Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

45.000 €
12.83 € / mp

Teren 3507 mp/ Seaca/Calimanesti

Seaca (Călimănești)

3.507 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

45.000 €

Casa cu teren de vanzare

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

600 mp
Agenție

2 luni în urmă
19

170.000 €

Casa de vacanta cu priveliste deosebita

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

4 camere
300 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

178.000 €

De vanzare casa - pensiune in statiunea Caliman ...

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

3 camere
172 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
12

105.000 €

Apartament decomandat 3 camere 2 bai 68 mpu eta ...

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

3 camere
68 mp
Etaj 3
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
8

10.500 €
6.56 € / mp

Teren | 1600 mp |Calimanesti | Jiblea

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
8

550.000 €

Investitie I Restaurant I Parc Izvor Caciulata

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

202 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
3

48.000 €
30.97 € / mp

Teren - Jiblea Vechea

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

1.550 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

118.500 €
18.01 € / mp

Teren Jiblea Noua Calimanesti

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

6.581 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

214.500 €

Casa de vanzare Calimanesti

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

165.000 €

Vand casa Calimane?ti, jud. Valcea

Călimănești

La ~5km distanță

6 camere
452 mp
400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
17

208.000 €
218.000 €

Pensiune la cheie, Calimanesti-Jiblea

Central, Călimănești

La ~5km distanță

159 mp utili
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
37

690.000 €

CACIULATA, VILA 736 MP, TEREN 1200 MP

Central, Călimănești

La ~5km distanță

12 camere
563 mp
1.200 mp teren
f.s. 44 m
Agenție

Mai mult de un an
16

49.000 €
39.81 € / mp

CALIMANESTI, TEREN 1231 MP

Călimănești

La ~5km distanță

1.231 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

9 luni în urmă
5

149.000 €

Vila S+P+E+M, la 3 km de Calimanesti

Călimănești

La ~5km distanță

5 camere
300 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

31.120 €
20 € / mp

Teren vanzare Calimane?ti, Valcea

Călimănești

La ~5km distanță

1.556 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

148.000 €

Casa Zona Calimanesti Valcea

Călimănești

La ~5km distanță

3 camere
108 mp
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

64.000 €
7.42 € / mp

OPORTUNITATE DE INVESTITIE, TEREN 8630 MP, CALI ...

Est, Călimănești

La ~5km distanță

8.630 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

397.000 €

Casa de vanzare Calimanesti

Călimănești

La ~5km distanță

4 camere
283 mp
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

150.000 €

Casa, 5 camere, teren 479mp, Calimanesti, 150.0 ...

Călimănești

La ~5km distanță

5 camere
128 mp
479 mp teren
f.s. 1 m
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
23

129.000 €

CASA IN STATIUNE, AMENAJARI SI DOTARI NOI

Central, Călimănești

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
180 mp teren
f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
18

145.000 €

Ocazie Casa ultracentrala cu spatiu comercial C ...

Central, Călimănești

La ~5km distanță

5 camere
200 mp
200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

95.000 €

Casa 3 camere renovata, toate utilita?ile, lang ...

Central, Călimănești

La ~5km distanță

3 camere
72 mp
1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

395.000 €

Pensiunea HAVVA

Central, Călimănești

La ~5km distanță

6 camere
400 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

78.000 €

Apartament Calimane?ti 3 camere - 67 mp

Călimănești

La ~5km distanță

3 camere
67 mp
Etaj 2
1982
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

100.000 €

Calimanesti Central

Central, Călimănești

La ~5km distanță

4 camere
118 mp
141 mp teren
f.s. 9.3500003814697 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

64.680 €
15 € / mp

teren vanzare

Călimănești

La ~5km distanță

4.312 mp teren
Agenție

4 luni în urmă