Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

103.000 €
1.03 € / mp

10 Ha padure comasat

Gherghești

100.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
8

72.000 €

Apartament cu 3 camere, etaj 4, VASLUI zona CEN ...

Morăreni

La ~5km distanță

3 camere
45 mp
Etaj 4
Agenție

1 lună în urmă
9

95.000 €

Apartament cu 2 camere, etaj 1, bloc NOU, VASLU ...

Morăreni

La ~5km distanță

2 camere
63 mp
Etaj 1
1E
Agenție

1 lună în urmă
5

62.000 €

Apartament cu 2 camere, etaj 2, VASLUI - zona C ...

Morăreni

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 2

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

98.500 €

De vanzare spatiu comercial langa primaria Vasl ...

Florești

La ~5km distanță

68 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

130.000 €

Apartament 4 camere

Florești

La ~5km distanță

4 camere
110 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

16.500 €

Casa si gradina-Draxeni com.Rebricea jud.Vaslui

Draxeni

La ~10km distanță

3 camere
57 mp
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

19.200 €
4 € / mp

Teren intravilan pentru construcții casa sau pr ...

Alexandru Vlahuță

La ~15km distanță

4.800 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

16.429 €

Casa si teren Iana, ID: R2375075

Iana

La ~15km distanță

3 camere
60 mp
3.303 mp teren
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
10

54.900 €

Casa Rachitoasa

Răchitoasa

La ~15km distanță

4 camere
70 mp
1.072 mp teren
1990
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

14 €
0 € / mp

Vand teren in Brosteni cu deschidere 55ml la DN ...

Broșteni

La ~15km distanță

13.383 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
18

50.000 €

Casa parter + anexa renovata cu teren la strada

Broșteni

La ~15km distanță

2 camere
55 mp
Agenție

1 lună în urmă
11

40.000 €

Gospodarie de vanzare Brosteni | 14 km de Pites ...

Broșteni

La ~15km distanță

3 camere
52 mp
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
7

45.000 €
21.43 € / mp

Vand Teren Intravilan Bacau, Dumbrava

Dumbrava (Răchitoasa)

La ~15km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

10.103 €
288.66 € / mp

Teren intravilan

Lipovăț

La ~15km distanță

900 mp teren
f.s. 11 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 60 € și 10.103 €
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

65.000 €

Casa de vanzare

Lipovăț

La ~15km distanță

2 camere
81 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

15.000 €

Casa si teren de vanzare in sat Fundul Vaii,com ...

Lipovăț

La ~15km distanță

3 camere
10.000 mp
Agenție

Mai mult de un an
10

120.000 €

Casa parter+mansarda si teren in Lipovat, Vaslu ...

Lipovăț

La ~15km distanță

6 camere
120 mp
1.700 mp teren
f.s. 17 m
Proprietar
Comision 0%

Azi

25.000 €

Vand teren intravilan

Lipovăț

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

34.356 €

Casa batraneasca Lipovat

Lipovăț

La ~15km distanță

3 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

48.000 €

Vand casa in Chitoc judetul Vaslui 2 camere bai ...

Chițoc

La ~15km distanță

2 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
4

45.000 €
4.08 € / mp

Teren intravilan+extravilan Chitoc, asfalt, uti ...

Chițoc

La ~15km distanță

11.030 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

42.500 €
43.500 €

Vand casa Corbu Lipovat 2300mp

Corbu

La ~15km distanță

4 camere
100 mp
2.400 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
7

13.500 €
2.18 € / mp

Teren 6200 mp, intravilan, sat Bogesti, comuna ...

Bogești

La ~15km distanță

6.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

32.900 €

Vand casa la rosu + teren , in satul Sauca ,Vas ...

Laza

La ~15km distanță

4 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

185.000 €

Vand Casa

Laza

La ~15km distanță

4 camere
160 mp
12.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

59.000 €

Vand casa urgent, 59.000 de E

Laza

La ~15km distanță

5 camere
120 mp
4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

74.000 €
10.57 € / mp

teren cu 2 grajduri

Laza

La ~15km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

40.000 €

casa de vanzare

Costești

La ~20km distanță

3 camere
80 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

28.000 €

Vand casa batranesca

Costești

La ~20km distanță

3 camere
92 mp
1.100 mp teren