Proprietăți unice: 695
Proprietari: 426
Agenție

1 săptămână în urmă
8

74.000 €

Vand/ Inchiriez apartament central

Central, Bârlad

3 camere
70 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

50.000 €

Casa parter + anexa renovata cu teren la strada

Broșteni

2 camere
55 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

37.500 €

Apartament cu o camera

Central, Bârlad

1 camere
28 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

52.000 €

apartament 2 camere mobilat

Central, Vaslui

2 camere
35 mp
Etaj 4
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

30.000 €
5.56 € / mp

Teren intravilan Tutova / Coroiu

Tutova

5.400 mp
5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

45.900 €

Apartament cu 2 camere in Barlad

Exterior Vest, Bârlad

2 camere
55 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

30.000 €

De vanzare , teren + proiect casa+ autorizatie ...

Central, Vaslui

3 camere
100 mp
300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

98.500 €

De vanzare spatiu comercial langa primaria Vasl ...

Florești

68 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

170 €

Vand Cladire P+1 Dn 24 si 4600 mp teren

Central, Vaslui

253 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

67.000 €

Apartament 2 camere de vanzare

Central, Bârlad

2 camere
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

16.000 €

Casa de vanzare in sat Emil Racovita Danesti, j ...

Emil Racoviță

3 camere
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

75.000 €

Apartament cu 2 camere (modificat in 3 camere), ...

Nord, Vaslui

2 camere
55 mp
1977
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

60.000 €

Casa de vanzare

Central, Bârlad

60 mp
215 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

65.000 €

Apartament Barlad Jud Vaslui

Central, Bârlad

2 camere
42 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

83.000 €

Se vinde casa la gri, din caramida, judet/oras ...

Central, Vaslui

3 camere
146 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

22.000 €

Casa Sat. Dragesti, Comuna Damiensti

Drăgești

3 camere
117 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

45.000 €
25 € / mp