Etaj 1 / 4
1980
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
26

149.500 €

Casă / Vilă Caisului 90% gata

Est, Focșani

7 camere
190 mp
615 mp teren
2020
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
21

99.999 €

Casă / Vilă cu 5 camere

Est, Focșani

5 camere
140 mp
500 mp teren
2015
Agenție

7 luni în urmă
1

440.000 €
44.90 € / mp

Teren intravilan 9800 mp Focsani, zona Fan Curi ...

Est, Focșani

9.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
26

83.000 €

2 camere de vanzare Focsani, central, bloc nou

Est, Focșani

2 camere
63 mp
Etaj 1 / 4
2024
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
19

79.000 €

Apartament cu 2 camere Comisia Centrala

Est, Focșani

2 camere
51,5 mp
Etaj 1 / 5
2018
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 79,000 € și 97.000 €
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

149.000 €

Spatiu Comercial (Botarlau drum Expres Focsani ...

Est, Focșani

450 mp utili
1E
2010
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
2

35.000 €
35 € / mp

Teren Unirea Odobesti-1000 mp

Est, Focșani

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
6

72.800 €

CASA parter zona LICEUL UNIREA

Est, Focșani

4 camere
120 mp
354 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

10 luni în urmă
8

80.000 €

Casa 100 mp + teren =141 mp .

Est, Focșani

4 camere
100 mp
141 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
6

85.000 €

Spatiu Comercial - Florarie, suprafata utila 82 ...

Est, Focșani

82 mp utili
1980
Agenție

10 luni în urmă
1

72.800 €

Casa si teren la 5 min de LICEUL UNIREA

Est, Focșani

4 camere
120 mp
358 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
6

440.000 €
40,000.00 € / mp

Afacere la cheie-FERMĂ POMICOLA

Est, Focșani

11 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
13

146.000 €
27.90 € / mp

Teren intravilan 5.233 mp, D=16 ml, STRADA PRIN ...

Est, Focșani

5.233 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

1.750.000 €

Complex rezidential pentru seniori / Centru med ...

Est, Focșani

3.377 mp utili
4E
2020
Agenție

Mai mult de un an
13

65.000 €

Apartament 3 camere, 72mp, zona Est - Brailei, ...

Est, Focșani

3 camere
72 mp
Etaj 4 / 4
1980
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

215.000 €

Teren si cladiri Vanatori (Stone Park-Hora Mire ...

Est, Focșani

800 mp utili
1E
1998