Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

42.000 €
9.98 € / mp

Teren intravilan

Strâmtura-Mitoc

4.209 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

30.000 €

vand casa batraneasca

Halta Dodești

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
2.800 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
14

425.000 €

Ozana - 1 Decembrie 1918 - vila superba finaliz ...

1 Decembrie

La ~5km distanță

4 camere
144 mp
156 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
20

125.000 €
28.60 € / mp

Teren la Jonctiunea dintre A0 si DN5

1 Decembrie

La ~5km distanță

4.370 mp
f.s. 32 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
4

25.000 €
10.51 € / mp

1 Decembrie - Ilfov De vanzare: Teren intravila ...

1 Decembrie

La ~5km distanță

2.379 mp
f.s. 18 m
Agenție

5 zile în urmă
20

60.000 €
80 € / mp

Teren usor accesibil pentru casa la asfalt cu u ...

1 Decembrie

La ~5km distanță

750 mp
f.s. 25 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

150.000 €
31.45 € / mp

Teren pentru investitie Ilfov, in apropiere de ...

1 Decembrie

La ~5km distanță

4.770 mp
f.s. 19 m
Agenție

1 lună în urmă
12

249.000 €

Vila, 1 Decembrie, Ilfov, cartier rezidential

1 Decembrie

La ~5km distanță

4 camere
126 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

220.000 €

Trapezului, Vitioara, casa 3 camere, 25mp curte ...

1 Decembrie

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
25 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
15

345.000 €

Vanzare casa/vila noua 2026 individuala zona 1D ...

1 Decembrie

La ~5km distanță

4 camere
190 mp
117 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
19

365.000 €
345.000 €

Vanzare casa/vila noua 2026 individuala zona 1D ...

1 Decembrie

La ~5km distanță

4 camere
190 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

70.000 €

Vand casa Cepe?ti, com. Bogdanita, jud Vaslui

Cepești

La ~5km distanță

3 camere
110 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

35.000 €

casa de vinzare

Stoișești

La ~5km distanță

5 camere
13.000 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

52.000 €

vand casa in centrul satului Stoisesti, com. Ba ...

Stoișești

La ~5km distanță

100 mp
4.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

80.000 €

Casa de vanzare - Gara Banca

Gara Banca

La ~10km distanță

100 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

62.500 €
65.000 €
125 € / mp

Teren Ghermanesti (com. Snagov), 500mp, 19m la ...

Ghermănești (Banca)

La ~10km distanță

500 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
5

11.000 €

Casa si teren in zona Gura Idrici, Vaslui

Gura Idrici

La ~10km distanță

2 camere
75 mp
3.972 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

345.000 €
15 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Banca

La ~10km distanță

23.000 mp
23.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

19.200 €
4 € / mp

Teren intravilan pentru construcții casa sau pr ...

Alexandru Vlahuță

La ~10km distanță

4.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

17.000 €
3.54 € / mp

Teren intravilan

Alexandru Vlahuță

La ~10km distanță

4.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

10.803 €

casa Fedesti , comuna Suletea teren vii 1300 mp ...

Fedești

La ~10km distanță

2 camere
94 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

82.000 €

Casa de vanzare in satul Drujesti, Comuna Bacan ...

Drujești

La ~10km distanță

4 camere
173 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

40.000 €

casa de vanzare

Costești

La ~15km distanță

3 camere
80 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

28.000 €

Vand casa batranesca

Costești

La ~15km distanță

3 camere
92 mp
1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

37.500 €
25 € / mp

Casa batraneasca in comuna zorleni, jude?ul Vas ...

Zorleni

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

0 €

Vand 30 000 mp la sosea

Zorleni

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

96.311 €
37 € / mp

Vand teren la 5 min cu masina de Barlad Value C ...

Zorleni

La ~15km distanță

2.603 mp
2.603 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

110.000 €
90.000 €

Casa de vanzare in Zorleni zona centrala

Zorleni

La ~15km distanță

194 mp
3.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
8

38.000 €

Casă / Vilă cu 6 camere de vânzare

Zorleni

La ~15km distanță

6 camere
96 mp
1.340 mp teren
1950
Agenție

2 luni în urmă
5

53.000 €

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Centr ...

Zorleni

La ~15km distanță

2 camere
41 mp
Etaj 4
1980