Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

39.000 €

Vând casă 3 cam la șosea recent renovata

Voinești (Vulturești)

3 camere
90 mp
1.040 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

27.000 €

vand teren cu locuinta

Vulturești

La ~5km distanță

3 camere
85 mp
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

38.000 €

vand casa 3 camere gara Buhaie?ti Jud Vaslui

Voinești

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
1.040 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

25.000 €

Casa + teren 2050 m2 in Buhaiesti, Vaslui Pret ...

Buhăiești

La ~5km distanță

3 camere
40 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
7

16.500 €

Casa de vânzare

Căzănești

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
33.400 mp teren
1970
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

30.000 €

Casă cu 3 camere în Căzănești

Căzănești

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
3.300 mp teren
Altele
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 20,500 € și 30.000 €
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

55.000 €

Vand casa Rebricea Jud Vaslui

Rebricea

La ~5km distanță

3 camere
150 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

12.000 €

casa batraneasca

Rebricea

La ~5km distanță

3 camere
1.400 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

115.000 €

casa de vanzare

Rebricea

La ~5km distanță

4 camere
230 mp
1.000 mp teren
Dezvoltator
Comision 0%

11 luni în urmă
6

61.310 €
9.94 € / mp

Vand teren 6170 mp in Vaslui, localitate Negres ...

Negrești

La ~5km distanță

6.170 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
3

175.000 €

Vila spatioasa de vanzare

Negrești

La ~5km distanță

4 camere
346 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

155.000 €

COMISION 0% - CASA FINALIZATA CU 4 CAMERE - LA ...

Central, Negrești

La ~5km distanță

4 camere
110 mp
300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

350.000 €

Vind proprietate.

Central, Negrești

La ~5km distanță

4 camere
300 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
9

160.000 €

Casa tip vila de vanzare

Central, Negrești

La ~5km distanță

3 camere
182 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

330.000 €

Cladire Comerciala S+P+1E Central, Negre?ti (Va ...

Central, Negrești

La ~5km distanță

704 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă
5

0 €

Teren str Casa Apelor

Central, Negrești

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

8.888 €

Casa de vanzare la tara

Oșești

La ~5km distanță

6 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

20.500 €
21.500 €

Apartament de vanzare

Huc

La ~10km distanță

2 camere
33 mp
Etaj 3 / 4
1977
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

60.000 €

Vand casa cu gradina la 35 km de Iasi intabulat ...

Drăgușeni

La ~10km distanță

3 camere
86 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

22.000 €

Casa Sat. Dragesti, Comuna Damiensti

Drăgești

La ~10km distanță

3 camere
117 mp
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

16.500 €
7.86 € / mp

Vand teren intravilan

Cuza Vodă (Ipatele)

La ~10km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

29.000 €
1.38 € / mp

Teren cu priveliste superba 21000mp in zona lin ...

Scânteia

La ~10km distanță

21.000 mp
21.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

170.000 €

Proprietate cu brutarie,magazin alimentar si ba ...

Dănești

La ~10km distanță

3 camere
283 mp
Agenție

3 luni în urmă
11

65.000 €

CASA individuala P+M cu teren 4.400 mp, zona CA ...

Cănțălărești

La ~10km distanță

4 camere
140 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

75.000 €

Casa de vanzare Cantalaresti

Cănțălărești

La ~10km distanță

3 camere
106 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

22.000 €

Proprietar vand gospodarie 1700mp comuna Rafail ...

Rafaila

La ~10km distanță

150 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

50.325 €
54.900 €
0.55 € / mp

Super oferta! Teren arabil excelent.

Rafaila

La ~10km distanță

91.500 mp teren
f.s. 180 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

32.628 €

Vind casa

Zăpodeni

La ~15km distanță

73 mp
Agenție

1 lună în urmă
9

1.981 €
0.86 € / mp

Teren intravilan/extravilan Ciofeni, ID: R30132 ...

Zăpodeni

La ~15km distanță

2.304 mp
2.304 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

40.000 €

Vand casa +teren

Zăpodeni

La ~15km distanță

60 mp
4.000 mp teren