Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
13

140.000 €

Casa P+1 la E85 zona PECO Bejan - drumul Rugine ...

Domnești-Târg

4 camere
240 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

65.000 €
10 € / mp

Vand teren agricol 22 metri latime in suprafata ...

Pufești

La ~5km distanță

6.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

477.950 €
395.000 €

Hale 16 mii mp cu 9 ha teren intravilan

Pufești

La ~5km distanță

Agenție

2 săptămâni în urmă
1

60.000 €
8.26 € / mp

Teren intravilan zona Gura Calnaului

Pufești

La ~5km distanță

7.266 mp
7.266 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
18

145.000 €

Casa tip parter zona Autorolla

Pufești

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
980 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
18

145.000 €

Casa tip parter zona Autorolla

Ciorani

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

14.587 €

Casa batraneasca si teren pentru casa

Poiana

La ~5km distanță

60 mp
1.500 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
7

65.000 €

Casă modernă, teren generos – Păunești, județul ...

Păunești

La ~5km distanță

4 camere
216 mp
1.168 mp teren
f.s. 44 m
Agenție

1 săptămână în urmă
10

18.500 €

Casa Paunesti/Viisoara/Vrancea/Teren 969 mp

Păunești

La ~5km distanță

2 camere
69 mp
969 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

189.000 €

Vila noua superba D+P+1E stil mediteranean Paun ...

Păunești

La ~5km distanță

5 camere
336 mp
2.867 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

160.000 €

Vila spa?ioasa cu teren generos Vi?ina, comuna ...

Vișina

La ~5km distanță

4.000 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

95.000 €

Proprietate de vanzare Ruginesti, Vrancea +1ha ...

Ruginești

La ~10km distanță

6 camere
192 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

59.000 €

Vand casa plus teren intravilan

Ruginești

La ~10km distanță

239 mp
754 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

13.594 €
2 € / mp

Teren agricol Ruginesti/La granita cu Umbraresc ...

Ruginești

La ~10km distanță

6.797 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
1

13.594 €
2 € / mp

Teren agricol Ruginesti/La granita cu Umbraresc ...

Ruginești

La ~10km distanță

6.797 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

12.235 €
1.80 € / mp

Teren agricol Ruginesti/La granita cu Umbraresc ...

Ruginești

La ~10km distanță

6.797 mp
6.797 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

13.594 €

Teren agricol Ruginesti/La granita cu Umbraresc ...

Ruginești

La ~10km distanță

Agenție

1 săptămână în urmă
10

18.500 €

Casa Paunesti/Viisoara/Vrancea/Teren 969 mp

Viișoara (Păunești)

La ~10km distanță

2 camere
69 mp
969 mp teren
f.s. 8 m
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

9.900 €
5.09 € / mp

Teren intravilan sat Copacesti com Ruginesti

Copăcești

La ~10km distanță

1.944 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

46.500 €

Apartament 2 camere decomandat etaj 2 Adjud

Copăcești

La ~10km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 2
Agenție

8 luni în urmă
10

11.000 €
12.000 €
5.03 € / mp

Teren generos 2186 mp cu casă bătrânească – Cop ...

Copăcești

La ~10km distanță

2.186 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
19

26.000 €

Casa + teren 4430 mp, vie si pomi fructiferi, 2 ...

Buciumeni

La ~10km distanță

4 camere
70 mp
4.430 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

370.000 €

Crama Buciumeni

Buciumeni

La ~10km distanță

2.800 mp utili
1980
Agenție

9 luni în urmă
4

36.750 €
15 € / mp

Teren Adjud/Posibilitate de lotizare

Nord, Adjud

La ~10km distanță

2.450 mp teren
f.s. 35 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

450.000 €

casa + afacere la cheie deschidere mare DN2

Exterior Vest, Adjud

La ~10km distanță

5 camere
240 mp
3 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
17

199.000 €

Vila P+1+M in Adjud zona linistita - pentru 1 ...

Adjud

La ~10km distanță

6 camere
347,6 mp
757 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

65.000 €

Vand ap.4 in Adjud ,BN. cam.2 bai 2 balcoane 2 ...

Adjud

La ~10km distanță

4 camere
75 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

39.999 €

casa de vanzare urgent

Central, Adjud

La ~10km distanță

160 mp
451 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
9

45.000 €

vand apartament 3 camere

Central, Adjud

La ~10km distanță

3 camere
54 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

87.500 €
145.83 € / mp

Teren, 600 m2,

Central, Adjud

La ~10km distanță

600 mp
600 mp teren