Proprietăți unice: 9
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

44.000 €
80 € / mp

Teren intravilan 550 mp, cu toate utilitățile, ...

Nord, Vaslui

550 mp teren
f.s. 17 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

198.000 €

Clădire D+P+1E – ideală pentru hotel, clinică, ...

Nord, Vaslui

1.200 mp utili
1E
1990
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

42.000 €
66.25 € / mp

LOT teren INTRAVILAN, 634 mp, VASLUI, strada C ...

Nord, Vaslui

634 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

300.000 €
75 € / mp

Teren Intravilan de Vânzare 4,000mp Deschidere ...

Nord, Vaslui

4.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
29

850.000 €

Complex cu Piscină/Cazare de Vânzare, 10.777mp ...

Nord, Vaslui

7 camere
360 mp utili
2019
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
12

287.000 €

VILĂ individuală P+1E, teren 1.500 mp, VASLUI ...

Nord, Vaslui

5 camere
184 mp
1.500 mp teren
f.s. 45 m
Agenție

Mai mult de un an
9

2.999.000 €

Imobil P+2E pretabil Birouri, Clinica, Spital i ...

Nord, Vaslui

4.845,6 mp utili
1985
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 2,999,000 € și 3.000.000 €
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

75.000 €

Apartament cu 2 camere (modificat in 3 camere), ...

Nord, Vaslui

2 camere
55 mp
1977
4E
Agenție

4 luni în urmă
9

47.500 €

DE VANZARE - Apartament cu 3 camere, etaj 2, VA ...

Nord, Vaslui

3 camere
40 mp
Etaj 2 / 4
1971

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

65.000 €
79.46 € / mp

Teren intravilan 800 mp, poziționare excelentă, ...

Central, Vaslui

La ~5km distanță

818 mp teren
f.s. 30 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
11

89.000 €

Comision 0% De vanzare apartament ultracentral ...

Central, Vaslui

La ~5km distanță

4 camere
65 mp
Etaj 1
4E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 89,000 € și 95.000 €
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

65.000 €

Apartament 3 camere, central, renovat si termoi ...

Central, Vaslui

La ~5km distanță

3 camere
45 mp
Etaj 4
4E

Agenție

2 săptămâni în urmă
1

62.000 €

Apartament cu balcon ?i debara, 3 camere, 61mp

Central, Vaslui

La ~5km distanță

3 camere
61 mp
1984
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

62.000 €

Apartament cu balcon si debara, 3 camere, 61mp

Central, Vaslui

La ~5km distanță

3 camere
61 mp
Etaj 3
1984
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

90.000 €

Vand apartament 3 camere ultracentral ( piata V ...

Ultracentral, Vaslui

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

130.000 €

Apartament 4 camere

Central, Vaslui

La ~5km distanță

4 camere
110 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

52.000 €

apartament 2 camere mobilat

Central, Vaslui

La ~5km distanță

2 camere
35 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

53.320 €
43 € / mp

Teren intravilan de vanzare - Moara Grecilor, S ...

Exterior Vest, Vaslui

La ~5km distanță

1.240 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

70.000 €

Apartament 2 camere Vaslui

Central, Vaslui

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

120.000 €

Vand casa in centru Vaslui

Central, Vaslui

La ~5km distanță

3 camere
Agenție

1 săptămână în urmă
12

151.900 €

VILĂ P+1E tip DUPLEX și teren 327 mp, VASLUI zo ...

Est, Vaslui

La ~5km distanță

4 camere
110 mp
327 mp teren
f.s. 13 m
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

156.000 €
20 € / mp

Vand Teren Ciusmeaua Moldovencii

Central, Vaslui

La ~5km distanță

7.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

27.000 €

Garsonieră de vânzare, Vaslui zonă Piață Centra ...

Central, Vaslui

La ~5km distanță

1 camere
21 mp
Etaj 4
1988
Agenție

4 zile în urmă
2

110.000 €
23.08 € / mp

TEREN intravilan 5.000 mp, VASLUI - str. Dimitr ...

Central, Vaslui

La ~5km distanță

4.765 mp teren
f.s. 17.200000762939 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

71.000 €

Vand apartament 4 camere decomandat

Central, Vaslui

La ~5km distanță

4 camere
117 mp
Etaj 4
1979
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
19

82.200 €

Vindem Apartamente FINALIZATE cu 2 camere sau 3 ...

Central, Vaslui

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 1
2025
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă

62.000 €

Vand apartament 3 camere

Central, Vaslui

La ~5km distanță

3 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

12.000 €
3.75 € / mp

Vand teren in Sarbi, comuna Banca, jud Vaslui

Central, Vaslui

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

585.000 €
130 € / mp

De vanzare teren 4500 mp zona excelenta, Kaufla ...

Central, Vaslui

La ~5km distanță

4.500 mp
4.500 mp teren
f.s. 33 m
Proprietar
Comision 0%

Azi
10

44.800 €
35 € / mp

Teren intravilan pentru contstructie casa,hala, ...

Central, Vaslui

La ~5km distanță

1.280 mp teren