Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
31

165.000 €

Vanzare casa 4 camere-microferma, cu panouri f ...

Valea Babei

4 camere
243 mp
11.016 mp teren
1976

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

11.000 €
1.83 € / mp

Teren de vanzare, peisaj superb, aproape de aut ...

Urluiești

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

68.000 €

Casa batraneasca cu Anexe si Teren 6894 m2

Bârseștii de Sus

La ~5km distanță

2 camere
47 mp
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

52.000 €
3.56 € / mp

Panoramă superbă - 14.613 mp lângă A1 Tigveni - ...

Bârseștii de Sus

La ~5km distanță

14.613 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

52.000 €

Panorama superba - 14.613 mp langa A1 Tigveni - ...

Bârseștii de Sus

La ~5km distanță

f.s. 60 m
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
13

47.000 €

Andreea si Mariana

Bârseștii de Sus

La ~5km distanță

6 camere
183 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

95.000 €

Proprietar,vand apartament 2 camere

Bârseștii de Jos

La ~5km distanță

2 camere
49 mp
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

350.000 €
1.40 € / mp

Arges - Teren 25 ha cu Izvor Sulfuros in Balile ...

Bălilești

La ~5km distanță

250.000 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

10 luni în urmă
23

45.000 €

Balilesti - Stradal, casa spatioasa, 4600 mp te ...

Bălilești

La ~5km distanță

4 camere
70 mp
4.600 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

2 luni în urmă
2

10.500 €
21 € / mp

Teren de vanzare, 500 mp,

Bălilești

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
19

130.000 €

Casa de vanzare in Bajesti, comuna Balilesti, j ...

Bălilești

La ~5km distanță

5 camere
1.005 mp
1.005 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

48.400 €
11 € / mp

Teren superb aproape de autostrada Pitesti-Sibi ...

Ianculești

La ~5km distanță

4.400 mp teren
f.s. 50 m
Livadă
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

48.000 €

Vand teren si casa in comuna suici judetul arge ...

Șuici

La ~10km distanță

2 camere
50 mp
Agenție

3 luni în urmă
18

135.000 €

Casa de vanzare in comuna Suici, sat Suici, jud ...

Șuici

La ~10km distanță

4 camere
150 mp
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

48.400 €
11 € / mp

Teren superb aproape de autostrada Pitesti-Sibi ...

Șuici

La ~10km distanță

4.400 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

6.000 €
2.05 € / mp

Teren de poveste 2920 mp in Suici, Arges.

Șuici

La ~10km distanță

2.920 mp
2.920 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

49.900 €

Casa caramida 3 camere teren 1629 mp Burlusi in ...

Burluși

La ~10km distanță

3 camere
130 mp
Agenție

1 lună în urmă
14

75.000 €

Casa cu teren de vanzare Golesti-Ramnicu Valcea ...

Vătășești

La ~10km distanță

2 camere
70 mp
3.050 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

140.000 €

casa de vanzare

Golești

La ~10km distanță

5 camere
250 mp
1.600 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
17

138.000 €

Proprietate deosebita cu doua case ?i teren 5.6 ...

Golești

La ~10km distanță

6 camere
210 mp
5.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
18

198.000 €

Casa cu teren in Gole?ti, la 15 km de Ramnicu V ...

Golești

La ~10km distanță

6 camere
200 mp
2.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

13.700 €
5.17 € / mp

Teren intravilan 2652 mp Golesti Vatasesti, Val ...

Golești

La ~10km distanță

2.652 mp
2.652 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

22.500 €
7.03 € / mp

Teren intravilan 3200 mp Golesti - Giurgiuveni, ...

Golești

La ~10km distanță

3.200 mp
3.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
14

75.000 €

Casa cu teren de vanzare Golesti-Ramnicu Valcea ...

Golești

La ~10km distanță

2 camere
70 mp
3.050 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

138.000 €

Casa noua | 5600 mp teren | Livada| Golesti - V ...

Golești

La ~10km distanță

6 camere
222 mp
5.600 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
7

138.000 €

Vila deosebita P+E+M in sat Vata?e?ti, comuna G ...

Golești

La ~10km distanță

5 camere
251 mp
1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

30.000 €
11.65 € / mp

Teren de vanzare.

Golești

La ~10km distanță

2.576 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

115.000 €
16,428.57 € / mp

Teren de vis la munte – 7.795 mp – construibil ...

Golești

La ~10km distanță

7,8 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
13

115.000 €
14.75 € / mp

Teren de vis la munte 7.795 mp construibil para ...

Golești

La ~10km distanță

7.795 mp
7.795 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

18.498 €

Teren +casa de vanzare.

Tigveni

La ~10km distanță

4 camere
89 mp